Porównywarka cen pistoletów

Moderator: Moderatorzy WBP

pajonk
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 15:01
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: pajonk »

Super pomysł, gratuluje pomysłu i wykonania!! :piwo:
Awatar użytkownika
Daroslaw
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 51
Rejestracja: 08 lutego 2018, 22:25
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: Daroslaw »

Mega inicjatywa!! Bardzo dziękuję! :piwo:

Czy jest szansa na podobną stronkę z karabinkami?
Awatar użytkownika
to3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 31 marca 2018, 13:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: to3k »

Adam90 pisze:Fajna inicjatywa proponuje Ci wykupić domenę typu http://www.cenybroni.pl i tak byś mógł robić zakładki dla strzelb, pistoletów, karabinów, amunicji ;) Fajnie by było jak byś dodał możliwość aby można było dawać opinie o sklepach ;) Jak się strona rozwinie to będzie piękna baza danych a i sprzedawcy ją zauważą i będą się starać lepiej prowadzić swoje strony ;)
Poszedłem za radą kolegi i wykupiłem domenę www.cenybroni.pl ;) Stara domena będzie przekierowywała na nową, ale już teraz zachęcam do korzystanie bezpośrednio z cenybroni.pl :wink:
Daroslaw pisze:Mega inicjatywa!! Bardzo dziękuję! :piwo:

Czy jest szansa na podobną stronkę z karabinkami?
Jest pewne, ale w chwili obecnej w pierwszej kolejności chciałbym stworzyć porządną bazę dla pistoletów :wink:
Awatar użytkownika
Aimar
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 02 marca 2014, 20:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Orzesze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: Aimar »

Podoba mi się pomysł i forma. Rozwijaj dalej ;)
Awatar użytkownika
Daroslaw
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 51
Rejestracja: 08 lutego 2018, 22:25
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: Daroslaw »

to3k pisze: Jest pewne, ale w chwili obecnej w pierwszej kolejności chciałbym stworzyć porządną bazę dla pistoletów :wink:
To dodaj, prosze, Scorpiona Evo3 - w koncu to tez pistolet ;laughing: :502:
CaerMorhen
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 38
Rejestracja: 13 sierpnia 2017, 19:34
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: CaerMorhen »

Świetna inicjatywa. Osobiście bardzo mi odpowiada forma - czysto, schludnie i czytelnie, do porównania cen nie potrzeba w końcu wodotrysków. Z niecierpliwością czekam na wersję karabinową, bardzo ułatwi wybór sklepu i podjęcie decyzji, czy warto jechać przez pół kraju.
Adam90
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 173
Rejestracja: 23 października 2015, 22:21
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: Adam90 »

Cieszę się, że moja propozycja domeny się przyjęła ;) Teraz tylko trzeba rozwijać portal ;p
MAG 95, XDm 5.25, PM-63 Rak, TT wz. 33, Mosin wz. 1891, ATC CZ BRNO Mod 5 cal. 6,35 mm
ooshy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 80
Rejestracja: 18 listopada 2016, 18:52
Tematy: 5
Lokalizacja: Strzelce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: ooshy »

Świetna sprawa.
Jako, że lada tydzień czeka mnie i moich 3 kolegów zakup pierwszych sztuk, to żywo jesteśmy zainteresowani cenami, dostępnością itp.
Z uwagi na fakt, iż kwity robimy razem, razem też kupiliśmy szafy, co pozwoliło przyoszczędzić grosza, teraz myślimy nawiedzić jeden sklep i w nim dokonać zakupu. Czym innym jest sprzedaż jednej sztuki, czym innym kilku. Mam nadzieję, że dzięki takiemu podejściu do sprzedaży uda się wyrwać dobrą cenę na broń i amunicję. Zdaję sobie sprawę, że za darmo nikt mi nie da i nawet tego nie oczekuję, ale różnice cenowe są naprawdę zauważalne pomiędzy sklepami dla konkretnej sztuki broni. Do tej pory biegaliśmy po stronach www, potem zaczęły się pierwsze odwiedziny w sklepach. Dzięki takiej aplikacji, można wstępnie wytypować 2-3 sklepy i skupić się tylko na nich. Szukanie w necie, i porównywanie samemu ofert jest deko czasochłonne, poza tym nie sposób znać wszystkie sklepy w 'okolicy'.
Jak dla mnie naprawdę ciekawa sprawa z tą wyszukiwarką. Widzę drzemiący olbrzymi potencjał.
16 ga IŻ / .22 LR Browning / 5,56x45 DB / 6,5x55 SE CG / 7,62x39 AKMS / 9 mm Beretta / .45 Glock 30 / .357 mag .38 sp Winchester 1892 / 12 ga Winchester 1897
Awatar użytkownika
to3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 31 marca 2018, 13:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: to3k »

