Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Qba
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Postautor: Qba » 2018-05-17, 14:51

Myślisz, ze gdybym tego nie wiedział to też bym się tak upierał żeby nie płacić go w wysokości 100%?

shapi

Postautor: shapi » 2018-05-17, 15:53

Qba, zgódź się na zadatek :) tylko zaproponuj sprzedawcy umowę pisemną, w której on się zobowiązuje do sprowadzenia dla Ciebie danego egzemplarza broni do dnia...

Qba

Postautor: Qba » 2018-05-17, 17:35

Teraz mógłbym tak zrobić, wtedy nie miałem takiego pola manewru bo czekałem na pozwolenie i, jak sami wiecie, mogłem podać tylko przybliżony termin kiedy zjawił bym się z promesą ;)

Awatar użytkownika
FranekDolas

Postautor: FranekDolas » 2018-05-18, 14:18

marusmarus pisze:Ja również gorąco polecam sklep "Jack" z Jeleniej Góry. Kupowałem broń pierwszy raz w życiu, Pan Jacek sprowadził dla mnie pistolet po telefonicznej rozmowie kiedy jeszcze WPA pracowało nad moim pozwoleniem, sprzęt był tańszy niż gdzie indziej. Doradzono mi jaką wybrać na początek amunicję i przybory do czyszczenia. Dostałem drobne gratisy. Sprzedawca sam zaproponował upust, wydrukował bez proszenia 2 oryginały faktur, a na koniec, uwaga, przygotował dla mnie gotowe wnioski o rejestrację broni, dał i wypisał kopertę ze znaczkiem i wypełnił druczek na polecony :suprise:
Gorąco polecam!

"Do Bydgoszczy będę jeździł a tam nie będę kupował !"
KKS PERKUN :) .38Spl ; 6,35x15,5 ;9x19 ; .22 LR ; 7,62x39 ; .22 SHORT ; 7,62x25 ; 12/76 ; 9x18 ; 6,5x55 SE ; 7,62x54R ; 7,65x17SR ; .223REM ; 5,56x45 ; 5,45x39 ; 8x57IS ; .45ACP
http://www.kksperkun.pl

bartoszko

Postautor: bartoszko » 2018-05-18, 15:11

Vindix pisze:Nie polecam BH, zaliczka wpłacona 12marca na karabinek za 7500zł, który miałbyć na początku kwietnia, dostawa się opóźniała tydzień, dwa, w końcu dostaję info 3maja - jest dostawa proszę o kontakt, więc czekam do pon. i ku zdziwieniu mego karabinka nie ma :evil: Dostawa może za miesiąc :shock: Czekam do czerwca, jesli nie bedzie to zrywam umowę

Ja nie miałem tyle cierpliwości. W lutym wplacilem tzw "zadatek" na staga varminterA ktory miał być w drugiej połowie marca - o czym mnie mocno zapewniano i do drugiej połowy kwietnia mnie przetrzymali. Odebrałem pieniądze tuż przed wyjazdem i zdążyłem kupić inną broń... Pozostaje niesmak i pewność, że zakupów żadnych w BH nigdy nie zrobię. I odradzam znajomym wpłacania u nich zadatków, zaliczek itp. na zakup czegokolwiek co nie jest na stanie sklepu (A jest niewiele).

LongTom

Postautor: LongTom » 2018-05-18, 17:20

Widzę, że nie tylko mnie BH zrobiło w bambuko.
Utwierdziliście mnie w przekonaniu, żeby omijać ich szerokim łukiem.
:)
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB

m2c
Status: Online

Postautor: m2c » 2018-05-18, 17:40

Jak mają coś na stanie to często jest w fajnej cenie, i jeżeli chcesz kupić bez oglądania i zadawania pytań to jest ok :P Ale jak trzeba zamówić to już mają to w d... Już ze trzy razy mnie w ten sposób olali. No ale po amunicję czasami wpadam...
CZ P09, AKM Jack, Savage Recon, Mossberg Maverick, Mossberg 930 JM, S&W 17-4 .22lr, Bajkał MP-27, Bul 1911 CG .45, Tikka T3X Varmint .223

bartoszko

Postautor: bartoszko » 2018-05-19, 05:48

FranekDolas pisze:"Do Bydgoszczy będę jeździł a tam nie będę kupował !"

No tak będzie jak się na wszystkie sklepy poobrażamy... :-?

