Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Lokalne Kupię/Sprzedam/Zamienię grupy SG3Miasto

Podfrum grupy z Pomorza Północnego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Spinner
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Lokalne Kupię/Sprzedam/Zamienię grupy SG3Miasto

Postautor: Spinner » 2019-04-14, 13:13

Redukuję arsenał. Obecnie wystawiłem w dziale sprzedaży GSG - 0.22 LR a wkrótce , po sprzedaży GSG do sprzedaży pójdzie Walther GSP. Z osią spustu u góry, dwa systemy, cztery magazynki - leworęczny. Jeśli ktoś z Trójmiasta będzie zainteresowany można go sprawdzić na żywo. Wystrzelał dla mnie kilkadziesiąt pucharków. Jest w dobrym stanie.
Kontakt poprzez PW.

jk
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: jk » 2019-04-27, 12:46

jk pisze:Sprzedam AA S400. Kupiona od kolegi Smarekxy z forum. Pierwszy właściciel zapewniał że nic nie było poprawiane po fabryce i ja też nic nie grzebałem. Cena 1300, do rozsądnych negocjacji po obejrzeniu sprzętu "na żywo". Zdjęcia wyślę na maila.

Obniżka ceny do 1200 zł.
Pozdrawiam
Jacek

Jezzman
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Jezzman » 2019-05-15, 16:35

jk pisze:
jk pisze:Sprzedam AA S400. Kupiona od kolegi Smarekxy z forum. Pierwszy właściciel zapewniał że nic nie było poprawiane po fabryce i ja też nic nie grzebałem. Cena 1300, do rozsądnych negocjacji po obejrzeniu sprzętu "na żywo". Zdjęcia wyślę na maila.

Obniżka ceny do 1200 zł.

Aktualne? Jeżeli tak to można prosić jakieś zdjęcia?
AA S400 + DOT 6-24x42 AO MD, Diana 75 U, Perun 731 by Hogan, Crosman Vigilante

jk

Postautor: jk » 2019-05-15, 17:48

Aktualne. Zdjęcia wyślę mailem.
Pozdrawiam
Jacek

Groul

Postautor: Groul » 2019-05-29, 10:53

Witam.
Przymierzam się do zmiany karabinka na LG400 alutec i w związku z tym będę sprzedawał swój obecny
LG300 XT w osadzie alutec Protouch 16.2j
Może być dla prawo i lewo okiego bo posiadam dodatkowy chwyt.
Może być również skonfigurowany pod 7.5j na oryginalnym regu 7.5j z dipotrem i muszka Walthera. Kartusz z legalizacją.
Do kompletu kufer Walthera.
Karabinek sprawny w 100%, wszystko po serwisie - czyszczenie, polerka, smarowanie, wymiana oringów w tym białej uszczelki. Stabilny, celny bez wad ukrytych.
Cena jaką oczekuje to 4600zl
Jak coś to fotki na maila tele lub później wstawię
?

Awatar użytkownika
rek

Postautor: rek » 2019-06-16, 18:27

Sugeruję zachowanie dystansu do ofert Groul'a, właśnie wycofał jedną z powodu ...zmiany zdania.

Groul

Postautor: Groul » 2019-06-16, 19:40

Rek sory za zmianę zdania. Wyszla ona wczoraj.
Ponadto nie kupiłeś go jeszcze tylko byłeś chętny i mialem ci podesłać fotki żebyś obejrzał jego stan bo nie pasowało Ci że mam wycięta gabke.
Zmieniłem zdanie bo karabinek zacząłem nosić w pokrowcu dronga bo wygodniej i lzej. Ale ostatnio musiałem zerowac się od nowa bo najwyraźniej przyłożyłem gdzieś lufa lub luneta. Nigdy wcześniej się to nie zdarzyło więc ewidentnie wina pokrowca.
Byłem w trakcie załatwiania Ci takiego samego kufra jak mój ale dobrze że odczytałem twoje ostrzeżenie co do mojej osoby.
Poszukaj go teraz sobie sam.
Pozdrawiam
?

Awatar użytkownika
rek

Postautor: rek » 2019-06-27, 00:24

Wycofanie złożonej aktywnie oferty to brak szacunku dla mojego czasu.
Groul pisze:Byłem w trakcie załatwiania Ci takiego samego kufra jak mój ale (...) Poszukaj go teraz sobie sam.

A ja właśnie byłem w trakcie odpisywania powyższego tu http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=107&t=180394, jednak pomyślałem dwa razy.

Awatar użytkownika
rek

Postautor: rek » 2019-06-27, 23:00

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=107&t=180394#p1893725
Groul pisze:Aktualizacja cen i stanu
(...)
11. Kufer Walther 30/117. Używany, zewnętrznie nosi delikatne ślady użytkowania. Zawiasy i zatrzaski całe. Wewnątrz gąbką zęby rekina. W miejscu gdzie leżał karabinek zęby są trochę ścięte. Gąbką cała nie porwana. Cena 200zl -
(...)

