Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Remington Army Outlaw 1875

Moderator: Moderatorzy CP

Jackie6
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Remington Army Outlaw 1875

Postautor: Jackie6 » 2017-09-29, 10:57

Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada taki rewolwer i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami z jego użytkowania.
Chodzi mi o jakość wykonania, celność itp. Podoba mi się jego kształt, ale nie mam gdzie go obejrzeć.
Strzelam tylko rekreacyjnie, dla przyjemności i nie zwracam uwagi na jego "koszerność".
R&S.44

Awatar użytkownika
Herman

Re: Remington Army Outlaw 1875

Postautor: Herman » 2018-06-11, 07:33

Jackie6 pisze:Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada taki rewolwer i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami z jego użytkowania.
Chodzi mi o jakość wykonania, celność itp. Podoba mi się jego kształt, ale nie mam gdzie go obejrzeć.
Strzelam tylko rekreacyjnie, dla przyjemności i nie zwracam uwagi na jego "koszerność".

Jest jak cattleman, praskę trzeba sobie kupić i można strzelać.

FunkyKoval5

Re: Remington Army Outlaw 1875

Postautor: FunkyKoval5 » 2018-06-11, 09:57

Jackie6 pisze:Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada taki rewolwer i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami z jego użytkowania.

Na Allegro widziałem że leży...ale kolesia pojebało z ceną...

Wróć do „Broń - CP”