Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7560
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 109
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: PawelW »

Dziękujemy całemu Towarzystwo Wzajemnej Adoracji za dzisiejszą adoracje, tfu tfu - miało być rywalizację ;) Klimat zawodów jedyny i niepowtarzalny.
Dziękujemy przede wszystkim Przyjaciołom z KSP JURA za to, że nie odwołali zawodów, więcej - zrobili jedyny i niepowtarzalny tor. Tylu złamań regulaminu PFTA (jeżeli chodzi o odległości i KZ) w życiu nie widziałem. Nie jestem ckliwy ale przy strzelaniu 'piętnastki' na wymuszonym kolanku łza się w oku zakręciła na wspomnie nie dawnych , dobrych czasów. Dzisiaj na torze było wszystko to co kiedyś było piękne w naszym sporcie. BARDZO Wam Dziękujemy !
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2019, 19:13 przez PawelW, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Dosia
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 188
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 17:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: Dosia »

PawleW, myślę że za jakiś czas zostaną zniesione przepisy odnośnie wielkości kz i odległości. Bo w sumie czemu nie strzelać tak jak dzisiaj? Zwycięzca udowodnił że się da :-)
AA S400 Classic Walnut + Burris Timberline 4,5-14 x 32
Steyr LG 110 FT + Burris Timberline 4,5-14 x 32
Awatar użytkownika
Janosik_
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 22 października 2017, 16:29
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: Janosik_ »

Brawo JURA, 50 figurek w pięknej oprawie Kanionu to była dzisiaj prawdziwa uczta. Podziwiam za kreatywność w konstruowaniu stanowisk, walki nie ułatwiały też wentylatory raz z jednej raz z drugiej strony. Świetny trening dla mnie i dla mojej początkującej drugiej połowy. Bardzo dziękujemy.
STEYR Challenge HFT + Sightron SIII
Awatar użytkownika
witboj
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 6036
Rejestracja: 02 sierpnia 2007, 22:12
Tematy: 158
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: witboj »

Bardzo dziękuję za uwzględnienie mojej skromnej osoby we wzajemnej adoracji :-) Było super, nawet pogoda się ulitowała i nie było ponad 30 stopni, jak zwykle na Kanionie. Karnet na aquapark ważny i jeszcze ile kasy na nim było :-) W lipcu po zawodach znowu idę pływać :-)
Roar
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1116
Rejestracja: 09 maja 2003, 16:35
Tematy: 12
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: Roar »

Ogromnie dziękuję za dzisiejszy dzień.
Świetnie postrzelac na spontanicznym torze na zasadzie "im dalej tym lepiej" ;) z mirażami i wiaterkiem.
Choćby co miesiąc tak możecie robić :-D
Awatar użytkownika
Andrzej
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 340
Rejestracja: 31 marca 2009, 05:51
Tematy: 4
Lokalizacja: Milanówek
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: Andrzej »

Dziękuję serdecznie za super niedzielę . :-D
Wzajemna adoracja wprowadziła mnie w bardzo dobry nastrój.
Mimo iż wynik sportowy nie zachwyca , chętnie będę uczestniczył w tego typu zawodach.
Jeszcze raz wielkie dzięki Panie i Panowie z JURY. :piwo:
Pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: DrA »

Andrzej - specjalnie nie masz wyboru, zostales mianowany Kierownikiem Artystycznym naszego wesolego autobusu, a taki tytul zobowiazuje ;)

Na szczescie nie wszystkie dinozaury wymarly. Zostalo kilka jurajskich okazow, we w miare dobrym stanie, pozwalajacym na zrobienie za***istych zawodow. Dzieki :)
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
Jano
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 402
Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 18:14
Tematy: 24
Lokalizacja: Brzesko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: Jano »

Chciałem wczoraj przyjechać do Kanionu postrzelać. Tak, nie zapisałem się wcześniej- i co z tego? Nie byłem pewny czy będę dysponował wolną niedzielą, z resztą nie ma to znaczenia.
Wczoraj dostałem sygnał:
że nie jestem mile widziany na zawodach w Jurze.
Dlaczego? bo jeżeli mój udział jest uwarunkowany horrendalnie wysoką opłatą to sygnał, że jestem niechciany. Kazaliście się prosić indywidualnie o zgodę, a po jej uzyskaniu zfrajerzyć drogim startowym, podczas gdy pozostali mieli mieć darmowy udział.

Mimo wszystko dziękuję. Pojechałem do Bohumina, bawiłem się tam świetnie. Czeska brać strzelecka szanuje swoich gości i potrafi zrobić zawody taniej i lepiej
To jest moje osobiste zdanie.

