Polskie Stowarzyszenie Strzelectwa Historycznego

Forum PSSH

Moderator: Moderatorzy CP

Telesfor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1345
Rejestracja: 21 sierpnia 2004, 18:49
Tematy: 47
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Polskie Stowarzyszenie Strzelectwa Historycznego

Post autor: Telesfor »

Wielokrotnie na tym forum poruszane było zagadnienie ogólnopolskiej organizacji reprezentujacej środowisko czarnoprochowe. Rzucane były różnorakie propozycje , projekty , inicjatywy.
Jednakże trudno jest stworzyć taką organizację wirtualnie , poprzez dyskusję na forum czy korespondencyjnie.
Jak już w tamtych wątkach informowli niektórzy forumowicze , organizacja tak od dłuższego czasu była przygotowywana i organizowana , ale ponieważ działo się to w realnej , prawno-urzędowej rzeczywistości - droga nie była lekka , wirtualna i z górki.

Jak niektórzy wiedzą , grupa osób aktywnych strzelecko i na forum dyskusyjnym , reprezentatywna dla przekroju naszego środowiska, z różnych regionów i miast , spotykająca się regularnie na zawodach krajowych i międzynarodowych, przygotowała założenia statutowe , organizacyjne przyszłego Stowarzyszenia , część członków założycieli pracowała nad umocowaniem Stowarzyszenia w istniejących strukturach - PZSS , MLAIC.
Od zebrania założycielskiego w lutym 2009 w Starchowicach upłynęło trochę czasu.
W tym tygodniu Polskie Stowarzyszenie Strzelectwa Historycznego uzyskało rejestrację, NIP,Regon , konto i wszystkie te "papierologiczne" umocowania.

Zapraszamy na stronę www.pssh.pl na której przeczytacie wstępne informacje i na której będą pojawiały się wszystkie aktualne informacje.

Ponieważ wszyscy wiemy ,że bez forum trudno byłoby cokolwiek stworzyć ,że jest to podstawowe medium naszego środowiska , będziemy na forum obecni jak dotychczas.
Ale ponieważ na forum nie brakuje też niewyważonych wypowiedzi oraz osób których powodem obecności tutaj nie jest troska o rozwój strzelectwa czarnoprochowego - nie spodziewajcie sie proszę bogatych dyskusji na temat PSSH na forum iweb.
Wszelkie pytania można kierować na adresy mailowe podane na stronie lub porozmawiać telefonicznie.

Zapraszam wszystkich , którzy coś chcą zrobić a nie tylko dyskutować na forum do włączenia się do prac Stowarzyszenia , zapraszam także wszystkie Stowarzyszenia Czarnoprochowe , Kluby , grupy nieformalne do współpracy, a także być może do stworzenia w przyszłości Federacji.

Ci , którzy bywali na zawodach , współorganizowanych przez członków- załozycieli stowarzyszenia , jak i ci , którzy zainteresowani byli organizacją wyjazdu reprezentacji na ME - wiedzą ,że jesteśmy rzetelnymi i sprawnymi organizatorami i mam nadzieję- ludźmi godnymi Waszego zaufania.

Zparaszam na

www.pssh.pl
Mirass
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 292
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 20:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Wiocha pod Warszawą
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mirass »

GRATULACJE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :-D
jarek molga
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 643
Rejestracja: 21 listopada 2007, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: jarek molga »

Panowie, gratulacje i podziękowania. Wreszcie realny byt w tym zwariowanym świecie :-D
Awatar użytkownika
AlfP
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 466
Rejestracja: 17 maja 2007, 09:02
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: AlfP »

Gratulacje. Wielkie dzieki dla ORGANIZATOROW...
AlfP
Podolski Regiment Odprzodowy
Awatar użytkownika
marekp
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 7302
Rejestracja: 06 stycznia 2003, 20:13
Tematy: 294
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy CP

Post autor: marekp »

Klaniam sie nisko. Udalo sie cos zrobic. Przeczytakem historie CP i czuje sie zaszczycony ze wymieniono mnie z imienia. To jest na pewno przelom. Moze w koncu to nasze strzelanie stanie sie takim pelnoprawnym strzelaniem w Polsce. Udalo sie zostac czlonekim MLAIC. Startowalismy na Mistrzotwach Swiata i dwa razy na Mistrzostwach Europy. Czyli ze tak powiem starzy wyjadacze :-). Ja to sie ciesze ze moja mania rzutkowa stala sie realna.
Tak to dlugo trwalo ale jest w koncu. Podziekowania tutaj kolegom zaangazowanym. Krzysztof i Jarek! Ten to jest "ciagnik"! Warto widziec jak zawody organizuja z jakim zapalem. Gleboki uklon dla kolegow!

