UMAREX AIR MAGNUM 850

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

greatgonzo
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: UMAREX AIR MAGNUM 850

Postautor: greatgonzo » 2018-04-30, 01:23

Muszę stwierdzić, że karabinek jest dokładnie taki jak miał być, czyli wypełnia wszystkie moje założenia. Przy okazji dzisiejszego strzelania postanowiłem też pokazać moją 'strzelnicę'.

Stanowisko strzeleckie jest w tym zagajniczku. cele jeszcze za nim:
Obrazek

Tak wygląda stanowisko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jest przyjemnie, w cieniu i życie wre. Całkiem spore mrówy se łażą, czasem coś ugryzie, i dzięcioł przyleci, pokuje chwilę o tak, o trzy metry od człowieka, ale zwieje zanim uda się wyciągnąć aparat.

Tu widać ściankę, przed którą ustawiam cele:
Obrazek

I ścianka bliżej:
Obrazek

Po prawej fragment śrutochwutu, na który naklejam kartki z narysowanymi celami do przystrzelania wiatrówki. Po lewej półka, na której ustawiam odlane przez siebie gipsowe cele. Widać kawałek jednego - to ten czerwony. Są dla mnie bardzo fajne, bo często odstrzeliwuje się od nich kawałek po kawałku i fajnie się przy tym kurzą. Półka to jednocześnie magazynek celów. W śrutochwycie można przenosić kartki, pisak, śrut, taśmę i takie tam:
Obrazek

Widok na stanowisko od ścianki z celami:
Obrazek
Jako strzelcy jesteście bystroocy, zatem bez trudu wypatrzycie ozdabiającą stanowisko moją małżonkę ;) .

Widok na całość z boku. Po prawej cele, po lewej stanowisko.
Obrazek

Teren to poniemieckie lotnisko. Sąsiaduje z terenem wojskowym i strzelnicą wojskową. Czasem przyjadą żołnierze, odprzodkują jakąś wielka armatę, oddadzą parę pozorowanych strzałów i już ich nie ma. Jest tu więcej ewentualnych stanowisk i tutaj też chętnie rozgrywają swoje sprawy paintballowcy. Ale to stanowisko na razie jest idealne.
Z lotniska niewiele zostało, ale wciąż rozpoznawalne są fragmenty. Tu w czasie wojny przez pewien czas stacjonowały 'francuskie' Jaki z pułku Normandie-Niemen:
Obrazek

To nie Jak, ale zdjęcie na tej samej miejscówce, więc dodaję dla urozmaicenia postu:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shooter_36
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Shooter_36 » 2018-04-30, 16:48

Super miejscówka. Tylko pozazdrościć. Cicho, spokojnie, ustronnie... Dzięki za okraszony fotkami, przyjemny opis. Tradycyjnie już: radochy z zabawy w strzelanie życzę :wink: .
Pozdrawiam.
S400 + mDOT / Hammerli 480 k + otwarte :-)

labull85
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: labull85 » 2018-05-18, 10:30

Witam, jutro jadę oglądać AM850. Jako,że jestem kompletnie nie obeznany z tym sprzętem mam pewne pytanie.
Wspomniany AM jest przerobiony na PCP, ale czy nadal istnieje możliwość użycia kapsułek CO2 88gr bez ingerencji w karabinek?
Właściciel nie wie, gdyż kupił przerobiony już karabinek( ponoć od kogoś z formu, z okolic Torunia) kilka lat temu i nigdy nie używał co2.
Na co mam zwrócić uwagę oglądajać ten sprzęt?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Link do tego karabinku, który będę oglądał.
https://www.olx.pl/oferta/wiatrowka-pcp ... rYWyt.html

Pozdrawiam Wojtek

Wróć do „Testy sprzętu - Wiatrówki”