Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Postautor: kill0l » 2019-01-03, 08:29

Atena Gun - kupowałem ostatnio CZ shadow 2. Jak zawsze miła i profesionalna obsługa. Ceny bardzo konkurencyjne, a dostałem dodatkowo rabat :) Shadowka była na miejscu w sklepie, u konkurencji trzeba było zamawiać i czekać...
9x19 / 12GA

Marcin-ZKS

Postautor: Marcin-ZKS » 2019-01-03, 15:07

Kolejne zakupy w Magazynie Uzbrojenia i po raz kolejny wszystko załatwione szybko, sprawnie w wesołej atmosferze.

rzufik1

Postautor: rzufik1 » 2019-01-03, 15:36

Skawiński :) zdecydowanie POLECAM :) miło szybko i na szyneczkę świąteczną jeszcze zostało.

Halinka Arms Zdecydowanie na TAK :) ogromy pozytyw za kredyt zaufania :) towar był u mnie zanim przelew zrobiłem :)

edit

KOSMATY bardzo dobry kontakt; fajne ceny i ekspresowa dostawa TEZ polecam a o nim jakoś mało ( chyba bardziej pod myśliwych) Ja znalazłem co chciałem i będę chwalił.
Ostatnio zmieniony 2019-01-03, 15:38 przez rzufik1, łącznie zmieniany 1 raz.
na wyposażeniu:) .177 ; .22lr ; 9x18 ; 9x19 ; 38SP ; 357MAG ; .223 ; 6.5 x 55 SE; 12x70.... i trochę CP

andwal

Postautor: andwal » 2019-01-03, 17:04

Skawiński polecam!

Thrud

Postautor: Thrud » 2019-01-03, 21:09

A ja pochwalę Raj dla myśliwego ze Słupska i ich usługę ściągnięcia broni z Niemczech. Sprawnie, uprzejmie, na każdym kroku wytłumaczone co i jak zrobić; od początku jasno zdefiniowane koszty i terminy. Cenowo (100 EUR + koszt przesłania broni w Niemczech) i czasowo (ok. 1 miesiąc) wychodzi porównywalnie w wysyłką przez kuriera, a odbieramy broń w Polsce i na polską promesę. Odpada UZP i zabawa z tłumaczeniem faktury, a przede wszystkim umożliwia zakup u sprzedawców z "Kein internationaler versand". Gdyby jeszcze byli trochę bliżej Poznania :-?
To nie karabin czy broń palna. To jednosuwowy silnik cieplny spalania wewnętrznego ze swobodnym tłokiem.

Awatar użytkownika
koks

Postautor: koks » 2019-01-03, 22:37

A ja pochwalę Raj dla myśliwego ze Słupska i ich usługę ściągnięcia broni z Niemczech.

Również korzystałem z ich pomocy i jestem zadowolony, bardzo wygodna opcja w przypadku "Kein internationaler versand" ;)
I do tego fajna wycieczka w lutym ze śląska do słupska :)
GP-100 .357
Springfield TM 1911 .45

Awatar użytkownika
kwaki

Postautor: kwaki » 2019-01-09, 14:38

Wreszcie dotarła do mnie paczka od Brownells PL, więc mogę podsumować moją "przygodę" z nimi.

Zamówienie było z początku listopada, załapałem się więc na opóźnienie. Zamiast więc zapowiadanych na stronie w sumie do 22 dni roboczych, paczka dotarła do mnie w 39. Za to oczywiście minus, chociaż zdaję sobie sprawę z problemów "rozruchowych" na które natrafili. W czasie oczekiwania dostałem kilka komunikatów o opóźnieniach ze sklepu, więc nie było tak, że czas mija, a ja nic nie wiem. Ostatniego podanego w tej korespondencji terminu prawie udało się dotrzymać, bo poślizg tylko jednego dnia. Na koniec otrzymałem też kod rabatowy na kolejne zakupy - dobre i to, JEŚLI zdecyduję się na takowe.
Ceny - w moim zamówieniu załapałem się jeszcze na stawki przed weryfikacją, więc korzystne. Przeglądając obecną ofertę muszę stwierdzić, że wiele cen jest niekonkurencyjnych dla reszty polskiego rynku.
Plusem na pewno pozostaje spory wybór drobnicy, której albo nie sposób, albo bardzo ciężko dostać w Polsce. Oczywiście można się ratować zamawiając w inny sposób, czy to w zagranicznych sklepach bezpośrednio, czy przez pośredników, ale ja nadal uważam że możliwość "oficjalnego" zamówienia, z kosztem wysyłki jak każde inne zamówienie w Polsce, bez kombinowania, jest zaletą tego sklepu.

