Ameryka w ZKS!!!

Moderator: Moderatorzy WBP

krajes86
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 345
Rejestracja: 03 października 2016, 07:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: krajes86 »

Widzę, że w ZKS nadal jak w domu wariatów :D

Kolega członek ZKS mówi, że ZKS to nie strzelnica - ZKS to stan umysłu :D
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2018, 10:56 przez krajes86, łącznie zmieniany 1 raz.
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: Wilek1 »

oj tam, bez przesady - tarczociagi sie wlasnie pojawily, a skoro karnet mozna bylo zwrocic, to chyba oba glowne zarzuty obalone...
na pistolet na dynamice wiele osob czeka - ale tez sa tacy ktorym na tym nie zalezy... to jest wada ale tylko dla czesci Kolegow.

owszem sa tez inne wady (w zime zimno ale wiem - taki mamy klimat) ale zawsze jest cos za cos...
gdzie indziej a to drogo i a to tylko 25m do kulochwytu, brak pozycji lezacej, a to nie ma dynamicznej, a to mozna sie udusic...

ogolnie wybor strzelnic w Wawie nie zachwyca... a narzekanie na jeden klub tego nie zmieni
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2018, 12:00 przez Wilek1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
AlphaStr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 269
Rejestracja: 17 maja 2017, 22:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: AlphaStr »

sql pisze:
AlphaStr pisze:Wyobraż sobie, że hobbystycznie jeździsz sportowym samochodem.
Wykupujesz roczny karnet na tor. Po miesiącu właściciel mówi Ci, że z przyczyn technicznych jednak będzie można u niego jeździć tylko motocyklem.
Nie jeździsz motocyklem, ta gałąź motoryzacji CIę nie interesuje.
I co? Źle czy dobrze?
Proszę nie wprowadzać w błąd. Klub chciał zwrócić pieniądze każdemu posiadaczowi karnetu, który zadeklarował że wyłączona dla pistoletów oś dynamiczna powoduje, że dalsze posiadanie karnetu go nie interesuje.
Jak kolega nie chciał zwrócić karnetu, to znaczy że i tak opłacało mu się go używać na pozostałych osiach.
Rozumiem, że informację w tej sprawie otrzymywały tylko osoby, które przyszły do biura zrobić awanturę?
9x19 / 7,62x39 / 5,45x39 / .223 / 12/76
Awatar użytkownika
sql
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1324
Rejestracja: 03 listopada 2014, 21:00
Tematy: 19
Lokalizacja: Łom-Janki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: sql »

Nie, ludzie potrafią przyjść i normalnie pogadać - bez awantur. Też mam abonament - nie chciałem z niego rezygnować - i tak mi się opłacał, mimo że najczęściej korzystałem z dynamiki...
...jesteśmy niegrzeczne chłopaki, pójdziemy siedzieć do paki...
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: Wilek1 »

slusznie. niektorzy nie potrafią porozmawiac, zapytac, a pretensje i szkalowanie na necie jakos łatwiej przychodzi... :090:

co do abonamentu na samym ZKS - trzeba sobie policzyc - bo ja, jak bym nie liczyl, to mi sie oplaca :one:
qwert60 pisze:Bo są ludzie dla których nie jest najważniejsza rzeczą na świecie.....byle było tanio. Jak jesteś w markecie to też kupujesz szynkę po 10 zł bo tanio i dziwisz się ludziom co chcą coś innego kupić? Fajnie, że jest taki klub co ma tanio, co inwestuje itd. A im więcej takich klubów tym lepiej bo konkurencja prawie zawsze dobrze robi dla jakości i ceny. Może jestem już stary albo leniwy ale jakoś chodzenie do tarcz podczas kazdej wizycie na strzelnicy ... chyba podziękuje. Warto też przypomnieć sobie, że celem każdego biznesu jest ZYSK :-).
jak ktos nie lubi, bo najtaniej, atmosfera zks-u przeszkadza, barama otwarta, sa inne "lepsze kluby" na smyczy nikt nie siedzi...

ZYSK to ma byc dla strzelnicy (no i jest jak Klient placi 50 dych za oske 25m bo ma tarczociąg) a dla strzelca to ma byc niedrogo i roznorodnie (rozne osie) bo mozna wtedy pykac wiecej czesciej i ciekawiej (a nie pistolet, strzelba, karabin, dynamika, itd... wszystko zza stolika 25m)

poza tym nie wiedzialem ze najtaniej to taka obelga - ja akurat wole kupowac amunicje po 70gr i miec pol roku strzelania na kilku roznych osiach + dynamika za 350 zl (konkurencja to 10 wizyt na 25m, rzeczywiscie "WoW") :piwo:

dobra starczy tej reklamy, bo nikt mi za nią nie placi, pozdrawiam ! :)
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2018, 16:56 przez Wilek1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AlphaStr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 269
Rejestracja: 17 maja 2017, 22:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: AlphaStr »

Wilek1 pisze: dobra starczy tej reklamy, bo nikt mi za nią nie placi, pozdrawiam ! :)
Dla mnie brzmisz jak psychofan.