Sprzed pół godziny, kufer wrócił na "rynek". Dziwisz mi się, serio?:) Po co tak... :(

Awatar użytkownika
MI-6

Postautor: MI-6 » 2019-06-28, 21:26

A Wy nie macie co robić?
Taka ładna pogoda, szkoda pianę bić...

Rek - zluzuj... kufer to nie złote kalesony...
Każdy ma swoje łutututu... :-D

Awatar użytkownika
rek

Postautor: rek » 2019-06-29, 01:19

Hej Lechu,
naprawdę doceniam że podchodzisz dyplomatycznie, rozumiem Twoje intencje, jednak po ostatnim miesiącu na forum mam inne zdanie.
Nie o kufer mi chodzi (no proszę, akurat Ty wiesz jak jest, i chyba nie masz podstaw żeby sądzić że o jakiś kufer ew. o setkę czy ileś tam kufrów mogłoby mi chodzić, haha...), tylko o wzajemne podejście z szacunkiem do kumpli "po lufie". Jakość, nie "jakoś"... A dodatkowo, uważam że wszystko powinno odbywać się bez "zamiatania problemów pod dywan" (to moje wnioski z paru prywatnych dyskusji nt niedawnej kradzieży projektu Spinnera - bez bezpośredniego związku z kufrem, żeby nie było! Chociaż widzę że ten wątek usunięto więc po prostu ręce mi opadają, natomiast uważam że tym bardziej należy odzywać się reprezentując chromosom XY!). A wiem że i dyskusje na prv w innych sprawach też nie miały jakiś czas temu dobrej sławy zatem wolę odzywać się na tutaj i bez ogródek. Dostrzegam w środowisku pewne napięcie i nie zamierzam go podtrzymywać w imię jakiejś poprawności.
Szanujmy się proszę i tyle. A jeśli nie, to "karać, j(piii), nie wyróżniać". I już. Wpis na forum to też nie "złote kalesony", tak czy nie? Jak ktoś coś zawali, to wg mnie należy wziąć na siebie odpowiedzialność i iść dalej, a nie odwracać uwagę opowiadając rzewną historię. Przy okazji polecam (wszystkim) wywiady z Jordanem Petersonem.
Ostatnio zmieniony 2019-06-29, 02:36 przez rek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Artkor
Moderator silhouette
Moderator silhouette
Grupa: Moderator silhouette

Postautor: Artkor » 2019-06-29, 10:57

rek pisze:... A dodatkowo, uważam że wszystko powinno odbywać się bez "zamiatania problemów pod dywan" (to moje wnioski z paru prywatnych dyskusji nt niedawnej kradzieży projektu Spinnera - bez bezpośredniego związku z kufrem, żeby nie było! Chociaż widzę że ten wątek usunięto więc po prostu ręce mi opadają...

Przepraszam że się wtrącam ale tu się zgadzam w pełni. Wątek o skrzywdzonym Koledze powinien wisieć przyklejony jako przestroga do końca istnienia forum a został bezczelnie po cichu usunięty. Moim zdaniem dziadostwo i brak zasad.
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku JanuszaPelle :) Obrazek

Awatar użytkownika
rek

Postautor: rek » 2019-07-04, 23:20

Ja powiem tak: następnym razem zróbmy "to" jak dla siebie samych, i będzie dobrze. Poza tym zgoda i więcej nie drążę :piwo:

Awatar użytkownika
rek

Postautor: rek » 2019-07-05, 01:19

z MOCNO innej beczki, wątek to "Kupię/Sprzedam..." a będzie dotyczyło "kupiłem". Może się komuś przyda przy podejmowaniu decyzji.
Finalnie zdecydowałem się pozostać przy wcześniejszej decyzji (po części z powodu bieżących potrzeb ponieważ 467 Gehmann half-cover glove
Obrazek
już na początku zaczął rozpadać się jak tektura; ale też w konsekwencji otwartej i szczerej korespondencji z możliwością wymiany), jednak za rok czy dwa gdy będę miał więcej czasu - pewnie będzie inna.
Zamówiłem u Nowickich:
Obrazek
otrzymałem rękawicę w kolorze
Obrazek
Także pewnie "śmiechom nie będzie końca";)
A guma antypoślizgowa bardzo drobna, dopiero zobaczę jak się sprawdzi, sztywność na nadgarstku adekwatna do ceny (taki Kurt Thune Solid Grip Short
Obrazek
to ponad £ 50 + shipment, a to przecież tylko rękawica...)
Ostatnio zmieniony 2019-07-05, 01:46 przez rek, łącznie zmieniany 2 razy.

fantomaz

Postautor: fantomaz » 2019-07-21, 22:56

Witam kolegów, poproszę o pomoc w wycenie zestawu, który z braku czasu chcę sprzedać. Wiatrówka GAMO HUNTER po poprawkach tzn. wymiana sprężyny na OTEVE, wymiana uszczelki tłoka i dołożenie osłony PET. Na wiatrówce siedzi optyka SIMMONS 6,5-20X44 , pokrowiec na wymiar. Nie wiem jak wrzucić zdjęcia... stan dobry … trochę nie strzelana. Pozdrawia.
GAMO HUNTER+SIMMONS44MAG

Wróć do „SG 3Miasto”