Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Polim
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 182
Rejestracja: 18 lipca 2017, 11:42
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Polim »

I kolejny bardzo wielki pozytyw dla Atena Gun. Kupiłem Uniue D6 .22 Broń stara ale w bardzo dobrym stanie. Cena była , że tak powiem baardzo elastyczna i w miłej rozmowie obniżyła się o 20 % . Broń testowałem z właścicielem bezpośrednio na strzelnicy na jego koszt. Polecam sklep każdemu i nie zrażać się cenami używek. Idzie się "dogadać".
Mędrcami są ci, którzy dochodzą do prawdy przez błędy. Ci, którzy upierają się przy błędach, są głupcami.
mmc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 46
Rejestracja: 07 maja 2016, 11:04
Tematy: 1
Lokalizacja: małopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Atena Gun opinie

Post autor: mmc »

czarek11 pisze:Koledzy,
znalazłem na stronie sklepu Atena Gun kilka interesujących mnie okazów broni używanej. Jako, że jestem spoza Krakowa ( na dojazd i powrót potrzebny cały dzień) proszę o opinie na temat sklepu, czy na miejscu zastanę broń w takim stanie, o którym zapewnia właściciel/pracownik sklepu.
Czarek
Zdecydowanie polecam. Właściciel bardzo konkretny, chociaż czasami kontrowersyjny. Zdecydowane dwie zalety:

1. możliwość przystrzelania broni (obok jest strzelnica)
2. gwarancja na używaną broń
Ostatnio zmieniony 04 marca 2018, 19:14 przez mmc, łącznie zmieniany 1 raz.
Qba
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 136
Rejestracja: 19 kwietnia 2004, 15:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Qba »

Mój pierwszy kontakt z M.K. Szuster był jak najbardziej pozytywny. Czekając na pozwolenie pojechałem obejrzeć u nich Sig Sauera P320. Od samego wejścia zainteresowali się klientem i zapytali w czym mogą pomóc. Powiedziałem, że chciałem "pomacać" P320. Bez żadnego pytania o kwity itp. zaprosili do pokoju z Sigami i pokazywali wszystko o co prosiłem. Nie było żadnych problemów z oddaniem strzałów na sucho itp. Na wszelkie pytania dostałem konkretne odpowiedzi. Wszystko w jak najbardziej pozytywnej i przyjaznej atmosferze. Polecam.
Polim
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 182
Rejestracja: 18 lipca 2017, 11:42
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Polim »

I znowu pozytyw. Albo ja mam szczęście albo po prostu sklepy z bronią w Polsce trzymają wysoki poziom. Tym razem wielki pozytyw dla sklepu "Gunmasters" z Wrocławia. Zakupiłem u nich po bardzo atrakcyjnej cenie magazynową Zastawę m70 czyli wojskowego AKM-a w wersji Jugosłowiańskiej sprawdzonego w wojnie na Bałkanach, Iraku i Libii. Osobiście mam większe zaufanie do kałachów wojskowych robionych według norm wojskowych i państwową kontrolą jakości niż wyroby firm prywatnych, gdzie normy jakościowe ustala prywatny producent. Sprzedający po wcześniejszym telefonicznym kontakcie specjalnie wcześniej przyjechał i otworzył sklep aby mi pokazać towar. Transakcja miła i przyjemna przy kawie zrobionej przez sprzedającego. Ogólnie polecam sklep każdemu. Można do woli macać wszystkie jednostki broni będące na stanie sklepu. Polecam.
Mędrcami są ci, którzy dochodzą do prawdy przez błędy. Ci, którzy upierają się przy błędach, są głupcami.
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1109
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: m2c »

Hubertusprohunting Warszawa. Wpadłem po drodze po amunicję. Pan sprzedawca pokazywał innemu klientowi jakieś strzelby, co nie przeszkodziło mu w trakcie pokazać mi parę pompek Fabarma żeby mi się nie nudziło, a po chwili sprzedać także to po co przyszedłem ;) Bardzo konkretne informacje na temat broni i amunicji, szybka obsługa, i wszystko w miłej atmosferze. Polecam.
FGR
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 07 września 2016, 20:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Świecie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: FGR »

