Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Kabura - materiał vs. ścieranie powłoki pistoletu

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Mr.FFP
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Kabura - materiał vs. ścieranie powłoki pistoletu

Postautor: Mr.FFP » 2019-01-14, 18:49

Co do kabury to mam kydex ale praktycznie jej nie używam. Na pewno wiem jedno: bierz Shadow 2 nawet w ciemno :-D ooo i rym mi z tego wyszedł ;laughing:
Ostatnio zmieniony 2019-01-14, 18:51 przez Mr.FFP, łącznie zmieniany 1 raz.
4,5 mm / 5,56 mm / 6.5 Creedmoor / 9 mm

G0NZ4LES_RN
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: G0NZ4LES_RN » 2019-01-14, 18:50

Będąc na kilku strzelnicach po prostu zauważyłem, że wszyscy przemieszczają się z bronią w kaburze, stąd wyszedłem z założenia (jak rozumiem z błędnego), że oprócz ochrony oczu i słuchu to po prostu nieodzowne akcesorium do strzelectwa.
Na jednej strzelnicy są stoliki na innej nie, więc także to przemawiało do mnie, że szczególnie, na tych bez stolika, po prostu wygodnie mieć kaburę.

Ostatnio na strzelnicy był 2 tygodnie temu, ale dopiero niedawno wpadł mi pomysł do głowy z kaburą, więc nikogo "na żywo" nie miałem okazji jeszcze spytać - ale od czego jest forum ;-)

Dzięki Wam, mam materiał do przemyśleń i liczę na dalszą dyskusję.

Co do wyboru pistoletu, nie dyskutuję, każdy ma swoje zdanie (wyszedłem z założenia że broń ma mi wygodnie leżeć w dłoni, przyjemnie z niej strzelać i ma mi się podobać wizualnie, z wcześniej wymienionych pistoletów wystrzelałem po minimum 2 magazynki i wybór jest taki a nie inny ;-) )

plewy38

Postautor: plewy38 » 2019-01-14, 19:40

Bierz kydex....,,
Teraz martwisz się o powłokę, kupisz skórę (pewnie kajmana 8-) ) -pare razy weźmiesz na strzelnicę i.......
Kupisz kydex, - bo się okaże że do dynamiki cię w tym nie dopuszczą, a i skóry na pas IPSC nie wsadzisz :027:

Pewnie połowa z nas miała problem z "zachowaniem" estetyki, ale uwierz że to wszystko tylko zawsze do pierwszej ryski :-D
Ostatnio zmieniony 2019-01-14, 19:41 przez plewy38, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotr_JG

Postautor: Piotr_JG » 2019-01-16, 10:35

G0NZ4LES_RN pisze:Na jednej strzelnicy są stoliki na innej nie, więc także to przemawiało do mnie, że szczególnie, na tych bez stolika, po prostu wygodnie mieć kaburę.

Dyskusyjna sprawa. Zważ, że potrzebujesz jeszcze amunicję, coś na uszy, na oczy, być może lunetę, być może notatnik...Kabura z pewnością nie załatwi wszystkiego. Jakaś sensowna torba/pojemnik będzie o wiele wygodniejsza.
Piotr

G0NZ4LES_RN
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: G0NZ4LES_RN » 2019-01-16, 12:04

Piotr_JG pisze:Dyskusyjna sprawa. Zważ, że potrzebujesz jeszcze amunicję, coś na uszy, na oczy, być może lunetę, być może notatnik...Kabura z pewnością nie załatwi wszystkiego. Jakaś sensowna torba/pojemnik będzie o wiele wygodniejsza.

Celna uwaga. Dzięki

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”