PS: zaznaczam że do Bohumina też zapisałem się w ostatniej chwili.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2019, 11:30 przez Jano, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: mrpgxx »

Z przyjemnością publikuję wyniki zawodów dla grupy wzajemnej adoracji:
WYNIKI

W imieniu JURAjskiego towarzystwa wzajemnej adoracji - wszystkim bardzo dziękuję za przybycie. Także tym, co to się "nieszczęśliwie" zapisać nie zdążyli, a jednak przyjechali - również dziękuję - niektórzy z nich nawet z kwiatami wyjechali od nas ;) I wcale 100 PLN te kwiaty nie kosztowały... Jeszcze gwoli wyjaśnienia - strzelanie do 15'tki nie było naszym zamiarem, Wy Paweł musieliście wcześniej jechać to się nie dowiedzieliście, że jak się myśli o tzw. du*** Maryny, to się przykleja znaczniki stanowisk albo stanowisko dalej albo stanowisko bliżej (aż dwa takie przypadki tym razem się trafiły :) ).

A co do pewnych komentarzy tutaj, to pozwolę sobie zacytować i odpisać - retorycznie oczywiście, bo w dyskusję wdawać się nie mam zamiaru.
c-o-n pisze:PS: Serio, nie wystarczyło napisać, znajdzie się dla Ciebie miejsce? :evil:
Niestety po Twoich słowach napisanych we wcześniejszym wpisie, a przytoczonych niżej:
c-o-n pisze:(...) Chciałem przyjechać, ale nie zdążyłem się zapisać. Z opłatą chyba was grubo... POSRAŁO :!: :!: :!: (...)
By się nie znalazło. I już się nie znajdzie.

Odnoszę wrażenie, że część uczestników zawodów - szczególnie tych, którzy zawodów nie organizują - traktuje organizatorów jak chłopów pańszczyźnianych. O nie, nie, nie. Organizator - a już na pewno nie ten na Jurze - nigdy nie będzie zakładnikiem uczestników. My nie robimy zawodów dla pieniędzy, splendoru i chwały. Robimy je hobbystycznie i jako grupa organizatorów zawodów nie musimy nikomu nic udowadniać - zrobiliśmy to już dawno temu.

I jeszcze jako taka humoreska, bo reszty wpisu nie ma sensu komentować (Janek trzeba było odebrać telefon własnymi rękami lub później oddzwonić, a nie delegować do tego pośrednika - wtedy byłbyś mądrzejszy o pewną wiedzę):
Jano pisze:(...) Czeska brać strzelecka szanuje swoich gości i potrafi zrobić zawody taniej i lepiej (...)
Janek, no naprawdę się uśmiałem po przeczytaniu tej jakże osobistej opinii :) Ale z drugiej strony, gdyby nie te sygnały, które rzekomo do Ciebie wysyłaliśmy, to byś nie pojechał zobaczyć takich tańszych (od darmowych ;) ), a szczególnie lepiej zorganizowanych zawodów :)

Wszystkim mniej awanturującym się klientom w krawatach oraz całej reszcie ;) mówię: do zobaczenia na Pucharze PFTA w lipcu ;)

Kurtyna.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2019, 13:49 przez mrpgxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
Olecki75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 373
Rejestracja: 16 września 2006, 21:00
Tematy: 14
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: Olecki75 »

c-o-n pisze:7. Kto nie zdążył się zapisać, ... opłata będzie wynosić 100,- zł od osoby.

Chciałem przyjechać, ale nie zdążyłem się zapisać. Z opłatą chyba was grubo... POSRAŁO :!: :!: :!:

Przynajmniej wiem kogo/co wykreślić z kalendarza. Jak widać inni strzelcy przede mną zrobili podobnie.

Towarzystwu wzajemnej adoracji, życzę miłego strzelania.
Jano pisze:Chciałem wczoraj przyjechać do Kanionu postrzelać. Tak, nie zapisałem się wcześniej- i co z tego? Nie byłem pewny czy będę dysponował wolną niedzielą, z resztą nie ma to znaczenia.
Wczoraj dostałem sygnał:
że nie jestem mile widziany na zawodach w Jurze.
Dlaczego? bo jeżeli mój udział jest uwarunkowany horrendalnie wysoką opłatą to sygnał, że jestem niechciany. Kazaliście się prosić indywidualnie o zgodę, a po jej uzyskaniu zfrajerzyć drogim startowym, podczas gdy pozostali mieli mieć darmowy udział.

Mimo wszystko dziękuję. Pojechałem do Bohumina, bawiłem się tam świetnie. Czeska brać strzelecka szanuje swoich gości i potrafi zrobić zawody taniej i lepiej
To jest moje osobiste zdanie.

PS: zaznaczam że do Bohumina też zapisałem się w ostatniej chwili.
Ludzie, o co wam chodzi? Zachowujecie się jak byście ze sromem na mózgi się pozamieniali.
Też przegapiłem termin a jakoś na Kanion dotarłem i o dziwo kosztowało mnie to aż około 12 zł. Wystarczyło skontaktować się z mrpgx.

