MSWiA już pracuje

Moderator: Moderatorzy CP

Tuba
Posty: 13
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 20:58
Tematy: 0

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: Tuba »

Od 3 min. bieżący temat

Jedrula
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 814
Rejestracja: 13 czerwca 2014, 20:22
Tematy: 20

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: Jedrula »

Korespondencja z posłami zaszkodzić nie zaszkodzi, a coś tam poprawić może, lepsze to niż nic.
Bo na tą chwilę jak w każdym wątku legislacyjnym pier... "suweren" "godziny poranne" "szybko", "władza", do "pewnej choroby zakaźnej" gdzie byliście przez ostatnie latach jak trzeba było chodzić do urn, gdzie byliście jak trzeba było korzystać ze swoich praw a nie jak durnie wysyłać zapytania i telefony do WPA.
Czekam aż ktoś w końcu zasugeruje staropolskie, tradycyjne z szablami na sejm i MSWiA :090:
Pozdrawiam
Jędrzej

Tuba
Posty: 13
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 20:58
Tematy: 0

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: Tuba »

Problem tkwi w tym, że wymiana poglądów na tym forum niewiele nas posuwa do przodu. Posłowie owszem, ale ich motywacja do zajmowania się naszymi problemami ma raczej podłoże czysto polityczne... A czy mamy organizację która by nas reprezentowała zgodnie z naszym interesem (bo PZSS raczej nie) ? Nie musimy się w pełni zgadzać z Trybunem, J. Hogą czy T. W. Stępniem ( i kilkoma innymi), ale to właśnie oni działają, dzięki nim coś wiemy i nie jesteśmy w czarnej d... . Proponuję przeczytać art. " Siedem grzechów głównych środowiska strzeleckiego" Strzał nr 1-2/2020. Skoro stać nas na drogie zabawki, to składka na działalność któregoś z nich, nie powinna być problemem ( mam przyjemność wspomagać wszystkie 3 wymienione wcześniej organizacje nie faworyzując nikogo). Nie ma innej drogi, nawet organizacja jakiegoś protestu musi się odbyć pod konkretną banderą. Ale nie próbujmy topić niedźwiedzia, bo będziemy bardzo medialni inaczej.

Kyle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 04 kwietnia 2014, 12:50
Tematy: 0

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: Kyle »

jorge pisze:
21 maja 2020, 14:13
Nie ma co się ekscytować.. Natomiast jestem za tym, żeby jakaś forma rejestracji CP była i takie przekonanie wynika wprost z troski o rzeczywistych strzelców historycznych i kolekcjonerów, którym ostatni wysyp " leworwerowców" może nieco namieszać w uprawianiu swojej pasji.
Hitler też chciał rejestracji ... później skonfiskował (tylko po to jest rejestracja, by móc łatwo skonfiskować), i między innymi tych którzy broń oddali wymordował. W Stanach jest takie przysłowie "registration equals confiscation".

Moim zdaniem, broń (i to typu przysłowiowy GLOCK) powinna być rejestrowana tylko jeśli zostanie zagubiona (po prostu właściciel jeśli zgubi, lub zostanie mu skradziony pistolet, to dopiero powinien iść z papierami, numerami seryjnymi na komendę w celu rejestracji).

Awatar użytkownika
sas88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 5609
Rejestracja: 29 lipca 2005, 10:38
Tematy: 54
Lokalizacja: środek Polski

Re: MSWiA już pracuje

Post autor: sas88 »

Sośnierz złożył interpelację odnośnie tych prac.

https://rozmowy.eu/tvp-szczuje-na-posia ... MKETkiXNOg
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”

Wróć do „Prawo CP”