Ranking amunicji 9mm

Moderator: Moderatorzy WBP

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
KOM
Zarejestrowany użytkownik

Re: Ranking amunicji 9mm

Post autor: KOM »

Przem pisze:Dzisiejsze strzelanie CZ P-10C na amunicji Winchester 124 grain. Na 100szt dwa niewypały, nie odpaliły mimo ponownego załadowania.
Akurat ostatnio na próbę kupiłem 2 paczki tego, trochę niepokojące to co piszecie.. Jeszcze nie testowałem bo Pasternik zamknięty a do Bochni jakoś ciężko się zebrać. W każdym razie jak pójdą z dymem to dam znać co stwierdzono nt. tej amunicji.

Awatar użytkownika
Matrix33

Post autor: Matrix33 »

Może nie jakoś strasznie dużo, ale kilka setek przemieliły moja Shadow i CZP10C. Nie miałem żadnego problemu.
Za to Winchester .223 55gr lata w moich karabinkach najgorzej z testowanej przeze mnie amunicji. Ale to wątek o 9x19

ketchup87

Post autor: ketchup87 »

Strzelałem z S&B - ponad 500 sztuk 115, 124 i 150gr i żadnych problemów.
Jakieś 400 sztuk Elaborowanej Alsy i zero problemów.
50 sztuk Remingtona i niby żadnych problemów ale mnóstwo syfu po prochu w komorze. Wystarczy kilka strzałów i wszędzie proch.
Pistolet CZ P10C

Awatar użytkownika
260Remington

Post autor: 260Remington »

Fincon pisze:Strzelałem z tej amunicji. Poszło koło 1000 szt.Działa bezproblemowo. Brak niewypałów. Celność ok.
Gdzie można kupić amunicję od Polskiej Fabryki Amunicji?

Awatar użytkownika
papug

Post autor: papug »

oscyp pisze:Jak ktoś już z tego postrzela to dajcie znać co i jak:

Obrazek
wystrzeliłem już parę tysięcy tej ammo zPCC JP GMR15, zero problemów i celność bardzo dobra, trochę w Shadow 2 - także bardzo dobrze lata.
-= chodzenie po bagnach wciąga =-

mike4356

Post autor: mike4356 »

KOM pisze:
Przem pisze:Dzisiejsze strzelanie CZ P-10C na amunicji Winchester 124 grain. Na 100szt dwa niewypały, nie odpaliły mimo ponownego załadowania.
Akurat ostatnio na próbę kupiłem 2 paczki tego, trochę niepokojące to co piszecie.. Jeszcze nie testowałem bo Pasternik zamknięty a do Bochni jakoś ciężko się zebrać. W każdym razie jak pójdą z dymem to dam znać co stwierdzono nt. tej amunicji.
Mamy z kolegami przemielone tej amunicji niecały tysiąc . Żadnych problemów na CZ P09, G19 Gen IV i S&W M&P 2.0, także, nie martw się na zapas tylko strzelaj :-D

Fincon

Post autor: Fincon »

260Remington pisze:Gdzie można kupić amunicję od Polskiej Fabryki Amunicji?
Można kupić w Gun Centre w Rembertowie. Widziałem, za mają też stronę na Facebooku z podanym kontaktem.
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2020, 11:57 przez montrala, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 2. Na Forum niedopuszczalne jest: j) cytowania zbędnych części postów, nie odnoszących się do zamieszczanej odpowiedzi. Zwłaszcza, w przypadku kiedy wypowiedź odnosi się do poprzedniego wpisu.

Awatar użytkownika
KOM

Post autor: KOM »

Dzięki, tak też uczynię. :-)
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2020, 11:55 przez montrala, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 2. Na Forum niedopuszczalne jest: j) cytowania zbędnych części postów, nie odnoszących się do zamieszczanej odpowiedzi. Zwłaszcza, w przypadku kiedy wypowiedź odnosi się do poprzedniego wpisu.

Awatar użytkownika
wierzbamichal

Post autor: wierzbamichal »

Dzis testowalem po opakowaniu brazer brassa i magtecha, tak wzialem nie wiadomo czemu po paczce wynalazkow ze sklepu i brazer to jak dla mnie lipa jesli chodzi o celnosc , lataja jak chcana 25m, po przejsciu na magtecha skupienie poprawia sie diametralnie , powtarzalne bym powiedzial sa nawet bardzo
H&K SFP9L OR :502: :502:
Ruger556 MPR :502: :502:

Kotekmarcin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: Kotekmarcin »

Pistolet HS 9, 4 cale lufa. Amunicja blazer brass 115 gr. rozrzut dosyć spory, spory kop i ogień z lufy na ok. 25cm. Nie polecam.

Awatar użytkownika
qbis

Post autor: qbis »

:090:
DPB pisze:Bastion 9x19 przez 2 dni wystrzelane ponad 1000 szt. wszystko jak należy. Relacja cena do jakości super.
Ja przerobiłem może nawet z 10 tys bastiona - nigdy nie miałem najmniejszego problemu. Dla mnie to topowa eleborka, dodatkowo od ręki dostępna w okolicy. No i cena... 65 gr
#ZŁODUPIEC

Kotekmarcin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: Kotekmarcin »

Xd lufa 4 cale. ZVS 124 grs. Opakowanie z niebieskim logo. Przyzwoite skupienie podrzut wydaje się nieco więkdzy niż s&b. Zero niewypałów. Polecam.

Awatar użytkownika
Wedymin

Post autor: Wedymin »

"...and Mr. 9 millimeter here, he's the shepherd protecting my righteous ass in the valley of darkness." Jules Winnfield

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”