MarekP

Ja mysle ze to trzeba przeniesc do ogolnokrajowe z tego miejsca!!!
Awatar użytkownika
markwild2100
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 935
Rejestracja: 16 marca 2009, 20:35
Tematy: 0
Lokalizacja: Dąbrowa górnicza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: markwild2100 »

Świetna robota! :piwo:
lurysz
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 20 października 2009, 16:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: lurysz »

Dołączam się do gratulacji, podziwiam i życzę sukcesów.

RysiekŻ
Tilgh.54
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 536
Rejestracja: 22 października 2007, 08:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Tilgh.54 »

Nareszcie :!: Moje wielkie GRATULACJE :-D :piwo:
W perspektywie zmiana ustawy, miejmy nadzieję że teraz łatwiej będzie wywalczyć korzystny zapis w nowej ustawie.
Dale
Gość
Gość
Reactions:
Tematy: 
Grupa: Goście

Post autor: Dale »

W związku z wnioskiem, powstało nowe forum w dziale for lokalnych CP. Proszę o wszelkie uwagi techniczne typu: miejsce forum, kolor tytułu itp...
jarek molga
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 643
Rejestracja: 21 listopada 2007, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: jarek molga »

Swoją drogą po tylu apelach i pomysłach, a wręcz monitach o powołanie takiego stowarzyszenia ciekaw jestem, jak szybko będzie rosnąć rzesza członków? Może Telesfor, czy Kinio zdradziliby, ilu wygłodniałych takiej organizacji strzelców zarejestrowalo się na stronie pssh? Pytam nie tylko z czystej ciekawości, ale dlatego, że im więcej członków stowarzynie będzie liczyć, tym łatwiej będzie mu występować "w imieniu". Także wobec ukochanych przez nas organów.
Awatar użytkownika
tadeusz45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 728
Rejestracja: 24 listopada 2007, 14:57
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: tadeusz45 »

próbowałem się zalogować ale mi się nie udało (mam nie najlepsze umiejętności komputerowe) może nie potrafię w tym programie ale i tak się cieszę uchylam mój kowbojski kapelusz z wyrazami podziwu i szacunku Tadeusz
Awatar użytkownika
kozuya
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 87
Rejestracja: 29 października 2008, 08:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: kozuya »

jarek molga pisze:Swoją drogą po tylu apelach i pomysłach, a wręcz monitach o powołanie takiego stowarzyszenia ciekaw jestem, jak szybko będzie rosnąć rzesza członków? Może Telesfor, czy Kinio zdradziliby, ilu wygłodniałych takiej organizacji strzelców zarejestrowalo się na stronie pssh? Pytam nie tylko z czystej ciekawości, ale dlatego, że im więcej członków stowarzynie będzie liczyć, tym łatwiej będzie mu występować "w imieniu". Także wobec ukochanych przez nas organów.
W ciągu 24 godz. na stronie zarejestrowało się 15 użytkowników i prawię tyle samo osób wysłało zapytanie jak wstąpić do Stowarzyszenia.


Jeszcze dziś ukaże się formularz zgłoszeniowy i informacja o warunkach przystąpienia do PSSH

Pozdrawiam
Krystian
ii8
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 71
Rejestracja: 14 marca 2009, 23:04
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ii8 »

Wielkie gratulacje, choć o dzień spóźnione :)
big_brotherco
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 612
Rejestracja: 08 kwietnia 2006, 18:38
Tematy: 0
Lokalizacja: Wa-wa i okolice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: big_brotherco »

Też gratuluję, chociąż "scalony" jestem a nie czarnodymiący, za co przepraszam ... ;)
A podwójnie się cieszę, bo widzę, że macie siedzibę w moim miasteczku ! To celujecie tam dobrze, może który komin asfalciarni skutecznie trafi ! :mad:
Marian
marekp
Gość
Gość
Reactions:
Tematy: 
Grupa: Goście

Post autor: marekp »

Mysle ze bron historyczna to nie tylko bron odprzodowa rozdzielnego ladowania. Na przyklad pepesza to tez jest bron historyczna. Wiec nie nalezy siebie wykluczac bo ktos ma pozwolenie na bron. Stowarzysznie nie jest wylacznie dla osob bez pozwolen :-). Mysle ze jest koledzy z Visem tez chetnie sie spotkaja. Ja to tak odbieram.

MarekP
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „ Polskie Stowarzyszenie Strzelectwa Historycznego”