Potrzebna pomoc sprawa karna

Moderator: Moderatorzy CP

escobar
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 122
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 07:42
Tematy: 16
Lokalizacja: Iława
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: escobar »

Fajnie że doprowadziłeś sprawę do końca i nie dałeś się systemowi , mogłeś przecież poddać się podwinąć ogon i przeprosić , grzecznie przyjąć karę a prokurator odtrąbił by sukces i dodał wynik z wyrokiem skazującym , szkoda tylko że teraz za tego prokuratora nikt się nie weźmie , zmarnował dużo czasu i pieniędzy samego zainteresowanego i pieniędzy podatników . Powoli tracę już nadzieję na normalność w tym kraju . Może warto by było to opisać w mediach i prasie aby kolejni prokuratorzy wyciągneli z tego jakieś wnioski .
Szwagier
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 148
Rejestracja: 10 sierpnia 2005, 14:22
Tematy: 0
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: Szwagier »

No właśnie - ale to Ty ponosiłeś te koszta - choćby tłumaczeń? Jest możliwość odzyskania tych pieniędzy? Bo podobno w tym kraju winę trzeba udowodnić i jest to zadanie prokuratora - a nie podejrzanego udowadniać swoją niewinność!
escobar
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 122
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 07:42
Tematy: 16
Lokalizacja: Iława
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: escobar »

w tym kraju winę trzeba udowodnić i jest to zadanie prokuratora - a nie podejrzanego udowadniać swoją niewinność![/quote]
I tu się mylisz w tym kraju z " góry " jesteś przestępcą ( dajcie mi człowieka a ja znajdę paragraf )
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2019, 12:51 przez escobar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Willie357
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2774
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: RIP

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: Willie357 »

Widzę iż znanemu i cenionemu strzelcowi o nicku kryminalisty coś przeszkadza zasadna decyzja procesowa. A te uwagi procesowe to tak de lege lata czy de lege ferenda ?
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów
Awatar użytkownika
Ryba
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 910
Rejestracja: 13 marca 2012, 17:25
Tematy: 107
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: Ryba »

Willie357 pisze:Widzę iż znanemu i cenionemu strzelcowi o nicku kryminalisty coś przeszkadza zasadna decyzja procesowa. A te uwagi procesowe to tak de lege lata czy de lege ferenda ?
Daaaj Paaan spoookój. Pan żeś już emeryt przecie. 8-)
...nie wiesz co ci powie Ryba i skąd nadpływa...
Awatar użytkownika
Willie357
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2774
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: RIP

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: Willie357 »

Ale nadal prawnik .A emeryci nie zostali pozbawieni możliwości wq....ania się gdy czytają wypociny ignorantów.
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów
escobar
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 122
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 07:42
Tematy: 16
Lokalizacja: Iława
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: escobar »

Willie357 pisze:Widzę iż znanemu i cenionemu strzelcowi o nicku kryminalisty coś przeszkadza zasadna decyzja procesowa. A te uwagi procesowe to tak de lege lata czy de lege ferenda ?
Na jakiej to podstawie szanowny kolega twierdzi że wybierając sobie nick miałam za wzór PRZESTĘPCĘ ( PABLO E.). i gdyby tak to miało brzmieć to dopisał bym sobie jego imię .
LongTom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1440
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
Tematy: 23
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: LongTom »

Gratuluję wytrwałości!
Masz czyste konto (dot. karalności) !!!
Jak przyjdzie spotkasz tego posterunkowego, co miał wątpliwości do legalności twojej broni, możesz mu powiedzieć, że prokurator przychylił się do twojego zdania.

:-D
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
jakubirl
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 08 czerwca 2019, 09:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: jakubirl »

Ja już dostałem to wszystko mimo że nie powinienem bo jeszcze się nie uprawomocniło , tak policja zna prawo u mnie na wiosce
korbowody
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 29 stycznia 2013, 14:17
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: korbowody »

Najgorsze w tym wszystkim, że biegły to nieuk i tępak, tu jest problem, nie z policją i prokuratorem, oni oparli się na opinii gościa co kasę bierze za to że nie ma pojęcia o wykonywanej pracy. W normalnej robocie by został zwolniony po takiej wpadce i tyle, ale jeszcze ile wyda opinii nie zgodnych z prawdą?
jakubirl
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 08 czerwca 2019, 09:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: jakubirl »

Dlatego żeby udowodnić że się jest niewinnym potrzeba kasy na adwokata , do dzisiaj nie dostałem ani grosza mimo że mi się należy . Dlatego najłatwiej oszukiwać i okradać najbiedniejszych bo ich łatwo .
Ananas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 190
Rejestracja: 01 sierpnia 2018, 11:50
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: Ananas »

Śledziłam ten wątek do pewnego momentu z wielkim zainteresowaniem (i równie wielkim przerażeniem, że do czegoś takiego w ogóle doszło). Kafka z Mrożkiem się kłaniają. No ale oczywiście najważniejsze, że jesteś niekarany, szkoda tylko, że kosztem tylu nerwów i wydatków. Ale chciałam napisać o czymś innym.
Nie ujmując nic tzw. "rzeczoznawcy", ciekawa jestem, jak można się stać takowym przy takim poziomie wiedzy. Ale z drugiej strony, miałam parę miesięcy temu do czynienia z tzw. "bronioznawcą" (jak to mówią, posiadał on maturę i kursa niektóre - twierdził, że ukończył edukację w tym kierunku, nie będę pisać, gdzie). Rzecz zeszła na starsze (duuużo starsze) typy broni powtarzalnej i okazało się, że pan nigdy chyba nie słyszał np. o karabinie Vetterliego 10.4 (sądząc z opisu, który mi przedstawił, ktoś próbował sprzedać coś takiego przy jego pomocy).
irek_39
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 176
Rejestracja: 19 lipca 2015, 20:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Potrzebna pomoc sprawa karna

Post autor: irek_39 »

Wśród tzn. ekspertów jest sporo emerytowanych funkcjonariuszy... Zobaczcie sobie np. Poznań https://znajdzbieglego.com/pl/search?sp ... %C5%BCycia - WSZYSCY biegli są ze służb. Panowie Stanisław G.......cz, kom. Piotr M.....r są policjantami http://pila.szkolapolicji.gov.pl/spp/ak ... perci.html . Ostatni z trzech biegłych jest wojskowym: http://www.ib.san.edu.pl/wgrane-pliki/przyjemski-cv.pdf :)
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2020, 09:50 przez irek_39, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo CP”