Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
loco50
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 15 września 2016, 12:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: loco50 »

Po raz kolejny ogromny plus dla Leśnego Rynku z Suwałk.Sporo sprzętu na miejscu, większość do ściągnięcia na zamówienie w dość szybkich terminach.Dobre ceny dla stałych klientów.Pan sprzedawca cierpliwy, dużo tłumaczy, wszytko co w sklepie można dotknąć, pomacać, powymyślać. Zdecydowanie polecam i zdecydowanie wrócę po następne zakupy.
.22, 223 REM, 308 WIN, 9 x 19, 357 Mag., 45 ACP, gładka 12
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1109
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: m2c »

Arma Rusznikarnia - wpadłem po drodze tylko zobaczyć co mają. Byłem tam 10 minut, powiedziałem że jestem tylko na chwilkę przejazdem, ale Pan mimo to nie miał problemu z przyniesieniem mi wszystkich boków jedno spustowych jakie miał w magazynie ;) Super obsługa, i sporo fajnego sprzętu w niskich cenach. Jak ktoś chce myśliwską strzelbę w pięknym stanie i śmiesznej cenie to polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Besthunters.pl
Sponsor Forum
Sponsor Forum
Reactions:
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwietnia 2015, 16:25
Tematy: 123
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Sponsor Forum
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Besthunters.pl »

denat pisze:Chciałbym krótko opisać ostatnią transakcję w Besthunters... zawracałem im tyłek telefonicznie -kilka razy dziennie, mailowo -kilka razy dziennie (zakup Eotecha z powiększalnikiem). Mam wrażenie, że nawet gdybym zadzwonił żeby pogadać o zupie pomidorowej to chłopaki z BH chętnie by wysłuchali :) Tak trzymać -obsługa na najwyższym poziomie.
Dziękujemy za miłe słowa, które są szczerą opinią! Życzymy powodzenia na strzelnicy PS. Z makaronem czy ryżem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
m2c pisze:Broń Janki - Ponownie zakupy w bardzo miłej atmosferze.
Besthunters - Ja to tam chyba wszystkim przeszkadzam... Ale zakupy da się zrobić.
Magazyn Uzbrojenia - Super. Można porozmawiać, obejrzeć, nikt nie wygania :P Polecam.
stalker77 pisze:Besthunters - podobnie jak kolega wyżej, ma się wrażanie, że człowiek im przeszkadza i głowę zawraca. Może nic niegrzecznego, ale takie troche traktowanie z góry, lekceważenie i zbywanie. I nie ważne, czy kupujesz paczkę amunicji czy broń za kilka tysięcy, przeszkadzasz i marudzisz.
Bardzo przykro jest nam słyszeć że odczuli Panowie dyskomfort. Każdego dnia okazujemy należytą obsługę klienta, niekiedy jednak ruch w sklepie musimy dzielić pomiędzy obowiązki i innych klientów. Prosimy o wyrozumiałość i mamy nadzieję że przy następnej wizycie otoczymy Panów staranną opieką :)
Obrazek
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!
Znajdziesz nas na: Facebook, Instagram oraz Twitter. Codziennie nowe informacje i promocje!
Kontakt: 22 873 09 50, sklep@besthunters.pl
Awatar użytkownika
z99
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 310
Rejestracja: 07 marca 2016, 10:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: z99 »

Besthunters.pl pisze:Dziękujemy za miłe słowa ...
Tak BTW od Was też czekam na maila :wink:
redalert
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 38
Rejestracja: 22 sierpnia 2017, 20:44
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: redalert »

A czy znacie jakiś sklep na Górnym Śląsku, w którym można kupić proch?
Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Mariusz888 »

Knieja w Krakowie - kolejny raz mogę z czystym sumieniem polecić. Jakiś dłuższy czas temu oglądałem tam kilka boków. Następnie sklep wrzucił interesujący mnie model na swój profil na FB, więc zadałem pytanie czy jest zawsze od ręki czy są przerwy w dostępności. Zaproponowano mi rezerwację broni. Odpisałem, że nie będę w najbliższym czasie miał możliwości odebranie jej i tak defacto to będę mógł się pojawić za około 3 tygodnie, co okazało się nie stanowić żadnego problemu. Następnie poprosiłem o przesunięcie jeszcze o tydzień odbioru (nadmiar spraw spowodowany innymi zajęciami). Gdy się pojawiłem w ustalonym terminie to broń wciąż była zarezerwowana. Do tego świetna i pomocna obsługa + przyjemne rabaty. Na pewno będę często wracał :)
Awatar użytkownika
Serex
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 160
Rejestracja: 24 czerwca 2015, 14:42
Tematy: 1
Lokalizacja: Świebodzin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Serex »

Halinka-Arms, znakomity kontakt email, informacja o dostepnosci natychmiast po pojawieniu sie interesujacego towaru, blyskawiczna przesylka, platnosc przelewem. Polecam goraco.
Awatar użytkownika
z99
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 310
Rejestracja: 07 marca 2016, 10:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: z99 »

Sklep Astroclassic do dzisiaj nie raczył odpowiedzieć na moje pytania (kilkukrotnie ponawiane), a minęło dwa tygodnie. W tym czasie dogadałem się już z innym sklepem (Besthunters) i choć miałem tam 200 km dalej, niż do Astroclassic, to pojechałem i wydałem pieniądze w Besthunters. Chłopaki z Warszawy nie traktują klienta jak kulę u nogi, albo jak powietrze i to im się opłaca.

