Browning FN150 vs ERMA-WERKE ESP85A

Moderator: Moderatorzy WBP

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
kamilos
Zarejestrowany użytkownik

Browning FN150 vs ERMA-WERKE ESP85A

Post autor: kamilos »

Koleżanki i Koledzy czy macie może doświadczenie z obiema konstrukcjami jednocześnie i możecie wskazać wyższość jednego modelu nad drugim.
Posiadam FN150, uważam go za świetny pistolet, celny dobrze wyważony posiada regulację ciężaru spustu oraz tryb treningowy, lecz jego rękojeść jest dla mnie zdecydowanie za duża.
Nigdy nie trzymałem Ermy w ręku, czytałem tylko wiele pochlebnych opinii.
Rozważam dwie opcję:
1- kupić grip https://formgriffe.de/en/shpSR.php?A=31
2- kupić Ermę ze sportowym gripem, ( sprzedaż FN + cena gripu = Erma ).
Jakieś sugestie?
HW 97k, Łucznik kl. 187, FWB 300s,

Bagins

Re: Browning FN150 vs ERMA-WERKE ESP85A

Post autor: Bagins »

Podlinkowane chwyty z Niemiec kosztowałyby Ciebie +/-1000zł, co robi z tego średnio opłacalny biznes.
Gdybym był w Twoim położeniu to bym zrobił to następująco:
1. Wystawiłbym ogłoszenie sprzedaży FN150 - sama oferta nie znaczy że sprzedasz. Jeśli udałoby się zbyć pistolet w relatywnie przyzwoitej cenie to przesiadłbym się na Ermę.
2. Równolegle zacząłbym się rozglądać na rynku wtórnym (RegimentWarszawa/AtenaGun/Stefmar/etc.) za FN150. W przypadku znalezienia sztuki z interesującymi okładzinami zadzwoniłbym do sklepu z pytaniem o możliwość zamiany okładek sprzedawanej broni na Twoje - oczywiście z dopłatą z Twojej strony.
3. Poszukałbym czy w okolicy zamieszkania trudni się wytwarzaniem osad broni celem przystosowania obecnego chwytu do Twoich dłoni / wykonania nowych okładek.

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”