Piotr_JG

Postautor: Piotr_JG » 2018-05-19, 08:51

FranekDolas pisze:
flim pisze:Polecam sklep Jack Broń i Amunicja w Jeleniej Górze.
Robiłem bardzo małe zakupy a zostałem potraktowany lepiej jak w innych sklepach przy bardzo dużych.
http://www.jack-broniamunicja.pl

Za co ich polecać? Że broń mają drożej niż gdzie indziej i nie wiedzą jak sprzedać amunicję na świadectwo ?

No przecież kolega napisał, że został dobrze potraktowany.
A co do Twoich problemów z tym sklepem: nie wiedzieli jak sprzedać amunicje na świadectwo, ale już wiedzą :wink: Są na rynku od niedawna, ciągle się uczą i rozwijają. Oferta się poszerza. A ceny broni to nie jest jakiś kosmos. Być może nieco drożej, ale pod ręką. To samo z amunicją (bywają też baaardzo atrakcyjne ceny amunicji). Zanim ten sklep się pojawił była tragedia, bo sklep myśliwski pana Adamskiego to nieporozumienie. Najbliższy normalny w Złotoryi (ok.40 km). I obsługa faktycznie frontem do klienta. Działają jak osiedlowy spożywczak u pani Zosi: nie jest tak tanio jak w hipermarkecie ale swojsko i przyjaźnie. Po dwóch, trzech wizytach jesteś "swoim" klientem witanym od progu, indywidualne zamówienia to nie problem, godziny pracy tez mogą być elastyczne.
Również polecam ten sklep.
Piotr

gregmast

Postautor: gregmast » 2018-05-19, 10:18

Jestem winny Progresowi Janka Staniszewskiego baaardzo pozytywną opinię, mam obecnie od niego 3 sztuki i jest super. Również podejście gwarancyjne(kbk kuzyna) jest godne polecenia i zaufania. Rzadko trafia się tak pozytywna postawa sprzedawcy.

Krzysztof66

Postautor: Krzysztof66 » 2018-05-19, 14:52

Sklep JM Broń i amunicja - Warszawa. Nowy, ale fajny sklep. Miła i sympatyczna właścicielka (zresztą pasjonatka strzelectwa), pełen profesjonalizm. W piątek kupiłem tam CZ P 10 C, której nie znalazłem w sklepach o wiele dłużej działających na rynku. Polecam, zwłaszcza miłośnikom HK i CZ.
22LR, 22LR, 9x19, 9x19, 7,62x39, 12/76.

LongTom

Postautor: LongTom » 2018-06-03, 21:53

Bardzo polecam sklep myśliwski p. Skawińskiego w Dziemianach.
Pracownik (Oskar) odpowiada na maile, oddzwania, wysyła zdjęcia broni.
Na miejscu kolejka, ale wszyscy pracownicy angażują się w obsługę klientów.
Obejrzałem wszystkie możliwe dostępne egzemplarze broni jaką chciałem kupić, a potem dostałem bardzo dobrą cenę
:-D
Ostatnio zmieniony 2018-06-03, 21:53 przez LongTom, łącznie zmieniany 1 raz.
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB

LibreJG
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: LibreJG » 2018-06-04, 10:55

Musze polecić sklep Strefa Celu z Warszawy. Kupiłem u nich pierwszą jednostkę, którą był pistolet CZ-P09. Zanim kupiłem broń odwiedziłem ich aż 3 razy (ciężko się było zdecydować :-D ). Na początku jako, że była to moja pierwsza przygoda z zakupem broni nie wiedziałem czego się spodziewać i muszę powiedzieć, że byłem bardzo miło zaskoczony. Podczas każdej wizyty naprawdę wymęczyłem pracujące tam osoby i za każdym razem spędziłem tam ok. godziny. Chętnie pokazywali swój asortyment i o każdym modelu broni dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy. Podejście do klienta na najwyższym poziomie. Polecam zwłaszcza planującym pierwszy zakup.

analogowy
Status: Online

Postautor: analogowy » 2018-06-07, 23:01

moim zdaniem bezkonkurencyjny jest magazynuzbrojenia.pl

Molab
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Molab » 2018-07-14, 14:55

Kadeka pisze:
Dariusz DC pisze:Dokładnie taki jest ten Janusz czy jak mu tam w 4shooter.
Dwa są żenujące sklepy z bronią - Magnum w Poznaniu bezapelacyjnie miejsce pierwsze i 4shooter w Warszawie

Po opiniach sklepu 4shooters (nie byłem osobiście) to Magnum (mój stały punkt na zakup amo i strzelnica) wydaje się być oazą uprzejmości :-D

Byłem u przerośniętego Janusza w 4Shooters i pierwszą moją myślą było, że ma właśnie bolesny okres. Widzę jednak, że ten sprzedawca po prostu umie się bronić przed natrętami, :-D

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”