Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Crosman Copperhead

Wiatrówki chińskie i inny sprzęt na tym poziomie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
GlucioPL
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Crosman Copperhead

Postautor: GlucioPL » 2018-05-13, 12:57

Witam. Zastanawiam się nad zakupem Crosmana Copperheada, wiem że to chinol więdz kieruje się na tą część forum.
Czy to dobry wybór?
Jedyna inna opcja jaką mam to jakiś stary używany IŻ albo Crosman 1077. Co wybrać?
QB 57 5,5mm
Iż-38
Makarow 4,5mm od Baikała

Awatar użytkownika
papasmerf
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Crosman Copperhead

Postautor: papasmerf » 2018-05-13, 13:51

Nie jest zły, nowy często z pudełka wychodzi ponad limit więc dobrze po zakupie oddać go do ucywilizowania. Na początek dahe radę.
Walther Century+DOC 3-9x40
Crosman PDM9B
Kral N-01+kandar 3-9x32

Awatar użytkownika
pawel777

Postautor: pawel777 » 2018-05-13, 16:39

Sam mam jednego crosmana benjamin trail np i mimo że musiałem go cywilizować i poprawiać to fajny sprzęt oczywiście nie mogę go porównać do hw 97kt bo to dziurkacz.

Awatar użytkownika
wiatq

Postautor: wiatq » 2018-05-14, 01:36

papasmerf pisze:Nie jest zły, nowy często z pudełka wychodzi ponad limit więc dobrze po zakupie oddać go do ucywilizowania. Na początek dahe radę.

Nie często a w zasadzie zawsze od 19 do 21 mniej więcej. I wszystko fajnie dla początkującego bo szmoc, ale tak podniesione ani to celne nie będzie a łupać w bark będzie jak B2 z potrójną sprężyną. Mówiąc krótko choć za Coperem nie przepadam to po sprowadezeniu pod limit i sprawdzeniu oraz poprawieniu kilku drobiazgów w bebechach może to być całkiem przyzwoita plujka na pierwszą plujkę.

Reed

Postautor: Reed » 2018-07-06, 21:32

Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to polecam. I co tego, że chiński? Taki chiński jak wszystko dzisiaj. Apple jes made in china - czy to znaczy że jest zły? Crosman jak za 300kilka złotych jest bardzo fajną wiatrówką. Egzemplarzem prosto z pudełka da się strzelać, nawet celnie. Niestety pudełkowy crosman ma grubo ponad 20J, więc strzelanie nie jest super przyjemne, ani zdrowe dla karabinka, o prawie nie wspominając. Natomiast po tuningu wiatrówka robi się bardzo przyjemna i celna - przynajmniwj moj egzemplarz. W necie możesz kupić już poprawiony. Warto.

oberro

Postautor: oberro » 2018-07-09, 12:24

Za te pieniądze w drewnie nie za bardzo coś lepszego się kupi, co warto byłoby poprawiać. Na superwiatrowki czy w serwisie wiatrowym kupisz od razu poprawiony. Wiem, że po zakupie każdy chce dostać sprzęt do ręki od razu, ale tak dostaniesz gotowy do strzelania, legalny i dodatkowo odejdą koszty przesyłek dodatkowych. Chyba, że sam masz zamiar poprawiać, ale bez doświadczenia i przede wszystkim chrono - nie polecam.

Awatar użytkownika
kamazek

Postautor: kamazek » 2018-07-09, 18:42

Też polecam na pierwszą wiatrówkę, gdy się jeszcze nie wie, czy to chwilowa chęć postrzelania czy może coś więcej :wink:
Po niezbędnych poprawkach można cenie postrzelać do kapselków na 30 m.
A mój po osobistych dopieszczeniach prezentuje się tak :-D
Obrazek

Wymieniona sprężyna z prowadnicą, uszczelka tłoka zepto, zmiękczony spust ze skróconą drogą, dociążona osada z podniesioną baką i trochę zmienionym chwytem, czarny kolorek dla taktyczności i pseudo-tłumik w "carbonie" na skróconej lufie ;laughing:
Piwo jest dowodem na to, że Bóg istnieje i chce byśmy byli szczęśliwi :-D
---------------------------------------------------------------------------------------
Walther LGU Master + DOC
Crosman Copperhead tuning by kamazek + Hawke 4 x 32

thekip
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: thekip » 2018-08-15, 23:06

Witam ja kupiłem crosmana po wszystkich przeróbkach które oferują na Superwiatrowki i jestem zadowolony bardzo dobre na początek

Wróć do „"Najlepsze, najszybsze, najtańsze"”