Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Cześć i czołem

Moderator: Moderatorzy CP

Radziu
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Cześć i czołem

Postautor: Radziu » 2017-12-27, 22:20

Dzień dobry,

Na wstępie chciałbym się przywitać. Jestem nowym użytkownikiem, forum znalazłem dzisiaj. Bronią czarno-prochową interesuję się jednak od kilku miesięcy. Grosik do grosika pozbierałem i przyszedł czas na zakup pierwszego pistoletu. Przejrzałem forum i kilka stron poświęconych broni CP i widzę, że często radzicie jako pierwszy krok, wizytę na strzelnicy podczas strzelania z CP. Stąd też moje pytanie - czy są jakieś wyznaczone dni kiedy na którejś ze znanych tutaj na forum strzelnic w woj. łódzkim odbywają się strzelania z broni CP? Chciałbym zawitać, popatrzeć, może kogoś poznać. Co o tym myślicie?

Pozdrawiam,
Michał

Wróć do „Łódź i okolice”