Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Moderator: Moderatorzy WBP

Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 926
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: Dariusz DC »

Kolego Zoraki - co Ci da udowodnienie bądź nie czegoś na forum ? Jak również przepychanie się z innymi użytkownikami tegoż forum?
Albo uzyskasz satysfakcjonujące ( bądź nie ) Cię rozstrzygnięcie sądowe albo wszelkie posty możesz wsadzić do kosza na śmieci, bo chyba nie sądzisz że print screen ze strony forum będzie w tymże sądzie pomocny ?
DC jeszcze nie 9
Zoraki
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 15 lutego 2018, 17:05
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: Zoraki »

Dariuszu wskazywałem po co tu jestem. Interesuje mnie dyskusja z osobami które mają podobny problem a zwłaszcza z tymi które stanęły przez sądem za posiadanie Zoraki po wyroku sądu administracyjnego w 2017 r. Interesuje mnie jak potoczyły sie ich sprawy. Interesuje mnie nowa teoria Policji o jakichs tam podsypkach prochowych. Jak czytasz uwaznie to wiesz że interesują mnie tez jakies przeciwdziałania w tej sprawie bo nie godzę się z uznawaniem Zoraki za broń palna na która wymaganie jest pozwolenie.
Razem możemy więcej ;) A może mamy tu jakichś pismaków którzy by odświeżyli temat.

W moim rejonie jak sie okazuje mamy około 1 podobna sprawę w miesiącu. Mimo tego iz temat wałkowany jest przez wiele lat ludzie dalej sa ciagani po sadach a biegły dalej z uśmiecham na ustach powtarza że amunicja typu Flobert pełni role materiału miotającego chociaż miał czas i możliwości by te teorie zweryfikować. Ktos powinien zareagować wiec reaguje ja i poddaje temat do ponownej dyskusji. Może ktos z Was ma lepsze niz ja pomysły na to co z tym zrobić. Daru może Ty masz jakiś pomysl? :)
Ja jak najbardziej pisze w temacie wątku bo mamy nowe działania w tej sprawie, teorie.

Jak widzisz już byłem w sądzie, jak widzisz mam ciekawa dokumentacje wiec przypuszczanie że jakies printscrenny maja znaczenie w sądzie jest stanowczo za daleko posunięte. ;)
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2018, 17:23 przez Jka, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: 2. Na Forum niedopuszczalne jest: j) cytowania zbędnych części postów, nie odnoszących się do zamieszczanej odpowiedzi. Zwłaszcza, w przypadku kiedy wypowiedź odnosi się do poprzedniego wpisu.
Novilius
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 69
Rejestracja: 19 maja 2015, 13:19
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: Novilius »

@Zoraki Wątpię żebyś na forum poświęconym broni palnej znalazł ludzi którzy mieli całe te zoraki. Spróbuj może w dziale poświęconym wiatrówkom lub na innych forach.
Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 926
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: Dariusz DC »

Zoraki, ale na pewno szkoda czasu aby atakować innych uzytkowników forum czy się z nimi przepychać, nie oni są adwersarzem Twojej sprawy ..
DC jeszcze nie 9
Zoraki
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 15 lutego 2018, 17:05
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: Zoraki »

Darku ale troche zle mnie odbierasz.
Nikogo nie atakuje. Jeden z użytkowników nie wiedzących nawet jakiej amunicji używa Zoraki R1 K10 a stwierdził że komus cos wmawiam co jednak zważywszy na moje intencje jest uwłaczające.
Wyjaśniłem mu dokładnie jak bardzo sie myli.
Teraz widze że Ty Darku masz jakies dziwne problemy i zaczynasz za mna chodzic i pouczać. Po co to robisz?
Zadałeś mi pytanie po co tu jestem wiec udzieliłem Ci wyczerpującej i chyba zrozumiałej odpowiedzi.
Prosze daj na luz bo sam zaczynasz wdawać sie w niepotrzebne przepychanki o których piszesz ;)
Luz Darku ;)

Prosiłbym o skupienie sie na sprawie Zoraki a nie na osobistych wycieczkach które Dariuszu zaczynasz tu robić jednocześnie mnie pouczając :)
Daj na luz i skup się na broni :)

Pomocy szukam na roznych forach. Powtarzam - chodzi mi o Zoraki a nie jałowe rozmowy. Chodzi mi o to by może coś w tym temacie zrobic dobrego dla innych, by wiedzieli o co w tym wszystkim chodzi, by wiedzieli jak sie bronić :) Ja sobie radze ;)
Wiem że jest tu kilka mądrych głów, wiem że jest tu kilka osób od których mógłbym czegos sie dowiedzieć.

