[18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Bercik80
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 01 grudnia 2020, 08:27
Tematy: 1
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: Bercik80 »

Rozumiem że wpisując się na listę i płacąc w dniu zawodów gotówką będę mógł wziąć udział.
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: DrA »

Tak.
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 586
Rejestracja: 17 czerwca 2012, 21:57
Tematy: 12
Lokalizacja: Zalesie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: Januszpelle »

Bercik80 pisze: 31 marca 2021, 21:57 Rozumiem że ....... gotówką


Im wyższa wpłata, tym wyższy wynik zapewniony. Ja na ten przykład grosza nie skąpię 😀
Było dobre HW 100, teraz będzie FTP 900.
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: DrA »

W dniu dzisiejszym (11.04.2021) otrzymaliśmy informację od Zarządu PFTA o wycofaniu się PFTA z organizacji I eliminacji Pucharu PFTA w Kuklówce.

W związku z tym, zawody pucharowe planowane na 18.04, nie odbędą się.
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1612
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: Artkor »

A to nie WKFT miało organizować tylko Zarząd?
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: DrA »

Organizatorem Pucharu PFTA jest PFTA.

WKFT może zorganizować zawody (no bo co komu do tego jakie klub sobie robi zawody), jednak ich wyniki nie zostaną uznane w klasyfikacji Pucharu PFTA.

Myślę, ze wszelakie pytania dotyczące odwołania zawodów pucharowych należy kierować do Zarządu PFTA, bo my zostaliśmy tą decyzja zaskoczeni dzisiaj, w Kuklówce, gdzie spotkaliśmy się aby rozplanować tory i przygotować teren na zawody.
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1612
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: Artkor »

Myślę że Zarząd sam, bez pytania powinien wyjaśnić swą decyzję. Na moje to najwyraźniej komuś tlenu brakło, a mówiłem że maski nie są obojętne dla naszego zdrowia.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
Awatar użytkownika
Andrzej
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 340
Rejestracja: 31 marca 2009, 05:51
Tematy: 4
Lokalizacja: Milanówek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: Andrzej »

Poniekąd zostałem wywołany do tablicy, ponieważ to ja rozmawiałem dziś z Władzami WKFT.
Podczas spotkania poinformowałem , że w świetle obecnie obowiązujących przepisów bez dodatkowych ustaleń z odpowiednimi służbami zawody nie powinny się odbywać .
Przedstawiłem nawet ścieżkę działania jaką powinien przeprowadzić organizator aby zawody mogły stać się „ legalne” i aby nikt w przyszłości nie mógł zarzucić WKFT i PFTA , że coroczny puchar przeprowadza z narażeniem zdrowia zawodników ( wbrew obowiązującym przepisom).
Władze WKFT nie wykazały chęci podjęcia wskazanych kroków .
Już po spotkaniu, wracając do domów przeprowadziłem jeszcze rozmowy telefoniczne z członkami zarządu WKFT , że w poniedziałek sam podejmę działania o których z nimi rozmawiałem i „ podam na tacy „ gotowe rozwiązanie
Prosiłem jedynie aby w temacie napisali , że „ w związku z przedłużonymi obostrzeniami wystąpili do odpowiednich służb z wnioskiem o określenie sposobu organizacji tego typu zawodów , ale póki nie otrzymają jasnej odpowiedzi , organizacja zawodów w tym terminie jest zagrożona „ .

Tym co przeczytałem na forum jestem mocno zaskoczony.
Pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: DrA »

No to się pozaskakiwaliśmy.

Zostaliśmy postawieni pod ścianą - albo załatwiamy zgodę z Sanepid i są zawody, albo PFTA się wycofuje.
Na tydzień przed zawodami, gdzie już w momencie ogłaszania terminu było wiadomo, ze w kwestii lockdown'u nic się nie zmieni i będą to zawody robione z partyzanta.
Zgodę z instytucji która ledwo zipie i nie wypełnia nawet swoich funkcji związanych z pandemią jak np. kwarantanny.
Której moce przerobowe są ukierunkowane na kontrolowanie i karanie przedsiębiorców łamiących lockdown.
Mam ją ściągnąć na głowę właściciela ośrodka bo komuś się zachciało papierka...

Dzięki, my wysiadamy :)
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Krzych
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 255
Rejestracja: 04 listopada 2004, 09:20
Tematy: 22
Lokalizacja: Konin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: Krzych »

Łapy mnie opadły, jak to przeczytałem...
Zróbcie może Chłopy nową listę zapisów, jako np. puchar WKFT i zobaczcie, jaki będzie odzew i czy to się wam opłaci?
Jak tak dalej będą władze podchodziły, to i tak żaden puchar PFTA się nie odbędzie w tym roku.
Krzych
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 255
Rejestracja: 04 listopada 2004, 09:20
Tematy: 22
Lokalizacja: Konin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: Krzych »

Jeszcze tak. Pracuję w delegacji, czyli korzystam z hoteli, restauracji i innych tego rodzaju przybytków. I jakoś, pomimo tych wszystkich obostrzeń to działa!
Nie dajmy się zwariować propagandzie i zachowajmy zdrowy rozsądek!!!
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: mrpgxx »

Czyżby się okazało że w tych ujowych czasach nie opłaca sie w naszym hobby robić zawodów które w nazwie nie mają pfta? Zawody mogą się odbywać bez patronatu pfta i te miały się pierwotnie bez takiego odbyć tak więc chyba mówienie że to pfta je odwołało jest jednak trochę na wyrost.
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: DrA »

A kto Ci powiedział, ze nie będzie zawodów ?
Zgodnie z zamieszczoną informacja nie będzie I eliminacji Pucharu PFTA.