Pozdrawiam tęgie mózgi biznesu z Astroclassic.
Awatar użytkownika
Matthius
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 578
Rejestracja: 24 sierpnia 2014, 20:41
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Matthius »

z99 pisze:pojechałem i wydałem pieniądze w Besthunters. Chłopaki z Warszawy nie traktują klienta jak kulę u nogi, albo jak powietrze i to im się opłaca.
Z ciekawości - na którego sprzedawcę w BH trafiłeś?
Democracies have ever been spectacles of turbulence and contention;
have ever been found incompatible with personal security, or the rights of property;
and have, in general, been as short in their lives as they have been violent in their deaths
Awatar użytkownika
z99
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 310
Rejestracja: 07 marca 2016, 10:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: z99 »

Nie znam ich. Było dwóch, chyba bracia.
Awatar użytkownika
rybek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 747
Rejestracja: 14 września 2004, 14:20
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: rybek »

z99 pisze:Sklep Astroclassic ...
Ale który sklep ? Tarnobrzeg czy Poznań ?

P.S.
Ludzie piszcie w profilu lokalizacje (chociaż zgrubnie, nie musi być z dokładnością do kanapy w salonie) żeby można było zorientować o jakim regionie ktoś pisze.
Ostatnio zmieniony 26 września 2017, 11:24 przez rybek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nigdy nie jest po wojnie. Zawsze jest przed wojną."
Awatar użytkownika
z99
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 310
Rejestracja: 07 marca 2016, 10:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: z99 »

rybek pisze:Ale który sklep ? Tarnobrzeg czy Poznań ?
Celowo nie podałem miejscowości, bo pisałem w tej sprawie do obu ich sklepów. Najpierw do Tarnobrzega, a gdy kilkukrotnie zostałem olany to do Poznania.
Po mailu do Poznania nagle odpisał Tarnobrzeg, ale nie z odpowiedzią na moje pytania, tylko z pytaniem o mój numer telefonu. Nic więcej.

Gdybym chciał załatwiać sprawę przez telefon to sam bym zadzwonił, ale wiem jak to wygląda... Gdy pytanie jest zbyt rozbudowane i wielowątkowe to i tak zawsze sprzedawcy proszą o maila w tej sprawie. Dlatego chciałem to załatwić od razu mailowo.

No ale skoro łaskawcy zechcieli posiadać mój numer telefonu to go podałem. I co?
I nic.

Nie uzyskałem żadnej odpowiedzi na moje pytania ani z Tarnobrzega, ani z Poznania.
Nikt też do mnie nie zadzwonił, więc nie wiem po co im był mój numer potrzebny.

Mam wrażenie, że nie należy im już więcej zakłócać świętego spokoju.
Awatar użytkownika
woytas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 724
Rejestracja: 09 grudnia 2015, 11:19
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: woytas »

Brownells.de - w ciągu pół roku zamawiałem 2 razy. Rzeczy ze stanów. Wszystko perfekcyjne. Jedynie czas oczekiwania to 21 dni.
Za 4 magi do AR z przesyłką zapłaciłem 330 złotych. U nas taki sam (Lancer) bez przesyłki 140 złotych (jeden 30 nabojowy)
Polecam!
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek.
LaChupacabra
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 298
Rejestracja: 26 września 2017, 12:54
Tematy: 7
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: LaChupacabra »

Jaki sklep w Polsce pomoże mi to sprowadzić?:
http://www.hkparts.net/shop/pc/HK-Germa ... p17995.htm
Ostatnio zmieniony 26 września 2017, 20:28 przez LaChupacabra, łącznie zmieniany 1 raz.
Karkolomny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 104
Rejestracja: 09 lipca 2017, 13:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Karkolomny »

z99 pisze:Sklep Astroclassic do dzisiaj nie raczył odpowiedzieć na moje pytania (kilkukrotnie ponawiane), a minęło dwa tygodnie. W tym czasie dogadałem się już z innym sklepem (Besthunters) i choć miałem tam 200 km dalej, niż do Astroclassic, to pojechałem i wydałem pieniądze w Besthunters. Chłopaki z Warszawy nie traktują klienta jak kulę u nogi, albo jak powietrze i to im się opłaca.

Pozdrawiam tęgie mózgi biznesu z Astroclassic.
Ja osobiście mam z Astroclassic tylko dobre doświadczenia. Nie wiem jaką forma zadałeś pytanie - ja telefonicznie dogadałem się bez problemu. Zamówiony towar dostarczyli mi do Warszawy (sklep Gun Center w Rembertowie) więc nie musiałem dymać do Poznania czy Tarnobrzega. Oczywiście bez dodatkowych kosztów. Jeżdżą często do Warszawy. Trzeba dzwonić do sklepu w Tarnobrzegu i tam zamawiać. Wszystko sprawnie i na czas.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”