Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1106
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: m2c »

Hubertus pro hunting to jeden z moich ulubionych sklepów. Wygląda jak sklep myśliwski ale obsługa jest super miła i pomocna.
W Artemixie byłem po proch. Dzień dobry, poproszę proch, do widzenia. Nic więcej się nie dało chociaż próbowałem.
MtothaJ
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 07 stycznia 2019, 21:09
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: MtothaJ »

m2c pisze:Hubertus pro hunting to jeden z moich ulubionych sklepów. Wygląda jak sklep myśliwski ale obsługa jest super miła i pomocna.
W Artemixie byłem po proch. Dzień dobry, poproszę proch, do widzenia. Nic więcej się nie dało chociaż próbowałem.
Hubertus mam obok pracy i przewaznie raz w tygodniu dokupuje tam ammo .22LR Hornady HV i do strzelby. Ogolnie jak najbardziej podzielam poglad ze obsluga mila i pomocna - nie ma tego nadecia jak w Artemix czy niektorych innych sklepach typowo mysliwskich.
Ze sklepow w Warszawie do ktorych lubie wpadac i w ktorych czlowiek czuje sie ok to oczywiscie MU i rowniez Strefa Celu.
.22LR | 9x18mm | 9x19mm | .38 Special | .223 REM | 12/76
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: kill0l »

Ostatnio kupowałem amunicję w RWHunt. Wcześniej napisałem na FB w sprawie dostępności ammo i ceny przy 1000szt, praktycznie od razu dostałem odpowiedź. Po 1-2h byłem już w sklepie.
Co mogę powiedzieć - super obsługa i podejście do klienta. Widać było, że osobie sprzedającej zależy, chce pomóc i doradzić.
Po zakupie ammo uprzejmy Pan zabrał mnie do magazynu broni pokazać i pomacać cokolwiek bym chciał z dostępnej broni. Jest to dla mnie bardzooo pozytywnym zaskoczeniem bo do tej pory w innych miejscach częściej spotykałem się z podejściem, w którym byłem traktowany jak nieproszony gość niż klient. Poza dobrym podejściem, sprzedawca wykazał się też sporą wiedzą na temat asorytmentu, a nie tylko znajomością producenta i kalibru...
Mieszkam po drugiej stronie Krakowa ale na 100% będę tam teraz jeździć na zakupy. Polecam! 8-)
Ostatnio zmieniony 11 marca 2020, 10:33 przez kill0l, łącznie zmieniany 1 raz.
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
Jedrula
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 830
Rejestracja: 13 czerwca 2014, 20:22
Tematy: 25
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Jedrula »

Koledzy jak tak tylko przypomnę, że nie każdy ze sprzedawców jest wzorem zdolności interpersonalnych, ale gadanie, że czujecie się jak intruz tylko dlatego, bo sprzedawca nie zagadał albo dłużej sprawdzał książeczkę, litości, już gorzej jak baby. Śmieszno i straszno jak się czyta niektóre negatywne opinie sklepach.
Tak, zdarzają się kradzieże książeczek i ich zgubienia, zdarza się że po X latach jesteście zdecydowanie nie podobni do zdjęcia w legitymacji i tak samo zdarzają się policyjne prowokacje.
Ostatnio zmieniony 11 marca 2020, 10:40 przez Jedrula, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Jędrzej
Awatar użytkownika
PANPADRE
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 322
Rejestracja: 30 sierpnia 2018, 09:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: PANPADRE »

Jedrula pisze:Koledzy jak tak tylko przypomnę, że nie każdy ze sprzedawców jest wzorem zdolności interpersonalnych, ale gadanie, że czujecie się jak intruz tylko dlatego, bo sprzedawca nie zagadał albo dłużej sprawdzał książeczkę, litości, już gorzej jak baby.
Ja już właśnie z tych względów przestałem czytać zapisy w tym wątku. Niektórzy zachowują się jak ostatnie gimbusy, którzy wybrali się pierwszy raz w życiu na zakupy. A to sprzedawca musi ich zabawiać rozmową, a to musi być toaleta do odświeżenia się, a to musi być kącik rekreacyjny z darmową kawą, sokami i herbatą i słodyczami, a to musi być, a tamto musi być. I oczywiście broń i amunicja najtańsza na rynku, z wieczystą gwarancja, a rabat w wysokości minimum 50% ceny wyjściowej (najlepszy byłby oczywiście rabat w wysokości 100% ceny wyjściowej) i gratisy, gratisy obowiązkowo.

