Licencje zawodnicze 2018

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Mariusz Jurga
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 28 grudnia 2017, 18:42
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Mariusz Jurga »

Q..źwa teraz strach składać wnioski na licencję zawodniczą przyjdzie koło października i będzie lekka spina na wszystkie starty w okolicy, aby zaliczyć konkurencje. Czy można startować w zawodach tak aby mieć je zaliczone do drukującej się właśnie licencji?
Tomek_J
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 29 lipca 2008, 22:38
Tematy: 7
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Tomek_J »

Wczoraj do klubu dotarły przedłużone licencje. Lista zbiorcza wysłana do PZSS 11.02. Pierwszych licencji (wnioski wysłane razem z listą zbiorczą przedłużeń) jeszcze nie otrzymaliśmy
KPN60, KDW60, KDW3x40.
StingerX
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 47
Rejestracja: 30 marca 2018, 22:33
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: StingerX »

Ja z wnioskiem formalnym. Może to trochę niekonwencjonalne rozwiązanie, ale czy nie można by dotrudnić tam kolejnego pracownika?
EyraCk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 40
Rejestracja: 13 lutego 2018, 03:31
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: EyraCk »

Zasłyszane na strzelnicy: była propozycja (dla PZSSu) podniesienia składek w zamian za kolejnego pracownika, żeby to szybciej szło. A dalej jest jak jest :)
Slywal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2018, 13:54
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Slywal »

Wniosek o przedłużenie licencji klub wysłał na przełomie października i listopada. W tym tygodniu PZSS ma nam wysłać licencje. Czemu tak długo? Dokumenty odnośnie licencji klubowej przez 2 miesiące czekały w skrzynce odbiorczej związku i nie trafiły na biurko kogo trzeba :roll:
Tomek_J
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 29 lipca 2008, 22:38
Tematy: 7
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Tomek_J »

Slywal pisze:Wniosek o przedłużenie licencji klub wysłał na przełomie października i listopada. W tym tygodniu PZSS ma nam wysłać licencje. Czemu tak długo? Dokumenty odnośnie licencji klubowej przez 2 miesiące czekały w skrzynce odbiorczej związku i nie trafiły na biurko kogo trzeba :roll:
Akurat w sprawie klubowych licencji jest bardzo dobry kontakt i można być na bieżąco drogą mailową, więc chyba wina leży po stronie klubu, że sobie nie przypilnował. Może dokumenty utknęły w WZSS, to różnica :?:
KPN60, KDW60, KDW3x40.
Slywal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2018, 13:54
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Slywal »

Z tego, czego dowiedzieliśmy się od PZSS dokumenty czekały u nich.
adamk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 11 września 2017, 21:49
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: adamk »

Dziś dostałem maila o gotowej pierwszej licencji w klubie. Składałem 21 lutego, czyli czas oczekiwania nieco ponad dwa miesiące. Widać w momencie składania największy nawał wniosków był już po części przemielony, jak ktoś składał jeszcze później to pewnie będzie tylko krócej.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2018, 18:41 przez adamk, łącznie zmieniany 1 raz.
grzechu_k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 26 listopada 2015, 17:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: grzechu_k »

21 lutego składałeś w swoim klubie czy 21 dotarły dokumenty do PZSS?
Jolek
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 06 marca 2018, 12:23
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Jolek »

Wniosek o licencję złożony 10.01. a dzisiaj otrzymałem licencję. Życzę wszystkim abym był ostatnim z tego zakorkowanego stycznia. Powodzenia!
Awatar użytkownika
Mareek1980
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 01 listopada 2017, 15:25
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Mareek1980 »

adamk pisze:Dziś dostałem maila o gotowej pierwszej licencji w klubie. Składałem 21 lutego, czyli czas oczekiwania nieco ponad dwa miesiące. Widać w momencie składania największy nawał wniosków był już po części przemielony, jak ktoś składał jeszcze później to pewnie będzie tylko krócej.
Mój wniosek o pierwszą licencję klub wysłał do ŚZSS 19.02.2018 i do dziś cisza. Zaczynam się powoli martwić, bo badania mam ważne tylko do 16.05.2018 :(
CZ P-10C kal. 9x19, CZ SP-01 Shadow kal. 9x19, Mossberg 500 Tactical Ghost Ring kal. 12/76, AKM kal.7,62x39 1969 F.B. Radom, AR-15 FedArm 16" kal. .223
bleetz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 17 października 2017, 19:25
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: bleetz »

W klubie złożyłem 16.02, wysłany pewnie 19-tego (info z klubu, że wysłany "niezwłocznie"). Do dziś cisza... IMO trochę ten "nasz" związek przegina. Szafa stoi, badania zrobione a na pierwszą licencję przecież potrzeba było to samo co na patent - dlaczego to nie idzie w parze, nie rozumiem. Kocham to, FAK!
FIGA1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 118
Rejestracja: 13 lutego 2010, 13:10
Tematy: 0
Lokalizacja: S-C
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: FIGA1 »

Mareek1980 pisze:
adamk pisze:Dziś dostałem maila o gotowej pierwszej licencji w klubie. Składałem 21 lutego, czyli czas oczekiwania nieco ponad dwa miesiące. Widać w momencie składania największy nawał wniosków był już po części przemielony, jak ktoś składał jeszcze później to pewnie będzie tylko krócej.
Mój wniosek o pierwszą licencję klub wysłał do ŚZSS 19.02.2018 i do dziś cisza. Zaczynam się powoli martwić, bo badania mam ważne tylko do 16.05.2018 :(
Kolego @Mareek1980 jak najszybciej składaj podanie do WPA i jednocześnie wyślij prośbę o jego zawieszenie. Przyjdzie licencja to odwiesisz a badania nie przepadną. Mój wniosek do PZSS poszedł 09.03 - za chwile będzie drugi miesiąc a tu dalej cisza
FIGA1
Awatar użytkownika
Mareek1980
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 01 listopada 2017, 15:25
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: Mareek1980 »

FIGA1 pisze:Kolego @Mareek1980 jak najszybciej składaj podanie do WPA i jednocześnie wyślij prośbę o jego zawieszenie. Przyjdzie licencja to odwiesisz a badania nie przepadną. Mój wniosek do PZSS poszedł 09.03 - za chwile będzie drugi miesiąc a tu dalej cisza
Poczekam do 10.05. i jak nie dostanę licencji to złożę wniosek bez niej, a następnego dnia złożę wniosek o zawieszenie postępowania. adamk pisał, że składał wniosek 21 lutego, a 24 kwietnia dostał info z klubu o gotowej pierwszej licencji, więc cały czas liczę jeszcze na to, że licencja dotrze do mnie zaraz po majówce.
CZ P-10C kal. 9x19, CZ SP-01 Shadow kal. 9x19, Mossberg 500 Tactical Ghost Ring kal. 12/76, AKM kal.7,62x39 1969 F.B. Radom, AR-15 FedArm 16" kal. .223
MarcinD
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2239
Rejestracja: 22 października 2007, 17:16
Tematy: 12
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Licencje zawodnicze 2018

Post autor: MarcinD »

Najwazniejsze, bys sie wyrobil w czasie waznosci badan. Skodd agasy i czasu by robic je kilka razy pod rzad. Cala reszte sobie doniesiesz w dowolnej chwili wciagu 3 bodajze lat;)
.177 / .22 / .22LR / 9x18 / 9x19 / 7,62x25 / 5,56x45 / 7,62x39
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”