Najlepszy sprzęt do 1400 zł w roku 2018 PCP / NP

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

dragonblade
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 253
Rejestracja: 24 września 2008, 13:27
Tematy: 14
Lokalizacja: Będzin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Najlepszy sprzęt do 1400 zł w roku 2018 PCP / NP

Post autor: dragonblade »

W tym budżecie, ew dokładając troszkę można kupić HW97/TX200.
Będziesz mieć sprzęt z najwyższej półki, a nie jakiś badziew składany przez niewolnika poganianego batem do roboty ;laughing:

Jeszcze co do pompki i celnego strzelania na 50+...
Już widzę jak po nadymaniu kartusza lata krzyż po tarczy niczym alkoholik po tygodniu bez flaszki :)
Steyr LG110 + Vortex Diamondback HP 4-16x42
Awatar użytkownika
kubususul
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 418
Rejestracja: 17 grudnia 2003, 16:54
Tematy: 23
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Najlepszy sprzęt do 1400 zł w roku 2018 PCP / NP

Post autor: kubususul »

adnikauto pisze: Kolego, teoretycznie masz racje ale... powiedz to tej Pani- Kirsten Joy Weiss- widocznie o tym nie wie i strzela do jajka na 300 yardow z .22LR ... z powodzeniem zreszta :wink:


Zawsze powtarzam, ze opinia jest doopa, kazdy ma swoja... :)
Tak, masz rację, ale mówimy o warunkach bezwietrznych + BARDZO DOBRA amunicja + pomiary (dalmierz, zapewne wyliczona poprawka) itp. No i trafienie w jajko powiedzmy nie należy do kategorii bardzo celnych - oczywiście na 291m robi to ogromne wrażenie :-)

Ale to tak jak z naszymi dmuchawkami - na 100m też można strzelać i znam osoby co strzelają, na dodatek całkiem celnie :) Ale trzymając się realiów to wydaje mi się, że napisałem z grubsza prawdziwie.


Ad. zbisz41 OK, a ja jak pamiętam to kosztowała ostatnio 1100-1300 zł, bo miałem "parę" lat przerwy w wiatrówkarstwie i teraz dopiero czekam na swój pierwszy karabinek od wielu lat :)
Nam strzelac nie kazano...
Awatar użytkownika
zbisz41
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 405
Rejestracja: 19 stycznia 2016, 18:29
Tematy: 25
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Najlepszy sprzęt do 1400 zł w roku 2018 PCP / NP

Post autor: zbisz41 »

Właśnie tak to jest duża cześć szanownego grona uzbroiła sie lata temu w porządny sprzęt lub kupuje górna półkę i nie spogląda na dół ;laughing:
Tak jest z tą cezetką jak i powyzej HW97 czy TX200...przeglądnąłem sieć i ...jeden HW97 za 1550 PLN TX200 brak.
Widziałem przez ostatnie może 2 lata .... 2 okazje średnie w okolicach 1400 PLN 1 HW97 i 1 TX200, nie były to ideały.
Jest nowy HW97 za 1650 no ale wiadomo trza dorzucić coś np Waldkowi :)
Troszeczkę piszemy na pamieć, zresztą na facebooku ostatnio też ktoś rzucił że można kupić HW30/50 za 700 PLN tylko nikt nie wie gdzie ;laughing:
Walther LG+ Falcon 1-10x24 -*-FWB-150-*
"ten kto zajął ostatnie miejsce zawsze jest lepszy od tego, który nie brał udziału"
GraySaint
Awatar użytkownika
kubususul
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 418
Rejestracja: 17 grudnia 2003, 16:54
Tematy: 23
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Najlepszy sprzęt do 1400 zł w roku 2018 PCP / NP

Post autor: kubususul »

Ja teraz się zbroiłem, chciałem zmieścić się w budżecie 2-3k zł, zacząłem szukać i najbardziej rozsądne wydawały mi się Walthery do 2k (Lgu,lgv itp.). Potem myślałem o tym wahlowaniu dźwignią i zacząłem myśleć o pcp - tu moją uwagę przykuł AR20 - sprzedaje go np. Mildot i w swojej klasie cenowej wydaje się świetną opcją. Ale w miarę jedzenia (oglądania) zachciało się więcej i... cóż budżet okazał się z gumy i czekam na trochę jednak droższego walthera. Ale mam świadomość, że broni raczej nigdy nie przegonię, mam anatomiczne regulacje i obłędny (moim zdaniem wygląd). Jutro mam nadzieję, że paczucha ze sprzętem dojdzie, ale rozumiem kolegi rozterki przy zakupie, zawsze chce się więcej... :-)
Nam strzelac nie kazano...
Awatar użytkownika
Yogi_Bez_Nogi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 05 kwietnia 2013, 21:44
Tematy: 0
Lokalizacja: Jelenia Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Najlepszy sprzęt do 1400 zł w roku 2018 PCP / NP

Post autor: Yogi_Bez_Nogi »

Najgorzej jest kiedy człowiek walczy sam ze sobą sprężynówka czy pcp , mętlik w głowie mam od napływu informacji , też przepatrzyłem trochę aukcji i nie widzę w moim budżecie hw97 czy tx200 chociaż do tego drugiego dołożył bym parę groszy do nowych nie ma co startować wiec patrze za używkami , a co do CZ200 to nawet jak by był w moim budżecie to miałem okazje strzelać trochę z takiego celny i taki w kupie sprzęt ale kompletnie się z nim dogadać nie mogłem hehe
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2018, 14:08 przez Yogi_Bez_Nogi, łącznie zmieniany 2 razy.
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.. Haenel Suhl 303-8 Super
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”