Wtedy dopiero paniczyk będzie zadowolony i będzie się czuł dopieszczony.
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1106
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: m2c »

Wolę jak sprzedawca nie patrzy na mnie spode łba bawiąc się bronią i na każde pytanie o sprzęt czy akcesoria odpowiada "nie wiem" lub "to chyba Pan powinien wiedzieć" :P Nie lubię też jak wzdycha przewracając oczami gdy grzecznie proszę o pokazanie broni lub akcesoriów którymi jestem zainteresowany. Toaleta czy inne bzdury mnie nie interesują.
Ostatnio zmieniony 11 marca 2020, 12:37 przez m2c, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KOM
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 79
Rejestracja: 19 marca 2018, 17:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KOM »

kill0l pisze:Ostatnio kupowałem amunicję w RWHunt...........
Kupiłem strzelbę i ammo w tym sklepie, jak już ustaliliśmy z Panem sprzedającym, że książeczka partyjna jest to było bardzo pozytywnie i nawet mały rabat dostałem choć o niego nie prosiłem.
Broń pokażą po okazaniu książeczki lub promesy, choć ja pierwszy raz byłem nie mając jej przy sobie.
Zresztą takie podejście jest zrozumiałe i nie mam uwag.
Wrażenia pozytywne, wrócę zapewne z razie potrzeby.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

POLARMS pochwalił się nową stroną -> muszę przyznać, że jest całkiem wygodna.
zoom2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1406
Rejestracja: 28 marca 2017, 17:30
Tematy: 117
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: zoom2 »

A jest jakaś zmiana adresu? Bo mi otwiera się ta stara. No chyba, że coś knocę.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

zoom2 pisze:A jest jakaś zmiana adresu?
To jeszcze nie jest oficjalnie udostępnione :) Wejdź na ich stronę, w nowościach jest wpis, w którym się chwalą -> i na zamieszczonych tam zrzutach ekranu widać adres, który działa.
mpv2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 12 maja 2017, 11:03
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: mpv2 »

PANPADRE pisze:Niektórzy zachowują się jak ostatnie gimbusy, którzy wybrali się pierwszy raz w życiu na zakupy. A to sprzedawca musi ich zabawiać rozmową, a to musi być toaleta do odświeżenia się, a to musi być kącik rekreacyjny z darmową kawą, sokami i herbatą i słodyczami, a to musi być, a tamto musi być. I oczywiście broń i amunicja najtańsza na rynku, z wieczystą gwarancja, a rabat w wysokości minimum 50% ceny wyjściowej (najlepszy byłby oczywiście rabat w wysokości 100% ceny wyjściowej) i gratisy, gratisy obowiązkowo.

Wtedy dopiero paniczyk będzie zadowolony i będzie się czuł dopieszczony.
Hmm. W d... mam czy sprzedawca chce mnie zabawiać, nie musi skakać dookoła mnie. Chciałbym być obsłużony w miarę sprzyjającej atmosferze. Natomiast będę piętnował sklepy w których czuję się jak niechciany klient. Bo jakbym kupował sprzęt za 15k. to super hiper, miodzio. Jak kupowałem po paczce amunicji to czuło się że po prostu przeszkadzam, albo dobitniej zawracam d...
Awatar użytkownika
PANPADRE
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 322
Rejestracja: 30 sierpnia 2018, 09:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: PANPADRE »

