Miecz dekoracyjny

Łuki, noże, szable, maczety... ale też latarki, GPSy i inne gadżety

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
GreedyDuck
Zarejestrowany użytkownik

Miecz dekoracyjny

Post autor: GreedyDuck »

Potrzebuję miecza i chciałbym zapytać czy ktoś kojarzy, gdzie w naszym wspaniałym kraju można dostać coś w rozsądnej cenie. Jedyne co znalazłem to taki egzemplarz, który bardzo mi się podoba, ale cena już w ogóle:
https://allegro.pl/oferta/prof-miecz-dw ... 9169032035

Miecz potrzebuję w celach dekoracyjnych do sesji zdjęciowej. Prawdopodobnie przyda się na dłużej, więc wolę coś na własność. Na razie nie planuję wchodzić w szeregi rycerstwa, więc nie musi spełniać wymogów bojowych. Z replik dekoracyjnych na w/w portalu znalazłem tylko jakieś badziewie z nawsadzanymi świecidełkami. Jakby ktoś wiedział gdzie szukać miecza lub portali na których można fajne rzeczy zamówić lub kupić z drugiej ręki to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. :wink:
Walther LG 210 / FWB 65 // Walther Terrus / Beeman P-17 // Crossman Vigilante, CZ 75 P-07 BB.

Zawisz

Re: Miecz dekoracyjny

Post autor: Zawisz »

Tutaj masz stronę bodaj najlepszego producenta w naszym kraju. Na stronie co prawda nie ma za dużego wyboru jeśli chodzi o ozdobne, ale myślę, że po kontakcie to nie problem (jak nic się nie zmieniło to każdą broń jaką mają w ofercie mogą wykonać zarówno w wersji "bojowej" jak i "ozdobnej").
FWB 700 Alu, Walther LP400, Łucznik wz. 70
Może i nie mam wybitnego talentu, ale dzięki ciężkiej pracy i tak jtem w czołówce :)

Awatar użytkownika
GreedyDuck

Post autor: GreedyDuck »

Wspaniale, dziękuję bardzo za link. Jest interesujący mnie egzemplarz za 400zł - to już coś. :D
Aczkolwiek jakby ktoś miał do polecenia jakieś grupy gdzie można byłoby coś z drugiej ręki dostać to też chętnie chapnę.
Walther LG 210 / FWB 65 // Walther Terrus / Beeman P-17 // Crossman Vigilante, CZ 75 P-07 BB.

Awatar użytkownika
ArturR

Post autor: ArturR »

LOK Hunter Team Śląsk

Awatar użytkownika
Spinner
Moderator
Moderator

Post autor: Spinner »

Posiadam półtoraka. Paradno bojowy. Czeska produkcja. Niby z nierdzewki ale ma jakieś przebarwienia.
Jeżeli jesteś zainteresowany jak wygląda proszę o kontakt na pocztę lub Whatsapp.
http://www.plinkingtargets.pl
Dietriech - " ale co jak co, nic nie daje tyle co usuwanie oksydy z lufy i dźwigni naciągu".

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń biała, survival i militaria”