Kilka moich ocen:

1. Artemix Warszawa. Kupowałem wysyłkowo sprzęt do czyszczenia broni. Wszystko przebiegało sprawnie i szybko. Jak był jakiś problem z dostępnością czy sposobem wysyłki ktoś ze sklepu dzwonił i starał się dogadać. Pozytywne wrażenia i na pewno będę tam kupował/

2. Militaria.pl jak wyżej. Kupowana chemia do czyszczenia i bez przygód.

3. Sklep Myśliwski Wojski i Montowski w Bydgoszczy - wspaniałe miejsce. Kupione dwie sztuki broni, amunicja. Atmosfera genialna, wszystko profesjonalnie i na luzie. Można pomacać różne jednostki broni, fachowa obsługa. Ceny przystępne i duże zaopatrzenie w broń, ammo i inny szpej. Na pewno nie były to ostatnie dwie sztuki broni jakie tam kupiłem.
tomek89
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 198
Rejestracja: 02 czerwca 2017, 19:25
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: tomek89 »

Pierwszy to nie do końca sklep a pośrednik, ale warto wspomnieć...

Amerykanos: zamówienie w hamerykankiej filii DAA. Pomimo marży pośrednika, przesyłki, wychodziło taniej niż z EU. Była promocja. Opłacone natychmiast, zamówienie nie złożone przez 2 tygodnie aż zdrożało... Próba wmówienia że to klient podał złą kwotę. Dobrze że anulacja szybko i bezboleśnie. Nie skreślam całkowicie, ale na pewno w przyszłości będę ostrożniej korzystał z usług amerykanosa.

Brownells-deutchland: zamówienie, płatność kartą, nic wielkiego, jakieś pierdoły do czyszczenia na 90euro, wszystko w magazynie US. Zabrakło mi cierpliwości ma oczekiwanie aż "się wyśle" z US. Anulacja w systemie, niestety o zwrot kasy musiałem się upomnieć.

DAA doublealpha.biz: Ponieważ januszowanie wyszło mi już bokiem j.w., pomimo że drożej, spróbowałem u źródła... Rewelacja, zamówienie, płatność paypalem, 3 dni późnej dostawa upsem. Jakość pierwsza klasa. Widać za dbają o klienta, troszkę inwigilacji, ale za to, chwilę po zapisaniu się do newslettera i włożeniu towaru do koszyka, mail ze zniżką żeby może jednak wrócić na stronę i dokończyć transakcję. Taki marketing szanuję.
cedrus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 07 marca 2017, 21:55
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: cedrus »

Ja dziś byłem w sklepie Broń Janki.
Obsługa pierwsza klasa. Spędziłem w sklepie około 40 minut wybierając pistolet bocznego zapłonu. Dostałem do wyboru kilka sztuk różnej broni w moim zakresie cenowym. Miałem możliwość przetestowania działania spustu - dostałem zbijak.
Wyjaśniono wiele moich wątpliwości, wskazano słabe i mocne strony oglądanych egzemplarzy.
Wybór broni używanej bardzo duży - po wyborze modelu mogłem jeszcze wybierać wśród kilku egzemplarzy.
Wyszedłem bardzo zadowolony z zakupu i na pewno będę wracał.
Tom Tom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 29
Rejestracja: 28 listopada 2015, 10:50
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Tom Tom »

Stef-Mar Ostrowice - telefon odbierany zawsze, zawsze oddzwaniają, pełna kultura. Do tego bez żadnego problemu załatwiona realizacja niestandardowego zamówienia, które wiązało się z grzebaniem przy różnych pistoletach i przekładaniu części. Wizyta skutkowała kupnem nie jednego, planowanego, ale trzech pistoletów, z czego jednej perełki, której szukałem 2 lata:)
Amunicja też w dobrej cenie. Minusem jest lokalizacja - daleko zewsząd, ale wożą broń.

