Tych sklepów, firm, produktów do wiatrówek nie polecam !

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
scaRpel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1056
Rejestracja: 05 listopada 2004, 16:39
Tematy: 0
Lokalizacja: marianów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: scaRpel »

link22 pisze:Wydłubuję zupę z klawiatury
do klawiatury nie polecam
co tam Panie w wielkim świecie?
fredi_vip
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 12 kwietnia 2006, 09:10
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: fredi_vip »

lider 44 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :D
(przesyłka dotarła szybko, le zauważyłem oryginalne pęknięcia kolby,kiepska jakość, celność też nie najlepsza, po ok 1000 śrucinkach wyrwało śrubkę uchytu do paska, wywaliło nit mocujący regulację szczczerbinki- obecnie w serwisie)
koliberek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1122
Rejestracja: 03 maja 2005, 21:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Ząbki k/W-wy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: koliberek »

Nie, to niemożliwe...
Przecież sam Tomasz Sikora to reklamuje.
Chyba się pomyliłeś, to nie może być Lider 44 :lol:
Cruszynka custom w złotej koronie od Nikko
Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka
zapraszam na http://www.airguns.budu.pl
Awatar użytkownika
Arnie
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4852
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 15:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa - Włochy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Arnie »

Taaaa, to też był mój pierwszy sprzęt :oops: na szczęście po pierwszej paczce sie nie rozpadł i poszedł do ludzi
Hanson
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1088
Rejestracja: 23 czerwca 2005, 18:00
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Hanson »

Militaria.pl
do wiatrówek nie polecam
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: PawelW »

No to może coś z logiki: podwójna negacja :D

Niepolecam niepolecać tego Forum - dzięki niemu mamy dziś AA ProSporta zamiast Cudwonej Chińszczyzny Reklamowanej Przez Naszego Najprzystojniejszego :D :D :D :D :D :D :D

p.s. "Chińszczyzna" nie oznacza wyrobów gastronomicznych naszych przyjaciół z Restauracji "Azalia" w Poznaniu, ul. św. Marcin - Ich Kuchnię zawsze będę polecał !!
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
Jka
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum
Reactions:
Posty: 5704
Rejestracja: 25 lipca 2003, 11:39
Tematy: 120
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jka »

Witam.
Zmieniłem tytuł tego postu z dopiskiem dlaczego.
str.1
Pozdrawiam.
Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....
Awatar użytkownika
Jka
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum
Reactions:
Posty: 5704
Rejestracja: 25 lipca 2003, 11:39
Tematy: 120
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jka »

Witam.
Kontaktu piszącym i czytającym to Forum z Panem Grzegorz Kazimierowicz nie polecam, dlaczego poczytajcie.