Hallo Panowie. Działajmy razem a nie przeciwko sobie :) Mamy wspólny problem :) Ja potrzebuje Waszej wiedzy, kilku z Was potrzebuje mojej wiedzy :)
Razem możemy komuś pomóc i sobie wzajemnie
Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 926
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: Dariusz DC »

 ! Message z: Dariusz DC
Nie mam żadnych problemów i nie chodzę za Tobą , a tylko wykonuję swoje moderacyjne powinności, więc tym razem oficjalnie . Pytaj, dyskutuj ale przestań bić pianę i wdawać się w przepychanki
DC jeszcze nie 9
Wilk88wroclaw
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 03 listopada 2018, 20:08
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: Wilk88wroclaw »

Witam co zrobić jak się kiedyś kupiło zorac r1 k10 i jak dobrze właśnie zrozumiałem to jest nielegalny sprzęt. Kupiłem go legalnie 7 lat temu. Czy ja właśnie jestem przestępca? Odnalazłem po latach w domu rodzinnym. Co mogę z nim zrobić? Zanieść na policję? Ale czy zostanę posadzony o nielegalne posiadanie broni?
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: KG92RS »

Wilk88wroclaw pisze:Co mogę z nim zrobić? Zanieść na policję?
Żadna policja -> oni mają STATYSTYKI, więc zrobią z Ciebie bandytę... Bo łatwo...
Rozkręć na części i wyrzuć do śmietnika - po kawałku -> tyko tak, żeby w worku nie było niczego, co wskazuje na Ciebie (jakieś wydruki, rachunki, paragony itp.).
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2018, 21:02 przez KG92RS, łącznie zmieniany 1 raz.
Wilk88wroclaw
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 03 listopada 2018, 20:08
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: Wilk88wroclaw »

O kurna mać. A te ładunki hukowe we do niego to też można mieć przez niego problem? Ja jeszcze go muszę znaleźć bo 6 lat temu gdzieś miałem w rodzinnej miejscowości
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: KG92RS »

Wilk88wroclaw pisze: A te ładunki hukowe we do niego to też można mieć przez niego problem?
Nie. To są zwykłe wkłady hukowe.
Wilk88wroclaw
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 03 listopada 2018, 20:08
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: Wilk88wroclaw »

Jednak zorac ka od dawna nie mamy. A jest Makarov wiatrówka wierna replika na gaz z 18 srutami. Mam nadzieję że to legal.
MarcinD
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2239
Rejestracja: 22 października 2007, 17:16
Tematy: 12
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: MarcinD »

Bardzo dobre stwierdzenie, zorakiego nie masz, nie miales, miec nie bedziesz, pytales z ciekawosci, a jak ktos odniosl inne wrazenie, to sie mylil:) wiatrowka na co2 ktora posiadasz jest legalna.
.177 / .22 / .22LR / 9x18 / 9x19 / 7,62x25 / 5,56x45 / 7,62x39
Skupiony
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 63
Rejestracja: 10 kwietnia 2018, 10:23
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: Skupiony »

Wilk88wroclaw pisze:Witam co zrobić jak się kiedyś kupiło zorac r1 k10
Założyć muzeum!
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Keseru, Zoraki - to broń palna - nowa interpertacja.

Post autor: KG92RS »

Skupiony pisze: Założyć muzeum!
To nie takie proste... Każdy eksponat musi mieć udokumentowane źródło pochodzenia -> wcześniej musi być w legalnym posiadaniu darczyńcy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”