Co do zawodów, to w końcu udało mi się dotrzeć do tego kamieniołomu a wybierałem od pierwszych zawodów. Nie zawiodłem się. Teren urozmaicony, fajny klimat. Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla współzawodników z grup w imieniu moim i Wojtka. Do zobaczenia na następnych zawodach.
AA S400F Classic + Vortex CrossFire II 4-12x40
Gamo Hunter 440 + Leapers Golden Image 3-9x32
Awatar użytkownika
Jano
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 402
Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 18:14
Tematy: 24
Lokalizacja: Brzesko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: Jano »

Olecki75 nie obrażaj mnie z takimi porównaniami bo jeżeli mnie cytujesz to odbieram to osobiście a na jednym g...e się ze mną nie ślizgałeś. Ciekawe czy przy najbliższym spotkaniu powtórzysz mi w twarz na co mózg zamieniłem.
mrpgxx pisze:
Janek, no naprawdę się uśmiałem "..." byś nie pojechał zobaczyć takich tańszych (od darmowych ;) ),
Paweł nie odwracaj kota ogonem. W czwartek wyraźnie i jasno określiłeś zasady uczestnictwa osób które się nie zapisały.
mrpgxx pisze: Klub KSP JURA postanowił:
1. Zamknąć z tej chwili listę zapisów na niedzielne zawody - w zawodach mogą wziąć udział tylko zawodnicy uwidocznieni dotychczas na liście ogłoszenia zawodów.
....
7. Kto nie zdążył się zapisać, a ma zamiar przyjechać na zawody musi swój udział uzgodnić z nami na PW (mrpgxx lub ygreg), a w przypadku wyrażenia zgody opłata będzie wynosić 100,- zł od osoby.
Awatar użytkownika
Jester
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 61
Rejestracja: 30 czerwca 2005, 21:59
Tematy: 1
Lokalizacja: Trzebinia / Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: Jester »

Ze względu na moje logistyczno-życiowe przypadłości mogę napisać dopiero teraz. Cieszę się że miałem okazję uczestniczyć w takich zawodach :-D . Ogromne podziękowania dla Kolegów z Jury za trudny, ambitny i ciekawy tor. Mnóstwo ciężkiej pracy i powrót do czasów kiedy strzelanie było tylko zabawą. Pawle, jestem szczęśliwy że się Wam te znaczniki „popiętroliły” :052: . Nic tak nie poprawia humoru jak trafiona piętnastka z klęczaka :one: . Jeszcze raz „Dzięki” i do zobaczenia w lipcu.
Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych - E.H.
Awatar użytkownika
Olecki75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 373
Rejestracja: 16 września 2006, 21:00
Tematy: 14
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: Olecki75 »

Jano pisze:Olecki75 nie obrażaj mnie z takimi porównaniami bo jeżeli mnie cytujesz to odbieram to osobiście a na jednym g...e się ze mną nie ślizgałeś.
Po pierwsze proszę czytaj ze zrozumieniem - napisałem, że zachowujecie się jak byście się ze sromem na mózgi pozamieniali a nie, że pozamienialiście się a to subtelna różnica. Jak się obrażasz to Twój problem ale wiedz nie było to w żadnym przypadku moim zamiarem.
Po drugie nie jest też moim zamiarem robienie gównoburzy forumowej ale nie potrafię zrozumieć o co chodzi? Nie powiem też zastrzeliło mnie wpisowe ale zapytałem Pawła na PW i wszystko dogadaliśmy i nie było problemu by przyjechać postrzelać. Po waszych wpisach można wywnioskować, że nawet nie próbowaliście. Miałem kilka lat przerwy w zawodach i nie jestem na bieżąco, kto z kim, jakie ma stosunki ale koledzy z Jury zrobili na prawdę fajne zawody, jedne z najlepszych na jakich bywałem w regionie, prawie jak nieodżałowane dla mnie Morsko i cieszę się, że w końcu tu dotarłem.
Jano pisze:Ciekawe czy przy najbliższym spotkaniu powtórzysz mi w twarz na co mózg zamieniłem.
Jak pisałem wyżej nie ma takiej potrzeby bym Ci coś w twarz powtarzał ale jak czujesz się bardzo urażony mogę postawić Ci w ramach przeprosin piwo :piwo:
Z mojej strony to tyle.
AA S400F Classic + Vortex CrossFire II 4-12x40
Gamo Hunter 440 + Leapers Golden Image 3-9x32
Awatar użytkownika
Ygreg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 539
Rejestracja: 27 marca 2009, 14:40
Tematy: 23
Lokalizacja: Łazy k/Zawiercia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: Ygreg »

Radek jak zawsze oprócz organizowania, strzelania, itp. nie rozstawał się z aparatem. Pod linkiem znajdziecie kilka fotek obrazujacych uroki Kanionu i postacie z towarzystwa wzajemnej adoracji :-D


https://photos.app.goo.gl/YZhWHgos114n3tgMA
ODS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 112
Rejestracja: 25 marca 2009, 10:50
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do ogłoszenia: KANION 2019, Łazy

Post autor: ODS »

Kilka dni temu, sądami straszył jeden a teraz ustawka Brzeska jakaś? zaczynam się bać tego hobby.
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”