ooshy pisze:Świetna sprawa.
Jako, że lada tydzień czeka mnie i moich 3 kolegów zakup pierwszych sztuk, to żywo jesteśmy zainteresowani cenami, dostępnością itp.
Z uwagi na fakt, iż kwity robimy razem, razem też kupiliśmy szafy, co pozwoliło przyoszczędzić grosza, teraz myślimy nawiedzić jeden sklep i w nim dokonać zakupu. Czym innym jest sprzedaż jednej sztuki, czym innym kilku. Mam nadzieję, że dzięki takiemu podejściu do sprzedaży uda się wyrwać dobrą cenę na broń i amunicję. Zdaję sobie sprawę, że za darmo nikt mi nie da i nawet tego nie oczekuję, ale różnice cenowe są naprawdę zauważalne pomiędzy sklepami dla konkretnej sztuki broni. Do tej pory biegaliśmy po stronach www, potem zaczęły się pierwsze odwiedziny w sklepach. Dzięki takiej aplikacji, można wstępnie wytypować 2-3 sklepy i skupić się tylko na nich. Szukanie w necie, i porównywanie samemu ofert jest deko czasochłonne, poza tym nie sposób znać wszystkie sklepy w 'okolicy'.
Jak dla mnie naprawdę ciekawa sprawa z tą wyszukiwarką. Widzę drzemiący olbrzymi potencjał.
Napisz mi, które konkretnie pistolety Was interesują i czy wszystkie interesujące Was sklepy są w bazie to postaram się w pierwszej kolejności je dodać, żebyście mieli już na gotowi :wink:
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3209
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: biper »

Świetny pomysł i fajne proste, czytelne wykonanie.
Jeśli chcesz to podeślę Ci moją tabelkę w excellu gdzie robiłem na swój użytek takie zestawienia pistoletów, które mnie interesowały przed podjęciem decyzji o zakupie.
Jeśli jesteś zainteresowany to podaj na PW maila
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
Daroslaw
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 51
Rejestracja: 08 lutego 2018, 22:25
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: Daroslaw »

Adam90 pisze:Cieszę się, że moja propozycja domeny się przyjęła ;) Teraz tylko trzeba rozwijać portal ;p
Może dodaj licznik odwiedzin, będziemy mogli śledzić jak rośnie popularność stonki :one:
Awatar użytkownika
Decapitare
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 31
Rejestracja: 02 marca 2018, 15:42
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: Decapitare »

Postaram się Tobie wysłać specyfikacje XDM jak tylko dostanę odpowiedź od źródła.
XDM 4,5; G34 gen5, "Turkisz" pompa :D
Ceezz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 105
Rejestracja: 02 października 2017, 10:18
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: Ceezz »

to3k pisze: Napisz mi, które konkretnie pistolety Was interesują i czy wszystkie interesujące Was sklepy są w bazie to postaram się w pierwszej kolejności je dodać, żebyście mieli już na gotowi :wink:
CZ Shadow 1 sp-01
CZ Tactical Sport

karabiny
CZ 557 Varmint
Mossberg mmr
Awatar użytkownika
to3k
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 31 marca 2018, 13:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: to3k »

Daroslaw pisze:
Adam90 pisze:Cieszę się, że moja propozycja domeny się przyjęła ;) Teraz tylko trzeba rozwijać portal ;p
Może dodaj licznik odwiedzin, będziemy mogli śledzić jak rośnie popularność stonki :one:
Mam podłączone Google Analytics do strony, ale chyba jestem zbyt słaby w śledzeniu użytkowników (nie to co Mark Z. :621: ), bo nie umiem tego ustawić tak jak bym chciał :shame:
Na razie statystyki się zresetowały, bo wczoraj została zmieniona domena, ale zobaczymy za parę dni :wink:
Decapitare pisze:Postaram się Tobie wysłać specyfikacje XDM jak tylko dostanę odpowiedź od źródła.
Świetnie by było :wink: Możesz walić bezpośrednio na kontakt@cenybroni.pl.
PanHipolit pisze:
ooshy pisze: Zdaję sobie sprawę, że za darmo nikt mi nie da i nawet tego nie oczekuję, ale różnice cenowe są naprawdę zauważalne pomiędzy sklepami dla konkretnej sztuki broni.
Różnice cenowe pomiędzy sklepami były kiedyś gigantyczne, teraz to się powoli cywilizuje. Konkretnie, nowy pistolet CZ TS (zwykły nie Orange) potrafił w jednych sklepach kosztować 3900, a w innych 5300. Piszę o dwóch skrajnych cenach za nowy pistolet, które widziałem na własne oczy w zbliżonym czasie, byłem zainteresowany tą bronią. Naprawdę wiec warto przeanalizować ceny broni przed jej zakupem.
Najlepsza rozbieżność jest w cenach Walthera P99, ale to dlatego, że tam gdzie jest taniej to pochodzi on z produkcji Łucznika Radom :wink:


BTW: stwierdziłem, że w celu szybszego uzupełniania bazy o ceny daruję sobie na razie wypełnianie części danych jak siła spustu, droga spustu itd. i skupię się na dodawaniu większej ilości pozycji. Te dane i tak są mniej ważne i można je uzupełnić w późniejszym czasie. Mam nadzieję, że nikt się za to nie obrazi :wink:
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2018, 18:18 przez to3k, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Iwan89
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 187
Rejestracja: 15 grudnia 2015, 15:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Porównywarka cen pistoletów

Post autor: Iwan89 »

Bardzo fajna porównywarka. Czytelne zestawienie parametrów. Czekam na pojawienie się innych modeli i sklepów które mam lokalnie. Powodzenia!
Iwan
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”