No jak to zrobić, jak...jak żyć ...
Jest klient który kupuje sztucer za 50 000 złotych. Przylatuje osobnik, który chce kupić paczkę amunicji .22 za 10 złotych....I co, jak to pogodzić.
W sklepie może być tylko jeden sprzedawca, jego właściciel...i co ....jak żyć. I co zrobicie...czy sklepy z bronią maja się stać swoistą Biedronką czy Żabką albo kioskiem ruchu w marketach...
Awatar użytkownika
Ziemo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 140
Rejestracja: 30 sierpnia 2018, 20:18
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Ziemo »

PANPADRE pisze:No jak to zrobić, jak...jak żyć ...
Jest klient który kupuje sztucer za 50 000 złotych. Przylatuje osobnik, który chce kupić paczkę amunicji .22 za 10 złotych....I co, jak to pogodzić.
W sklepie może być tylko jeden sprzedawca, jego właściciel...i co ....jak żyć. I co zrobicie...czy sklepy z bronią maja się stać swoistą Biedronką czy Żabką albo kioskiem ruchu w marketach...
Co za bełkot.
Jeśli nie dostrzegasz różnicy między miłą a niemiłą obsługą, to może się po prostu nie udzielaj. Bo tu nie chodzi o jakieś roszczenia, tylko o zwykłą chęć zrobienia transakcji (jaka by ona nie była) w przyjaznych warunkach. Jeśli sprzedawca nie rozumie, że niezadowolony klient do niego nie wróci, to nie ma dla niego miejsca na rynku i nikt za nim nie zapłacze.
HFT
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

PANPADRE pisze: Jest klient który kupuje sztucer za 50 000 złotych. Przylatuje osobnik, który chce kupić paczkę amunicji .22 za 10 złotych....I co, jak to pogodzić.
Dorabiasz jakąś wydumaną filozofię do faktów. Znajomy właścicieli? W moich przypadkach "artemixowych": w sklepie był JEDEN klient. Ja. Za pierwszym razem dwie osoby z obsługi, z drugim razem: trzy. Na szczęście, czasy niedostępności sklepów koncesjonowanych już dawno minęły. I ja nie muszę kupować tam, gdzie mi się nie podoba. Z którego to prawa, zamierzam właśnie skutecznie skorzystać. Podobnie, jak oni korzystają z prawa do odstraszania niepożądanych klientów. Życząc im sukcesów w biznesie, swoją kasę będę wydawał gdzie indziej. I tyle.
mpv2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 12 maja 2017, 11:03
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: mpv2 »

PANPADRE pisze:No jak to zrobić, jak...jak żyć ...
Jest klient który kupuje sztucer za 50 000 złotych. Przylatuje osobnik, który chce kupić paczkę amunicji .22 za 10 złotych....I co, jak to pogodzić.
W sklepie może być tylko jeden sprzedawca, jego właściciel...i co ....jak żyć. I co zrobicie...czy sklepy z bronią maja się stać swoistą Biedronką czy Żabką albo kioskiem ruchu w marketach...
No w przypadku który mnie najbardziej zirytował było dwoje sprzedawców i zero kupujących. Pani coś tam grzebała przy gablotce pod kasą, a pan układał ciuchy myśliwskie na wieszakach. ;laughing:
Mogę poczekać jak ktoś coś kupuje przede mną. Ba nawet lubię popatrzeć, pogratulować kupującemu, jak nie przeszkodzę to podpytać dlaczego akurat ten sprzęt, czemu nie. Jakoś tam w wielu sklepach nie czuje się jak niechciany klient. Tak na szybko to np: Strefa celu, Radex Ciechanów, Janczewski i wiele innych. że tak już o Magazynie Uzbrojenia nie wspomnę , bo tam tam się boje z większa ilością gotówki czy nie daj boże promesą zajść. :one:
Naprawdę nie wymagam żeby mi ktoś właził w d... Tylko chciałbym żeby mnie traktowano normalnie. Żebym nie musiał udawać że sram kasą, albo że jestem nie wiadomo jakim znawcą broni.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”