Ostatecznie, mimo poślizgu, zamówienie zostało zrealizowane. Jestem skłonny zrzucić je na karb trudności związanych z przecieraniem szlaku, nie przyłączam się więc do forumowej histerii pod tytułem "nigdy więcej nic u nich nie kupię". Tym bardziej, że docierają do mnie informacje o terminowej realizacji późniejszych zamówień.

Podsumowując więc zostawiam im na razie, na podstawie tego pierwszego zamówienia, ocenę neutralną.
Lack of confidence comes from lack of competence.

DPB
Kontaktowanie:

Postautor: DPB » 2019-01-14, 17:42

Hubertus Pro Hunting. zakup internetowy gratów do czyszczenia broni, wszystko sprawnie. Wysyłka za pośrednictwem kuriera płatne przy odbiorze nr. listu przewozowego na sms, towar zgodny z opisem. polecam
22Lr 9x19 9x18 223Rem 308W 7mm Rem. Mag. 12/76 wz.43 5,45x39 7,65x17

Ogrodnik16
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Ogrodnik16 » 2019-01-14, 20:57

Sklep Rosomak Kielce. Ostatnio kupowałem u nich swoją pierwszą broń. Bardzo miła obsługa. Wszystko wytłumaczyli pokazali, doradzili i pożartowali ;laughing: . Niezły wybór broni i amunicji. Trochę mało dodatków typu kabury. Niezły wybór amunicji. Osobiście polecam i na pewno do nich wrócę.

Awatar użytkownika
Ghav

Postautor: Ghav » 2019-01-14, 22:01

Halinka-Arms - polecam, bardzo dobry kontakt - odpowiedź na maila dostałem w ciągu kilkunastu minut, pomimo tego, że była niedziela.
Towar wysłali następnego dnia, zanim w ogóle doszedł do nich przelew za towar.

Awatar użytkownika
woytas

Postautor: woytas » 2019-01-14, 23:52

To chyba Halinkowy standard - też tak miałem. :)
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek.

mustang88

Postautor: mustang88 » 2019-01-15, 02:32

Halinka to jest przykład wzoru do naśladowania w kwestii obsługi klienta i budowania pozytywnych relacji.
Kupiłem u nich gadżety za około 80zł a czułem się jak VIP ponieważ sam osobiście rozmawiałem 2 razy bezpośrednio z Halinką i rozmowy trwały przynajmniej 30 min. Wyjaśniła wszystko, doradziła, pożartowała. A to był dopiero początek przygody ze strzelectwem i moje pytania mogły być tendencyjne ale nie dała mi odnieść wrażenia, że byłem amatorem.
Zamówione produkty otrzymałem zanim zdążyłem złożyć przelew, więc to też świadczy o dużym zaufaniu którym się daży klienta i traktuje się go przez to poważnie i profesjonalnie.
W związku z powyższym nawet jakbym miał więcej dopłacić do jakiegoś produktu to wolałbym właśnie to zrobić u Halinki bo taki sklep jest wart ceny. A ceny i tak mają atrakcyjne dla klientów :)
Osobiście nie spotkałem się nigdy z tak profensjonalną i miłą obsługą jak u Halinka Arms.

specnaz1

Postautor: specnaz1 » 2019-01-15, 07:42

Piszcie wiecej o wysylania towaru przez sprzedawce za nim zrobiliscie przelew to za raz sie znajdzie uczciwy klient i sprzedawca bedzie mial tylko problem.

Awatar użytkownika
Serex

Postautor: Serex » 2019-01-15, 08:32

@specnaz1
A to jest jakis temat tabu ze Halinka obdarza klientow zaufaniem? Wydaje mi sie ze to super sprawa, takie cywilizowane podejscie i to z obu stron. Czemu zakladasz ze ktos chcialby od razu wykrecic wałek na sprzedawcy, oceniasz własną miarą? :027:
I po drugie, nawet idąc twoim tokiem myślenia, sądzisz że posiadacz pozwolenia zaryzykuje kontakty z policją za jakiś dziadowski przekręt na 100 pln-ów? Albo narazi się na ostracyzm niezbyt dużego jednak środowiska, bo taka sprawa wypłynęłaby natychmiast.
Żeby nie było, że nie na temat - również polecam Halinka-Arms, bezinteresowna pomoc i porada, zaufanie, prawdziwa przyjemność robić tam zakupy.

Maciej R
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Maciej R » 2019-01-15, 08:44

Ja z kolei polecam sklep Grubykaliber.
Karabin bez zarzutu. Kontakt z właścicielem dobry. Dodatkowy plus za dowóz z Przemyśla do Wrocławia.
Polecam

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”