Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Maniusel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 811
Rejestracja: 03 kwietnia 2011, 11:13
Tematy: 13
Lokalizacja: Swarzędz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Maniusel »

Ja natomiast nie polecam Sharga z innego powodu: w listopadzie widzę magazynek do pistoletu dostępny na stronie z adnotacją że jeśli zamówię teraz dotrze do czwartku. Magazynek potrzebny na sobotnie zawody więc zamawiam. W poniedziałek lub wtorek po rzeczonym weekendzie dopiero wysłali.
Compro...
Mateusz D
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 39
Rejestracja: 29 sierpnia 2017, 17:28
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Mateusz D »

AtenaGun Kraków Pasternik, polecam!

Przy zakupach broni miło, fachowo i w przyjemnej atmosferze. Macacanie broni bez wyraźnej chęci zakupu bez problemu.

Zakupy niewielkiej ilości amunicji czy pierdół j.w. Czy zostawiałem w sklepie 50 zł czy kilka tys. nie spotkałem się z negatywnymi odczuciami.
piston
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 21:52
Tematy: 3
Lokalizacja: Głogów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: piston »

Wrocław sklep z bronią na ul. gen.GROTA ROWECKIEGO bardzo miła obsługa polecam.
Kraju Polan powstań z kolan
Awatar użytkownika
loco50
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 15 września 2016, 12:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: loco50 »

BUOS po raz kolejny polecam.Szybko,konkretnie.Usługi rusznikarskie- drobiazgi np.wymiana przyrządów celowniczych w pistolecie praktycznie od ręki na wczoraj.Troszkę dziegciu też dam- nie ma tematu upustów.Ale generalnie ok.Kilka sztuk tam kupiłem, będę wracać.
.22, 223 REM, 308 WIN, 9 x 19, 357 Mag., 45 ACP, gładka 12
Awatar użytkownika
arturo111
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1486
Rejestracja: 21 maja 2008, 10:23
Tematy: 11
Lokalizacja: Mogilno, Kuj.-Pom.
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: arturo111 »

Colt Krotoszyn - kolejny raz ocena celująca . Kolejne sztuki zabawek kupione w miłej atmosferze , brak problemów ze sprowadzeniem pod konkretne zamówienie . Przy okazji, można pomacać wszystko, co jest na sklepie .
Trener PZSS, Instruktor PZSS, Sędzia PZSS kl. I
Strzelam dobrze , tylko nie trafiam :)
WANAD Olsztyn
dariuszk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 03 grudnia 2016, 01:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: dariuszk »

JM Broń & Amunicja w Warszawie na Lewandowie - tak jak już ktoś wspomniał sklep niedawno otwarty. Bardzo miła obsługa, na wystawie trochę HK, AK from Radom i GSG. Za chwilę będą Glocki i być może CZ. Więc oferta prawie kompletna.
Amunicja Fiocchi 9mm po 85 groszy, więc chętnie wziąłem zapas.
Jak ktoś szuka sklepu na kupno pierwszej broni to na prawdę polecam - jak dojdą CZ i Glock to dla początkujących będzie wszystko co potrzeba i można w spokoju pooglądać, pomacać, pogadać (w innych sklepach mają najczęściej duży ruch i nie ma czasu na spokojne pozawracanie głowy) :)
Dobre ceny na wszelką inną broń, też powystawową z targów, więc warto pytać.
Ja na pewno będę częstszym klientem :)
tl4
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 05 października 2017, 20:27
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: tl4 »

JM Broń & Amunicja. Byłem, kupiłem. Przesympatyczna właścicielka, niezłe ceny. Pierwszy jak dotąd sklep, w którym poczęstowano mnie kawą. Fajnie, że pojawił się nowy adres w Warszawie, to znaczy, że coś się rusza w branży.
KamiloPP
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 21:12
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KamiloPP »

Regiment Warszawa: super obsługa, trochę jak u nas w USA, miło :-D bardzo ciekawe broń kolekcjonerska, bardzo rzadkie rzeczy. Super!
Awatar użytkownika
50BMG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 04 stycznia 2018, 15:15
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: 50BMG »

Vismag - nie polecam przynajmniej nie online.

21.08.2016 przelałem pieniądze na kaburę. Zero kontaktu ze strony sklepu próby ustalenia przez telefon niemożliwe tylko informacja: "oddzwonimy" w końcu kazałem odesłać pieniądze i łaskawie 5.01.2017 odzyskałem pieniądze.
Stronę należy traktować bardziej poglądowo i nie radzę z niej zamawiać.
Piotrek75BD
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 28 grudnia 2017, 20:06
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Piotrek75BD »

