Air Arms HFT 500

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
sowator
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 562
Rejestracja: 05 maja 2006, 00:50
Tematy: 5
Lokalizacja: Bardzo Dziki Zachód
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Air Arms HFT 500

Post autor: sowator »

A co ma takiego lepszego EV2 prosto z pudełka do HFT500, poza spustem :?: do strzelania HFT.
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2020, 11:30 przez sowator, łącznie zmieniany 1 raz.
Bardzo Dziki Zachód 8-)

"Jak człowiek ma być spokojny, jeżeli mózg składa się z samych komórek nerwowych" ;laughing:
Awatar użytkownika
ravkill
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 6039
Rejestracja: 18 listopada 2003, 01:42
Tematy: 133
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Air Arms HFT 500

Post autor: ravkill »

pewnie regulator, na który wiara psioczy....
Parę gratów i zero ambicji...(graty sponsorowane przez dzieciaki za pomocą programu 500 + ...)
Awatar użytkownika
Zapp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1035
Rejestracja: 19 marca 2007, 17:21
Tematy: 12
Lokalizacja: ze wsi (OPO)
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Air Arms HFT 500

Post autor: Zapp »

sowator pisze: 22 listopada 2020, 11:26 A co ma takiego lepszego EV2 prosto z pudełka do HFT500, poza spustem :?: do strzelania HFT.
Stopkę 8-)

No i gadżety: poziomniczkę i wiatrowskaz. Ale nie wiem, czy to wolno w Hafcie - nie znam się.
Różne alu-sprzęty :)

Impact 5,5 do sprzedania.
Awatar użytkownika
sowator
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 562
Rejestracja: 05 maja 2006, 00:50
Tematy: 5
Lokalizacja: Bardzo Dziki Zachód
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Air Arms HFT 500

Post autor: sowator »

No właśnie ewidentnie widać, że EV2 przygotowana jest pod FT, osada i ułożenie dłoni. Stopka na plus, wkładanie śrutu do portu, inne gadżety średnio. Co do regulatora, to wiadomo od lat, że trzeba nad nim popracować albo wymienić. W HFT500 go nie ma, więc jak ma być stabilnie, to niestety, trzeba kupić. Dlatego tu i tu trzeba grzebać. Lufy podobne bo HFT500 ma taką samą jak FTP900 a ta ma jak EV2 :583: Pytanie co się komu podoba.
Bardzo Dziki Zachód 8-)

"Jak człowiek ma być spokojny, jeżeli mózg składa się z samych komórek nerwowych" ;laughing:
Awatar użytkownika
Zapp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1035
Rejestracja: 19 marca 2007, 17:21
Tematy: 12
Lokalizacja: ze wsi (OPO)
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Air Arms HFT 500

Post autor: Zapp »

Kup sobie to, co Tobie się podoba - bo będziesz żałował. Resztę się ogarnie w razie potrzeby.
I wróć na tory :-D
Różne alu-sprzęty :)

Impact 5,5 do sprzedania.
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Air Arms HFT 500

Post autor: ArturR »

sowator pisze: 21 listopada 2020, 21:03rozsądek wygra nad sercem i kupię Steyra ;laughing:
bdb wybór - kup Siejera zjedz Snickersa i będziesz szczęśliwy :)
Fajnie że chcesz wrócić, dokładnie nie pamiętam ale ostatni raz widziałem Cię chyba na Mistrzostwach Wielkopolski 2016 ?
Ogólnie to szkoda całej grupy LGST - w ostatnich latach chyba tylko Włam gdzieś tam się pokazywał.
Pamiętam m.in. super imprezę "Dziki Zachód Reaktywacja" na torze w Brzozowej Górce. Bardzo fajnie tam się strzelało, ogólnie fajny klimat imprezy, a żona MariuszaW gotowała pyszne jedzenie :piwo:
a na koniec wylosowałem Trabanta(HW40) którego wręczył mi Andrzej Kliszewski. Fajne czasy - jest co wspominać 8-)
Awatar użytkownika
sowator
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 562
Rejestracja: 05 maja 2006, 00:50
Tematy: 5
Lokalizacja: Bardzo Dziki Zachód
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Air Arms HFT 500

Post autor: sowator »

Dlatego pytanie gdzie kupię w miarę szybko a nie za 3 miesiące, poza Bohuminem bo tam mam kawałek.
A poza tym chciałem trochę rozruszać temat dla potomnych, bo informacji jest bardzo mało.
Rozmawiałem z pewną osobą, którą ma i używa HFT500 i jest bardzo zadowolona. Ma założony regulator Huma ale zostawiony oryginalny seperator. Chciałem go odkupić ale zostałem kulturalnie spławiony :) hehe, informacją że nie widzi sensu zmiany.

Mały off:
@ArturR, mogło tak być niestety. Proza życia, praca, dzieci, szpital w 2016, dużo pomysłów i mnóstwo zainteresowań. Motocykle i zwiedzanie Europy, broń palna. Ale w palnej LR a to proste przełożenie na HFT/FT 😜 tak mi się zatęskniło, musiałem chwile od tego odpocząć bo strzelałem kilkanaście lat i poznałem coś nowego. Ale stara miłość nie rdzewieje, hehe. Mam zamiar fajny zestaw skompletować, lunetę już kupiłem. A czy będę miał czas przyjeżdżać na zawody bo o treningach mogę zapomnieć, to się okaże. Ale wartością dodana jest wspólne spotkanie :)
Bardzo Dziki Zachód 8-)

"Jak człowiek ma być spokojny, jeżeli mózg składa się z samych komórek nerwowych" ;laughing:
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Air Arms HFT 500

Post autor: DrA »

Bo DZ to byl DZ, jedyny i niepowtarzalny :)

PS. Kup Sztejera :lol
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”