Ponieważ w pewnym celowniku chciałem sobie coś zmienić. Założyłem w dziale „Optyka” ten oto temat: Pytanie o wymianę wieżyczek w Leupoldzie 3-9x33 http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=22423
Proszę mi wierzyć jak bardzo się ucieszyłem gdy przeczytałem ten oto fragment.
Grzesiek pisze:Jeżeli potrzebujesz te wieżyczki, pisz śmiało. Z CABELAS nie współpracujemy, ale od czasu do czasu coś zamawiamy, dla klientów, więc z przyjemnoscią pomożemy.
Pozdrawiam
Grzegorz Kazimierowicz
Bardzo ale to bardzo szybko nawiązałem poprzez PW kontakt z tym Panem. Gdzie uzyskałem dalsze potwierdzenie chęci pomocy w zakupie tego „Ustrojstwa”. Podano mi nawet cenę która o dziwo okazała się bardzo atrakcyjna. I jak myślicie co ja zrobiłem. Ano nic wielkiego po prostu zadowolony potwierdziłem chęć zakupu tego co potrzebowałem. Ale chęć ta okazała się jednostronna tz. była ona tylko z mojej strony. Nic z początku czekałem spokojnie, potem wysłałem PW, SMS, będąc na urlopie, zadzwoniłem. Ciągle słyszałem postaramy się to załatwić, wszystko na dobrej drodze, na pewno będzie. I tak do około 2 tygodni wstecz,(ostatnia korespondencja SMS). I do dnia dzisiejszego nic nie mam. Jako że pojawiło się tutaj „OFERTY KOMERCYJNE !!! str.8
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=14 ... &start=105 coś niecoś o tej „Firmie”, temat kolegów: mcmax9 i jmarcinkowski.
Z tym że zostało to tam bez odpowiedzi. I słusznie bo to nie ten temat, i miejsce na prywatne komentarze. Pozwoliłem sobie tutaj sam coś napisać.
Osobiście „wk....ło mnie to że krytykowany kolega, nawet nie raczył się ustosunkować do przedstawionych zarzutów, Tylko proszę popatrzeć co my tutaj mamy, nowe ogłoszenie. Wychodzi na to że nie czyta się tego co my piszemy tylko wstawia darmowe ogłoszenia. http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=14 ... &start=120
Czy nie wydaje się wam że ktoś leci z nami tutaj w „bambuko”. Ja dzisiaj z pełną odpowiedzialnością piszę że sam jako Jka po swoich doświadczeniach. Nie polecam zakupów w tej firmie. A Panu, Panie Grzegorzu dziękuję za chęć pomocy przy zakupie, bo tylko na chęci się to skończyło. I żałuję że mimo tego że niewiele włosów mi już zostało(albo jeszcze nie wszystkie urosły) wcześniej się nie domyśliłem ze Pan sobie ze mnie żartuje. Bo miałem propozycję od innej osoby pomocy w zakupie tych nasadek, jednak odmówiłem łudząc się tym że pan mi to załatwi. A tak znowu zmarnowałem sporo czasu. Dzisiaj już nie chcę nasadek od Pana, dzisiaj nie chcę mieć jakichkolwiek z Panem kontaktów. Bo jestem przekonany że Pan po prostu chce tylko na nas hobbystach pasjonatach zarabiać. A sprowadzenie wieżyczek było dla Pana za mało dochodowe, tylko po co mi Pan zawracał „4-cztery litery”
Przepraszam wszystkich za to co napisałem. Bo niby o co cały ten raban o jakieś głupie wieżyczki.
Tak sobie myślę że szybciej i taniej było by mi sprzedać ten celownik i kupić taki z pokrętłami, bo sam celownik musi zostać. Dlatego przepraszam jeśli kogoś uraziłem. A moderatorów proszę o usunięcie jeśli w jakiś rażący sposób naruszyłem panujęce zasady. Z tym że mam podły zwyczaj zgrywania sobie Prywatnych Wiadomości. I posiadam korespondencję jaką prowadziłem z tym Panem na PW. Tak że mogę udowodnić prawdziwość tego co tutaj napisałem
Pozdrawiam.
Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....
rey
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 571
Rejestracja: 10 listopada 2005, 21:13
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: rey »

Mój poprzedni nabytek reklamowała pani Renata M.
Ludzie - NIE WIERZCIE W REKLAMY!!!
...a tak mnie uniosło. Przecież wszyscy o tym dobrze wiedzą...

...oglądałem ostatnio reklamę norconii magnum serwowaną przyszłym klientom przez militaria.
Jeezu! jak ten gościu celował... chyba po dziesiątym piwie, bo to było przy grilu!
Ale dycha była!!!?
NIE POLECAM, SZCZEGÓLNIE DYSTRYBUTORA TEGO SPRZĘTU.
Slavia 634 by Hogan + szkło
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7562
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 110
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: PawelW »

Nie polecam :evil: :evil: :evil: :evil: firmy TARCZA.PL z Alledrogo i ich sklepu w Warszawie
Zamówiłem u nich "optykę" tylko dlatego, że napsali: dostawa w 1-3 dni. Myslałem - naiwny - że zdążę z nowym karabinkiem i lupką-jednorazówką na zawody. Po 10 dniach czekania i pisania maili zrezygnowałem z zakupu i zażądałem zwrotu kasy. Lupka przyszła mimo to po dwóch dniach. Przesyłki nie odebrałem. Kasy nie mam od miesiąca. Sprawa jest w Allegro a w poniedziałek (ostateczny termin zwrotu kasy) idę na Policję.
Oczywiście "firma" nie odpowiada na maile.
Więcej o niech tu http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=26467
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
kri100
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 179
Rejestracja: 01 kwietnia 2006, 12:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Bałuty
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kri100 »