Best Hunters, sklep mało przyjazny dla ludzi bez "papierków". Miałem kurs na patent w Warszawie o 15.00 to sobie pomyślałem: "pojadę rano i odwiedzę jakiś sklep". Wstałem o 6.00 (bo do Warszawy mam z 200km) i po przyjeździe do Wawy tłukłem się tym WKD, żeby dojechać do sklepu. To był jedyny sklep jaki miałem zamiar odwiedzić. Zachodzę, a na wejściu dostaję pytanie: "czy mam pozwolenie". Nie mam! Rozumiem, że różni ludzie przychodzą z ulicy, więc oświadczyłem, że nie jestem tu przypadkowo i że jestem w drodze na kurs. To nic nie dało. Pan łaskawie wpuścił mnie do części sklepu, gdzie przez szybkę mogłem sobie pooglądać z odległości około 2m broń, która mnie interesowała. Pół godziny dojazdu z centrum, żeby przez 2 minuty pooglądać CeZetę za szybką. Nawet nie chciało mi się specjalnie już gadać.
Pojechałem jeszcze do Strefy Celu ale szczerze, to już miałem dosyć przygód ze sklepami z bronią. Wchodzę rozglądam się i nawet nie miałem zamiaru prosić o pokazanie czegokolwiek. Po prostu oglądam przez szybkę (tyle że z odległości 15 cm, a nie 2 m) po czym miła Pani pyta się czy chcę coś obejrzeć. Dostałem do ręki CZ, bez pytania o jakieś papiery. Można? Można! I jakoś tragedia się nie stała. Ot wielkie mi co, potrzymać pistolet.
Do Panów z Best Hunters: chcę Wam coś uświadomić... Jak będę miał już pozwolenie, to będę chciał KUPIĆ broń, a nie oglądać ją, zastanawiać się nad wyborem i ewentualnie czekać na zamówienie. Tylko zamawiam i wysyłam zaliczkę. Czas na oglądanie jest teraz, jak nie mam papierów. Proszę Was, wstawcie jakąś informację na waszej stronie, że ludzie bez pozwolenia nie mają czego u was szukać. To zaoszczędzi niektórym sporo czasu.
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2018, 20:59 przez Piotrek75BD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
denver
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 57
Rejestracja: 12 lipca 2007, 15:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: denver »

Byłem jakiś czas temu w BH, powiedziałem że planuje zakup karabinka AR. Wtedy jeden e sprzedawców zaprowadził mnie do pomieszczenia z bronią, pokazał różne modele, mogłem je w spokoju porównać. Nikt mnie nie pytał o pozwolenie.
Piotrek75BD
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 28 grudnia 2017, 20:06
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Piotrek75BD »

denver pisze:Byłem jakiś czas temu w BH, powiedziałem że planuje zakup karabinka AR. Wtedy jeden e sprzedawców zaprowadził mnie do pomieszczenia z bronią, pokazał różne modele, mogłem je w spokoju porównać. Nikt mnie nie pytał o pozwolenie.
Karabin to raczej nie jest broń na pierwszy zakup, więc sprzedawca pewnie wywnioskował, że już masz pozwolenie. Zresztą AR, to nie CZ. Na CZ dużo nie zarobią, więc klienta można olać.
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1109
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: m2c »

Jak chcę coś obejrzeć to rzeczywiście nie jadę do BestHunters gdyż też kilka razy miałem wrażenie że przeszkadzam, ale jak jadę do nich po konkretne zakupy to już nie jest tak źle, wtedy podejście jest profesjonalne, tyle że bez zbędnej wylewności. Ceny amunicji mają super, spory wybór akcesoriów i fajne promocje.
Jak nie wiesz czego konkretnie szukasz to lepiej jednak udać się do Strefy Celu, Regimentu lub do Janek ;)
Awatar użytkownika
sql
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1324
Rejestracja: 03 listopada 2014, 21:00
Tematy: 19
Lokalizacja: Łom-Janki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: sql »

Chyba Ci nowi sprzedawcy w BH są jacyś tacy średni.
Byłem ostatnio bo naszła mnie ochota na 45kę, ale nic nie mieli. Krótkich ARów również. Chciałem zerknąć co w ogóle ciekawego jest, żeby po próżnicy nie jeździć, ale odczułem jakąś nieodpartą niechęć do otwierania tego magicznego pokoju z tyłu sklepu...
...jesteśmy niegrzeczne chłopaki, pójdziemy siedzieć do paki...
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

sql pisze:Chyba Ci nowi sprzedawcy w BH są jacyś tacy średni.
Byłem ostatnio bo naszła mnie ochota na 45kę, ale nic nie mieli. Krótkich ARów również. Chciałem zerknąć co w ogóle ciekawego jest, żeby po próżnicy nie jeździć, ale odczułem jakąś nieodpartą niechęć do otwierania tego magicznego pokoju z tyłu sklepu...
Byłem tam dwa razy, kupiłem Shadowkę. Raczej nie planuję dalszych odwiedzin -> delikatnie mówiąc, brak klimatu.
W przeciwieństwie do Regimentu i Magazynu Uzbrojenia -> tam aż che się wracać :) O zakupach nie wspomnę :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”