Karabinek KRISS Defiance DMK 22C DM22 kaliber .22 lr.

Moderator: Moderatorzy WBP

kuchart
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 05 października 2016, 14:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Karabinek KRISS Defiance DMK 22C DM22 kaliber .22 lr.

Post autor: kuchart »

Witam koleżanki i kolegów.

Przymierzam się do kupienia tego karabinka jeszcze w tym miesiącu. Prosiłbym szanowne grono o opinię w temacie tej akurat broni. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady i informacje. Jaki radzicie zamknięty kolimator i bipod - w budżetowej cenie ?. Pozdrawiam.
ogór
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 90
Rejestracja: 09 grudnia 2015, 23:01
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabinek KRISS Defiance DMK 22C DM22 kaliber .22 lr.

Post autor: ogór »

LibreJG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 02 października 2017, 17:14
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabinek KRISS Defiance DMK 22C DM22 kaliber .22 lr.

Post autor: LibreJG »

Witam,

widziałem powyższy wątek ale chętnie bym rozwiną wątek dotyczący tylko tej broni. Już jakiś czas broń ta jest na rynku i szukam opinii. Głównie jestem ciekawy celności tego karabinku ponieważ szukam czegoś do strzelania do blach na większe odległości typu 100-200m. Dodatkowym atutem jest to, że można w przyszłości myśleć o zmianie lufy na jakąś z rugera 10/22 i wtedy to prawdopodobnie takie strzelanie nie będzie problemem.
Może ktoś ma i powie coś więcej o tym jak się ma celność po wyjęciu z pudełka bez takich poważnych modernizacji.
9x19mm, 22lr, 12/76, 308.
Hubert
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwietnia 2005, 22:39
Tematy: 18
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabinek KRISS Defiance DMK 22C DM22 kaliber .22 lr.

Post autor: Hubert »

Pod rozwagę. Znasz balistykę .22lr? Jeśli chcesz strzelać do blach z celu oddalonego na 100m przenosząc strzelanie na 200m bez wprowadzania zmian na przyrządach celowniczych jakie by one nie były to możesz mieć problem z wielkością opadu na znacznych odległościach.
"Uzbrojone społeczeństwo to uprzejme społeczeństwo"
LibreJG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 02 października 2017, 17:14
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabinek KRISS Defiance DMK 22C DM22 kaliber .22 lr.

Post autor: LibreJG »

Balistykę 22lr znam. Posiadam jednostrzałowego repetiera w 22lr, którego używam jako broni do strzelania na skupienie (strzelanie z optyką). Na tym sprzęcie gdybym kupił również chciałbym posadzić optykę i z nią strzelać na odległości 100m+. Absolutnie nie jestem zdecydowany jeszcze na zakup tego sprzętu. Pytam bo chciałbym kupić coś co będzie miało magazynek ;laughing: żeby strzelało się trochę szybciej więc pytam czy taki sprzęt spełni moje potrzeby bo jak nie to pewnie będę polować na CZ 457 mtr.
9x19mm, 22lr, 12/76, 308.
Hornet_AW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 354
Rejestracja: 15 lipca 2016, 08:09
Tematy: 11
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabinek KRISS Defiance DMK 22C DM22 kaliber .22 lr.

Post autor: Hornet_AW »

Do strzelania na takie odległości w 22LR to ja bym raczej brał RUGER PRECISION® RIMFIRE 22LR :-D

Krissa miałem w łapkach ... jeden z lepiej wykonanych "AR" jakie widziałem (spasowanie i jakość wykonania elementów), niestety nie miałem okazji strzelać.
Heniek75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 154
Rejestracja: 18 marca 2015, 07:19
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Karabinek KRISS Defiance DMK 22C DM22 kaliber .22 lr.

Post autor: Heniek75 »

Mam od roku Krisa Defiance 22lr, bardzo fany karabinek do treningu, manual jak w AR, cały aluminiowy łącznie z komorą spustową zero plastiku, celny i trzyma skupienie, strzelałem max na 100m.
Ja od razu po zakupie zmieniłem sprężyny spustu na te od JP żółte, co zredukowało sile do 3 LBS, i strzela sie rewelacyjnie. Strzelam z Geco semiauto , zero zacięć.
Minus - po 500 strzałach pękła iglica, Gunshelp mi dorobił 2 szt. i teraz na iglicy od nich poszło jakies 2000 kulek i działa idealnie, zmieniłem takze sprezyne iglicy na ciut mocniejsza , chyba z CZ sobie dopasowałem.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”