HW50/32m-otwarte

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Zmara
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 159
Rejestracja: 03 sierpnia 2011, 17:13
Tematy: 4
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: HW50/32m-otwarte

Post autor: Zmara »

Dzięki, poszukam sklepu w necie i spróbuję sobie dostosować do prosiaka :wink:
Wszystkiego po trochu :-D
krzysiek_-199
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 80
Rejestracja: 19 września 2008, 14:54
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: HW50/32m-otwarte

Post autor: krzysiek_-199 »

Witam! Otwarte z HW 77-na TX-a choć szyna niby tak samo szeroka trzeba szczerbinę troszkę "liznąć" bo za wąska-do HW 97 oczywiście pasuje idealnie bo to siostra HW 77. Nisz zamontowałem odpowiednią muszkę strzelałem z powodzeniem zrobioną z blaszki i taśmą tzw "szkotem" przymocowaną do tłumika. Ja jestem jeszcze "starej daty" i tylko syn niekiedy wrzuca fotki na to forum-zdjęcie TX-a znajdziesz w temacie "zdjęcia wiatrówek" -HW 97 z otwartymi wisi na ścianie u mojej córki w towarzystwie HW 30 S. Pozdrawiam. Ps kiedyś pisałem na tym forum z gościem który jak ja strzelał z otwartych -on z Slawi 634 (tej silniejszej) z leżącej też do "tarczy Kabekaesowej"-jego rekord to 89 pkt/ na 100 możl. -mnie udało się go wyrównać-z siedzącej ze stolika. Spróbujcie da się poprawić (moje 47+42) . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mirek123
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1752
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:16
Tematy: 16
Lokalizacja: scyzorownia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: HW50/32m-otwarte

Post autor: mirek123 »

Zmara pisze: 30 kwietnia 2024, 14:48 Dzięki, poszukam sklepu w necie i spróbuję sobie dostosować do prosiaka :wink:


Zmara daj na PW . Dam namiar na gościa co CI dobierze takie przyrządy . Sam u niego zamowiłem do hammerli 450
HW98
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Testy sprzętu - Wiatrówki”