Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

domowe przedłużenie żywotności kulochwytu

Warsztat wiatrówkowy

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Oko
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: domowe przedłużenie żywotności kulochwytu

Postautor: Oko » 2019-01-09, 21:05

Parę lat temu wymysliłem sobie takie rozwiązanie, może komuś się przyda.https://drive.google.com/file/d/1JGHWTB ... sp=sharing Strzelam do tarczki wydrukowanej na zwykłej kartce papieru A4.
Mam cicho w czasie treningu, przydałby się jeszcze tłumik na pistolet ,to mógłbym strzelać nawet w nocy. :wink: :-D
Ostatnio zmieniony 2019-01-18, 11:53 przez Michaus, łącznie zmieniany 3 razy.
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.

Awatar użytkownika
panhorror
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: domowe przedłużenie żywotności kulochwytu

Postautor: panhorror » 2019-01-18, 11:05

Jedną małą zaletą NIE posiadania ołowiu wklejonego w tylną część ścianki kulochwytu np: mojego stożkowego jest to że po strzale z dalszej odległości zawsze wiem czy strzelam blisko środka tarczy i kulochwytu i ''10tki'' [ głuchy stłumiony dźwięk ] czy śrut uderza w którąś z bocznych stożkowych ścianek i wtedy taki głośniejszy metaliczny hałas słychać, i nie muszę biegać za każdym strzałem do tarczki.
Jeśli napiszę kiedyś że z nieba będą padały żaby ... to tak będzie ;]

Wróć do „Warsztat - Wiatrówki”