Hej!
pneumatyk pisze:Red dot do HW40 i 45 - sprzedalem swiecidelko po dwóch miesiacach uzywania - totalne nieporozumienie przy strzelaniu, lepsze wyniki sa z otwartych.
Ladnie wyglada lecz "przydatnosc" ma wartosci: ujemna.

moze do CO2 by sie nadalo.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: - czyli totalne nieporozumienie
Też nie bardzo do mojego CP-99. Może nie totalne nieporozumienie, ale nie poprawia celności ani o puszkę a regulacja problematyczna. Daję :evil: :evil:
strzelać każdy może... np. D 24, albo P 99... ale to inna historia
Awatar użytkownika
wolan83
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 539
Rejestracja: 09 września 2006, 03:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: wolan83 »

Nie polecam zakładać tłumika do Loguna Solo, jeżeli nie ma się w karabinku usztywnionej lufy (np. jakimś pierścieniem na lufie który będzie opierał się o kartusz, itp.). Taka niezabezpieczona, wolno pływająca lufa z trochę ważącym tłumikiem (który sam w sobie-ja mam tłumik Logunowski-jest rewelacyjny) przy mocniejszych wstrząsach traci zero, chociażby przy trochę bardziej roztargnionym odkładaniu karabinka. Jeżeli tłumik, to koniecznie zabezpieczenie. :evil:
Ps: Karabinek bez tłumika trzyma zero idealnie.
HW98 + Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP
HW40 + Delta MiniDot
Robert.F
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 915
Rejestracja: 14 czerwca 2006, 22:02
Tematy: 79
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Robert.F »

Nie polecam skórzanych rękawiczek strzeleckich ROTHCO bez palców RT. Cena nie adekwatna do jakości ( 95zł ) . Nie doszyty ochraniacz. Inne rozmiary ochraniaczy na prawym i lewym kciuku - oO.
Generalnie jak ktoś ma za dużo pieniędzy: :evil: :evil:
Slavia Power
Awatar użytkownika
Grzelak Marcin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 456
Rejestracja: 23 czerwca 2006, 12:06
Tematy: 0
Lokalizacja: KONIN
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Grzelak Marcin »

Nie polecam latarek z firmy Mactronic z serii Guardsman o oznaczeniu MT 120 X i MT 230 X i pokrewne, cała paleta. Latarki spełniają założenia opisu producenta; Xenon 3,6V/ 0,82A, funkcja zoom ( efekt miecza świetlnego ) aluminium lotnicze itd. Niemniej jednak zasięg skuteczny słupa światła wynosi tylko 30m w lesie, na 40 metrze widoczność jest ale słaba. Na otwartej przestrzeni efektywność spada i wynosi 25m pełna 30 – 32m ledwo zadowalająca. Będę jeszcze próbował z lepszymi żarówkami, jeżeli jakieś dopasuję, w przypadku gdyby przyniosło to jakieś pozytywne skutki, natychmiast poinformuję. Latarki nie są specjalnie drogie ale do naszych zastosowań ( NHFT ), nie warte swojej ceny.
Ostatnio zmieniony 10 października 2006, 19:06 przez Grzelak Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Walther MG Custom
Dale
Gość
Gość
Reactions:
Tematy: 
Grupa: Goście

Post autor: Dale »

Witam,
mam latarkę z serii MT220X z żarówką halogenową philipsa i jeśli znajdziesz mi coś lepszego za 40 zł (tyle mnie to kosztowało z dodatkową żarówka philipsa i bateriami alkalicznymi) to chetnie kupię :)
Pozdrawiam Marek
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Testy sprzętu - Wiatrówki”