Nie dymiłem, bo kiedy zamykano oś dynamiczną, powiedziano mi, że to tylko na miesiąc. Pomyślałem, że przeczekam. Potem dopiero okazało się, że potrwa to o wiele dużej.
A ponad wszystko, nie dymiłem, bo to koniec końców mój klub, rozumiem, że problemy z wpływem na otoczenie mogą się zdarzyć i na nikogo się nie obrażałem.
Po prostu nie miałem pojęcia, że można uzyskać zwrot za kartę vip (albo, co bardziej by mi pasowało zawiesić ją na czas wyłączenia dynamicznej). NIkt mi o tym nie powiedział mimo, że wcześniej przychodziłem kilka razy w tygodniu i tylko na tą oś.
Oczywiście wciąż przychodzę na ZKS (choć dużo rzadziej bo trenuję już gdzie indziej) i siłą rzeczy korzystam z tej karty. Chyba nic w tym dziwnego, w końcu jestem członkiem i lubię to miejsce.
Ostatnio zmieniony 06 czerwca 2018, 11:10 przez AlphaStr, łącznie zmieniany 1 raz.
9x19 / 7,62x39 / 5,45x39 / .223 / 12/76
KudrigY
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 538
Rejestracja: 08 stycznia 2017, 13:24
Tematy: 16
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: KudrigY »

A dla mnie to jakoś nie brzmisz żebyś był częstym gościem na ZKS. Na podstawie tego, co piszesz, to uważam nawet, że zupełnie nie ogarniasz, jak funkcjonuje ZKS. A to warto wiedzieć, żeby się zbytnio nie wkurzać na ten przybytek.

Praktycznie każdy, kto częściej przychodzi, zna się z każdym innym stałym bywalcem i obsługą, bo: trzeba było pomóc przy jakimś evencie, idąc na oś trzeba donieść tarcze, trzeba iść do kantorka żeby dostać kwita na rozszerzenie pozwolenia, instruktorzy podejdą sami i zapytają z czego strzelasz i czy mogą się złożyć, jak to coś fajnego, albo powiedzą, co robisz źle jak zupełnie dajesz d**y z pracą na spuście, bo musisz pogadać, jak chcesz zarezerwować dzika, etc.

Ogólnie ZKS działa na dogadywaniu tematów.

I jakoś mi się wierzyć nie chce, że ktoś bywa na ZKS kilka razy w tygodniu, czyli de facto akceptuje tą specyficzną atmosferę (dla niektórych PRL, dla niektórych duży luz, zwał jak zwał, ja się przychylam do PRLu...), i dalej nie ogarnia, że w tym klubie TRZEBA WSZYSTKO dogadywać. Jak nie chcesz lub nie możesz przedzwonić w godzinach otwarcia biura klubu, że czujesz się wydymany z VIPem, to można też napisać posta na wewnętrznym forum, i nawet jak nie dostaniesz odpowiedzi od razu, tego samego dnia, to w końcu dostaniesz. Szczególnie że z tego mógłby być duży problem. Kolokwialnie mówiąc, byłby dym.

Teraz na szybko sprawdziłem, że nikt o cofniecie VIPa (abonamentu) na forum ze względu na niedziałającą ośkę dynamiczną nie pytał. A można było.

Dla jasności - ZKS nie jest dla każdego. I bardzo daleko mu do idealności. Ja sam (wymuszoną) strzelbę na cele PZSS strzelam gdzieś indziej, bo krew mnie w ubiegłym roku zalewała, jak miałem stać w kolejce. Ale ponoć jest lepiej. Sprawdzę :) Inne rzeczy też mnie wkurzają, i bywam na innych strzelnicach. Nikt nikomu nie każe siedzieć cały czas na jednej.

Jak ktoś ma podejście, że płaci, to wymaga, to faktycznie niech trochę dopłaci i pójdzie gdzieś indziej. Obie strony będą bardziej zadowolone. Znam kluby z wpisowym 2K pln i one też mają swoje miejsce na rynku. Dla mnie kluczowe jest określenie potrzeb. Są osoby, które naprawdę cenią ZKS, i nie zawsze są to powody stricte finansowe. Ja np. w ubiegłym miesiącu dogadałem się z innym klubowiczem, i zrobiliśmy sobie w tygodniu poranek z 5,45x39 :) łącznie poszło z 500 sztuk na dwóch, strzelane z Tantala i AK-74 i po 2h wychodziliśmy (pierwszy raz dla mnie - naprawdę zmęczeni strzelaniem) z dzika z bananami na twarzach. Albo przychodzę z kilkoma sztukami broni z dziewczyną albo jakimś znajomym i na spokojnie sobie strzelamy ze mną jako prowadzącym, nie patrząc na zegarek.