Tych zawodów nie było w planach.
Powstały w wyniku odwolania zawodów u Wikingów i po uzgodnieniu z PFTA, ze przejmiemy ich organizacje.
Nie wprowadzaj w błąd Kolegów.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2021, 15:46 przez DrA, łącznie zmieniany 1 raz.
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
Łysy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 611
Rejestracja: 22 kwietnia 2008, 21:00
Tematy: 18
Lokalizacja: Ciechocinek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: Łysy »

Andrzej pisze: 11 kwietnia 2021, 13:57 Tym co przeczytałem na forum jestem mocno zaskoczony.
Czy ktoś sobie zadał trud przeczytania rozporządzenia bo ja spróbowałem i przeczytałem i moje przemyślenia:
- po pierwsze nasze dyscypliny to nie sport tylko rekreacja taka sama jak jeżdżenie na rowerze czy spacery z psem. A że prowadzimy klasyfikację to nic nikomu do tego, każdy biegacz i co drugi rowerzysta ma aplikację zbierająca dane z jego rekreacji.
- po drugie według rozporządzenia zakazane jest organizowanie zawodów na obiektach sportowych - las nie jest obiektem sportowym
- po trzecie kwestia zarzutów o zorganizowanie zgromadzenia. Zgromadzenie na świeżym powietrzu z zachowanie dystansu społecznego 1,5 metra nie jest zabronione nigdzie , ani w lesie , ani w parku ani nad jeziorem, ani w biedronce czy lidlu. Mało tego w parku lub lesie uprawiając rekreacje czyli np: gimnastykę, jogę, wrotki, rowery, kopanie piłki z dzieckiem czy sąsiadem a nawet przygodnie poznanym innym miłośnikiem kopania piłki jest dozwolone bez noszenia maseczek.
- po czwarte róbmy tak dalej a za kilka lat nie będziemy mogli nawet już piardnąć bez szczepionki.
- po piąte pan wiceminister powiedział w wywiadzie dokładnie te słowa - nie będziemy stosować amantadyny za 20 zł bo wtedy nikt nie będzie chciał się szczepić. Wiec sami pomyślcie gdzie jest logika.
- Cały czas ktoś nabija nas w butelkę a my się dajemy, mam stały dostęp do prawdziwych danych medycznych i oficjalne są przy najmniej zawyżone 10 krotnie.
- przypadek ojca mojej koleżanki z przed 7 dni, gość zaczyna mieć objawy wylewu, jest po przebytej chorobie nowotworowej, wzywa pogotowie. Pogotowie pierwsze co robi to wykonuje test na covid ( test wychodzi pozytywny). Mówią do pacjenta że zabierają go do szpitala covidowego i w tym momencie gość dostaje ataku serca, jest reanimowany w domu. Reanimacja nie przynosi skutku i umiera w domu. Co ma wpisane w akcie zgonu "umarł na covid" .
- nie mądruję się bo nie chorowałem - własnie chorowałem i nie było lekko - chorowała cała moja rodzina łącznie z 70 letnimi dziadkami i wszyscy wyszli z choroby bez pobytu w szpitalu.
- Niby szpitale zapełnione po brzegi a np: szpital tymczasowy zrobiony w jednym z sanatorium na ponad 200 łóżek ma 17 pacjentów.
- dobra ale mniejsza z tym na oszustwa statystyk ministerstwa - sami siebie nakręcamy a tak naprawdę to nasze HFT czy FT to zwykła rekreacja i kompletnie nie jest zakazana w żadnym rozporządzeniu.
Myślę, że problem leży całkiem gdzie indziej a mianowicie pewnie jest kilka osób mocno wierzących w statystyki i bojących się wirusa chociaż pewnie już dawno mieli z nim styczność i bojących się przyjechać na "spacer" po lesie w Kuklówce i z tego powodu będą czyli się pokrzywdzeni bo będą mieli w pucharze PFTA jeden start mniej i mogą nie wygrać. Myślę, że to tacy "odważni" nakręcili zarząd PFTA .
Zwracam się z gorącą prośbą do Zarządu PFTA o przeczytanie ze zrozumieniem rozporządzenia w sprawie nałożonych obostrzeń. Tam kompletnie nie ma nic co by nas dotyczyło. A co do zaświadczenia z Sanepidu przecież to nonsens, Sanepid nie jest od wydawania zgód tylko od karania ludzi którzy nie przestrzegają przepisów.
-
Steyr z krzywą lufą + Vortex PST I
Awatar użytkownika
Linek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1004
Rejestracja: 02 czerwca 2011, 00:11
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [18.04] PFTA + WKFT w Kuklówce

Post autor: Linek »

Niebać Covid jak na strzelnicy Bunkier
Shadow, CZP10F, CeGlock 19 PH5, Tanfoglio, Luger P08, VIS ,TT Radom, S&W 38 spec, Rak, Tikka Sporter, Stag, Mauser 1939, 2xSzwed 6,5x55, Bock Fair ,Mosin Buss, CZ457. CZ557, ATA Sporter UZI.Sporo tego było
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”