GLI Militaria Rokietnica - wpadłem kurtuazyjnie i po trochę amunicji. Bardzo sympatycznie, nowy sklep w branży, fajne podejście, polecam allegrowicza.
Awatar użytkownika
loco50
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 15 września 2016, 12:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: loco50 »

Kaliber na Kolbego.Pan cierpliwy, pogadaliśmy, pokazał różne modele broni.Upust bez większych nacisków.Zdecydowanie polecam.
Strefa celu.Na początku olewka,potem jak Pan zobaczył, że nie leszcze i zainteresowani byliśmy grubszymi zakupami od razu zmiana nastawienia.Niestety zero upustów,nawet gdy chcieliśmy zostawić ponad 6 tys.Raczej nie wrócę.
.22, 223 REM, 308 WIN, 9 x 19, 357 Mag., 45 ACP, gładka 12
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: adnikauto »

"Double-Alpha Academy" - USA

Zakupilem kurtke strzelecka za niewiarygodne pieniadze... plus ekstra kupon rabatowy :shock: sami zobaczcie...
https://www.doublealpha.biz/STI-3-in-1-jacket

Transkacja trwala kilkanascie sekund, zaplata natychmiastowa przez PayPal- po transakcji nastepny kupon rabatowy w emailu... sa lepsi niz Cabela's... :-D
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
Garfield
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 927
Rejestracja: 27 czerwca 2013, 00:19
Tematy: 0
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Garfield »

Patrz pan, na wschodzie sprzedają a w samiuśkim centrum się wypięli i nie chcą. Makabra jakaś...
Ostatnio zmieniony 26 marca 2018, 01:44 przez Garfield, łącznie zmieniany 1 raz.
"Zły - być może, dobry - a czemu??"
"Kasandrą byłem, jestem i zostanę..... .....obym się mylił."
Awatar użytkownika
Wielki_Wezyr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 414
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 19:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Mazowieckie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Wielki_Wezyr »

loco50 pisze: Strefa celu.Na początku olewka,potem jak Pan zobaczył, że nie leszcze i zainteresowani byliśmy grubszymi zakupami od razu zmiana nastawienia.Niestety zero upustów,nawet gdy chcieliśmy zostawić ponad 6 tys.Raczej nie wrócę.
Albo mieli zły dzień, albo jakiś pracownik na którego ja nie trafiłem.

Robiłem tam kilka razy drobne zakupy (amunicja, akcesoria) i zawsze obsługa pierwsza klasa, zero olewki .Gdy kupowałem walizkę na broń długą, bez problemu rezerwacja na kilka tygodni bo nie miałem czasu podjechać a gdy się już pojawiłem, także bez problemu na moją prośbę zdjęli pierwszego z brzegi kałacha ze ściany abym mógł go zapakować do walizki i nią pomachać kilka wiatraków, aby sprawdzić, czy gąbki w walizce stabilnie trzymają broń.
/ .22 / 7,62x25 / 7,65 / 9 Short / 9 Makarow / 9 Para /
/ .357 Magnum /.44 Magnum /
/ 5,45x39 /
Ceezz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 105
Rejestracja: 02 października 2017, 10:18
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Ceezz »

Kaliber.pl sklep w Warszawie na Kolbego.
Zakupy jak na tureckim bazarze. Na stronie internetowej nie ma cen broni ani amunicji, na miejscu też. Zaczynają od ceny maksymalnej i resztę trzeba wytargować (jeśli ktoś się zna i wie ile powinien zapłacić), dla mnie niesłychanie irytujące. Lokalizacja taka, że wszędzie szlabany i nie ma gdzie zaparkować. Ale to uwagi raczej do zarządu, sama obsługa sklepu ok.
Awatar użytkownika
Michal_00
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 42
Rejestracja: 13 marca 2017, 12:19
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Michal_00 »

O ile uważam, że sam Kaliber to zupełnie przyzwoity sklep, asortyment ok, obsługa ok, to faktycznie brak cen i dostępności oraz pełnej oferty na stronie internetowej jakoś niespecjalnie pasuje do dzisiejszych standardów w handlu. Szczególnie, że jest to naprawdę dość duża i poważna firma.
Pozdrawiam
Michał
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”