PS. Jak jesteś dłużej w klubie, i "kupiłeś" tekst, że dynamiczna będzie zamknięta tylko miesiąc, to chyba za bardzo ufasz ludziom. A ZKSowi to na pewno :) W życiu bym nie uwierzył w taką ściemę :) Popatrz nawet na głównego bohatera tego wątku - i jaką obsuwę mają te nieszczęsne tarczociągi...
.22LR / 9x18 / 9x19 / 7.62x25 / .38 / .357 / .45ACP / 5.45x39 / 7.62x39 / .308 WIN / 7.62x54R / 12GA
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: Wilek1 »

AlphaStr pisze:
Wilek1 pisze: dobra starczy tej reklamy, bo nikt mi za nią nie placi, pozdrawiam ! :)
Dla mnie brzmisz jak psychofan.

Nie dymiłem, bo kiedy zamykano oś dynamiczną, powiedziano mi, że to tylko na miesiąc. Pomyślałem, że przeczekam. (...)
Po prostu nie miałem pojęcia, że można uzyskać zwrot (...) NIkt mi o tym nie powiedział (...) wciąż przychodzę na ZKS (...) i siłą rzeczy korzystam z tej karty. Chyba nic w tym dziwnego, w końcu jestem członkiem i lubię to miejsce.
psychofan ? nie dymiłeś ?
jak z ludzmi gadasz jak na tym forum to sie nie dziwie ze placzesz ze "nikt mi nie powiedział, nie wiedziałem, przeczekam, olaboga"...

Wszyscy ubolewamy z powodu dynamicznej. ALE Nie mogl Ci nikt powiedziec ze to na miesiąc. Wiedzialem od samego poczatku i od razu wszyscy wiedzieli ze bedzie z tym bujanie sie na długo. Kolego, w tak doswiadczonym Klubie wszyscy wiedzą ze miesiąc to sie na opinie czeka... a gdzie przebudowa, projekt, material, realizacja ?

Abonamentu nie zwrociles bo sie po prostu oplaca go miec i tyle. Wiec wyłącz krytyke w tej sprawie.
Pozdrawiam Kolege z Klubu.
Hubert
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwietnia 2005, 22:39
Tematy: 18
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: Hubert »

krajes86 pisze:Widzę, że w ZKS nadal jak w domu wariatów :D

Kolega członek ZKS mówi, że ZKS to nie strzelnica - ZKS to stan umysłu :D
Kolega chyba do niedawna był członkiem ZKS?
Tak na marginesie to koledzy z ZKS mają na tyle przytomny umysł, że jeszcze odnajdują się "w domu wariatów" jak to określasz, zdobywając medale na Rundzie Pucharu Polski OPEN i Mistrzostwach Polski OPEN oraz w zawodach dynamicznych.
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2018, 20:26 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.
"Uzbrojone społeczeństwo to uprzejme społeczeństwo"
Klurik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 135
Rejestracja: 16 lutego 2016, 15:38
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: Klurik »

A już za dwa tygodnie III runda Pucharu Polski Open... na ZKSie :)
“He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.” - Dr. Johnson
krajes86
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 345
Rejestracja: 03 października 2016, 07:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: krajes86 »

Hubert pisze:
krajes86 pisze:Widzę, że w ZKS nadal jak w domu wariatów :D

Kolega członek ZKS mówi, że ZKS to nie strzelnica - ZKS to stan umysłu :D
Kolega chyba do niedawna był członkiem ZKS?
Tak na marginesie to koledzy z ZKS mają na tyle przytomny umysł, że jeszcze odnajdują się "w domu wariatów" jak to określasz, zdobywając medale na Rundzie Pucharu Polski OPEN i Mistrzostwach Polski OPEN oraz w zawodach dynamicznych.
Na szczęście, dzięki Bogu już nie jestem! No i nie żałuję!
Awatar użytkownika
Mastercard
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 711
Rejestracja: 04 października 2005, 23:48
Tematy: 43
Lokalizacja: W-wa/W-w
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: Mastercard »

krajes86 pisze:
Hubert pisze: Kolega chyba do niedawna był członkiem ZKS?
Na szczęście, dzięki Bogu już nie jestem! No i nie żałuję!
Hehe... i vice-versa, wątpię aby ktoś na ZKS żałował braku członków spod znaku "wierzb wiecznie płaczących"...

ZKS działa na zasadzie priorytetu społecznej pracy członków Stowarzyszenia... Ludzi, którzy zazwyczaj mają jeszcze w życiu coś poza ZKS, wiec tylko cześć prywatnego czasu angażują w życie klubu.

Inaczej jest w klubach i strzelnicach komercyjnych. Tam sprawy dzieją się szybciej, bo wlaściciel płaci wykonawcy i zawiera z nim kontrakt z karami umownymi.
Za to ceny sa wyższe...

Rozwój ZKS w ostatnich latach jest widoczny... A będzie jeszcze lepiej w sumie w niedalekiej przyszłości...
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2018, 15:50 przez Mastercard, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdro Mastercard
Jeśli cel jest dalej niż 35m - zbombarduj go,
krajes86
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 345
Rejestracja: 03 października 2016, 07:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ameryka w ZKS!!!

Post autor: krajes86 »

Nie wiem czy śmiać się czy płakać jak to czytam. ;laughing:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”