Kodiak Express

Moderator: Moderatorzy CP

Bartosz1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 30
Rejestracja: 20 lipca 2009, 18:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Łodz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Kodiak Express

Post autor: Bartosz1 »

Witam od dłuzszego czasu zastanawiałem się nad kupnem dubeltówki Lefaucheux,ale jeden z forumowiczów powiedział mi ,ze to rosyjska ruletka.Szukałem czegos co spodoba mi się tak sam ,albo bardziej i znalazłem...Kodiak Express juz chciałem kupowac ,ale miałem w głowie inny kurs walut:)i okazało się ,ze tam gdzie chciałem kupic niestety cena wynosi 3200 pln co jest ponad mozliwosci młodego czlowieka w tym kraju,siedziałem smutny i w tej chwili dostałem PW od wasyla ,ze w 3miescie są ze 4 expressy w róznych zestawach i kalibrach.Więc proszę was o ewentualne pisanie w sprawie tej broni,czy ją sobie chwalicie itp. POZDRAWIAM
Kupie czarnoprochową dubeltówkę,tylko kapiszonową!! dam sporo...
jacek sygula
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2516
Rejestracja: 22 maja 2005, 18:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: jacek sygula »

najpierw Kolego sprecyzuj, co chcesz, jeżeli w praktyce nie wiesz, to najpierw trzeba pomacać, strzelić, no spróbować, kodiak, waży ponad 4 kilo, mało? to postrzelaj sobie z wolnej reki-to ocenisz, widze że rzucasz sie jak ryba wyjęta z wody, nic na siłe-pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arnie
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4852
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 15:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa - Włochy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Arnie »

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=56 ... sc&start=0 :)
Proponował bym w kazdym dziale jeszcze napisać :)
Bartosz1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 30
Rejestracja: 20 lipca 2009, 18:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Łodz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Bartosz1 »

No tak ,ale kazał mi napisac jeden z członków grupy z 3miasta ,bo macie 4 sztuki tej broni pozatym chyba moge kupic sobie i lefoszke i Kodiaka.
Kupie czarnoprochową dubeltówkę,tylko kapiszonową!! dam sporo...
Awatar użytkownika
Big Bear
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 1915
Rejestracja: 02 października 2004, 23:45
Tematy: 0
Lokalizacja: GDYNIA
Grupa: RIP

Post autor: Big Bear »

Arnie lepiej nie prowokuj Bartosza1 bo skończy się dla niego czerwoną kreską :-D

Bartosz,są u nas kodiaki i to w różnych kalibrach.Widocznie koledzy którzy je mają zrobili sobie urlop i nie czytają forum.Tylko co to da że Ci odpowiedzą??Podejrzewam że nic.Sam jak bym miał kodiaka to pewnie napisał bym że jest super i tyle.Najlepiej to zrób tak jak pisze Jacek.Inaczej to będziesz się miotał w sumie nie wiedząc co to faktycznie jest ciężki ekspres i jak się z tego strzela.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Trójmiasto i Okolica”