Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Mariusz888 »

Kaliber z Zabrza - reklamowałem kaburę DAA Race Master Magnetic, która nie pasowała do mojej CZ Sh2. Ogólnie długa historia w sensie samej kabury, ale sklep zachował się OK - zaproponowali wymianę wkładki i dopasowanie i że jak nie będzie ok to mogę odesłać. Wkładka przyszła ta sama (bo nie dostali z DAA nowych), ale pomimo dopasowania kabura nadal nie działała tak jak powinna. Kabura ostatecznie odesłana, a pieniądze zostały całkiem szybko przelane na moje konto więc sklep polecam tym bardziej, skoro w sytuacji problemowej pozostawia po sobie dobre wrażenie :)
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: oscyp »

Obiecałem, że dokończę historię więc oto i ona:

Kaliber Warszawa - po kilku dniach od rozmów opisanych przeze mnie wyżej po ponownym kontakcie poinformowali mnie, że się dokształcili i owszem koszty dostawy reklamacyjnej pokryją - o ile wyślę im to pocztą. Stwierdzili, że w przypadku osobistego dostarczenia nie mogą mi zwrócić kosztów podróży bo nie bardzo wiedzą jak mieliby to rozliczyć. Ponieważ jednak byłem pełen obaw wysyłania pocztą takich rzeczy - mimo wszystko pojechałem osobiście. Usterka naprawiona dosłownie w 5min, wbita pieczęć z podpisem i datą, że naprawa miała miejsce, oczywiście nie licząc mojej przejażdżki - bezkosztowo.

Ogólnie sprawa załatwiona pozytywnie, choć wymagało to kilku telefonów.

Pozdrawiam pana Pawła który zdecydowanie wykazał chęć pomocy (i pomógł), nawet gdy inne osoby przekierowywały mnie początkowo w próżnię :)
azrael88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 251
Rejestracja: 11 czerwca 2017, 20:22
Tematy: 0
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: azrael88 »

Szanowni,

Jakie są Wasze doświadczenia ze sklepem Rosomak z Warki?
Awatar użytkownika
pikom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 175
Rejestracja: 20 kwietnia 2015, 11:48
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia, Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: pikom »

PWS czyli celowniki.com.pl - sklep internetowy z usług którego wcześniej nie korzystałem, ale pierwszy kontakt z nimi okazał się niezwykle miły i bardzo profesjonalny. Dłuższy czas mam już kolimatorki PWS ko-015 oraz kz-03 i jestem z nich zadowolony. Mogę polecić firmę - i produkty mają przyzwoite i obsługa klienta na najwyższym poziomie.
Pozdrawiam,
Piotr
kriss91
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 227
Rejestracja: 18 września 2017, 16:01
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: kriss91 »

@azrael88
Kupowałem w skelpie Rosomak TT-ke. Z panem Darkiem idzie sie dobrze dogadac. Nie mogłem przyjechac po odbior w dzien wiec umówilismy sie koło 21 w sklepie, niestety po drodze wyszły korki i dojechałem na 22 i nie było z tym żadnego problemu. Na miejscu transakcja w miłej atmosferze a pan Darek bardzo chetnie sam z siebie prezentował zawartośc swojego arsenału. Gdybym nie powiedział że musze jechać to pewnie i do 1 w nocy bysmy tam siedzieli. Generalnie bardzo polecam.
azrael88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 251
Rejestracja: 11 czerwca 2017, 20:22
Tematy: 0
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: azrael88 »

kriss91 pisze:@azrael88
Kupowałem w skelpie Rosomak TT-ke. Z panem Darkiem idzie sie dobrze dogadac. Nie mogłem przyjechac po odbior w dzien wiec umówilismy sie koło 21 w sklepie, niestety po drodze wyszły korki i dojechałem na 22 i nie było z tym żadnego problemu. Na miejscu transakcja w miłej atmosferze a pan Darek bardzo chetnie sam z siebie prezentował zawartośc swojego arsenału. Gdybym nie powiedział że musze jechać to pewnie i do 1 w nocy bysmy tam siedzieli. Generalnie bardzo polecam.

Dzięki!
dariuszk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 03 grudnia 2016, 01:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: dariuszk »

Sklep myśliwski ŁOŚ w Bydgoszczy - wpadłem kupić tylko amunicję 9mm, okazuje się że bardzo przyjemny sklep, przemiła pani sprzedająca (może właścicielka?). Co prawda większość rzeczy mają dla myśliwych, ale mówi że teraz mocno rozszerzają ofertę dla sportowców bo zainteresowanie jest duże. Amunicję 9mm mają normalnie dostępną i ceny da się negocjować, chociaż dobry rabat dostałem bez proszenia. Broń mają na zamówienie.
W Bydgoszczy raczej ciężko ze sklepami z bronią i amunicją, więc ten mogę polecić.
wsteczniak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 346
Rejestracja: 08 sierpnia 2007, 20:16
Tematy: 23
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: wsteczniak »

W Bydgoszczy u Wojskiego było i jest ok. Natomiast na Nakielskiej 4HUNTER... obsługa jest ok ale właściciel zaprogramowany na zysk, zwykły cwaniak także już mnie tam nie zobaczy.
Za górami, za lasami żyją baby z kuta.ami :)
azrael88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 251
Rejestracja: 11 czerwca 2017, 20:22
Tematy: 0
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: azrael88 »

Póki co z mojego skromnego doświadczenia:

PUCHACZ w Piotrkowie Tryb. - profesjonalnie, szybko i ogóle OK. Dużo można załatwić i ustalić telefonicznie, na miejscu miło i bezproblemowo.

4SHOOTER w Warszawie - OK, kontakt telefoniczny bez zarzutu, na miejscu również, może bez jakiejś wylewności w stronę klienta ale ja tego akurat niespecjalnie oczekuję.

SHARG HATSAN w Warszawie - j.w., dodatkowo na miejscu obsługa , z którą można negocjować (skutecznie) ceny :)
Awatar użytkownika
arcus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 175
Rejestracja: 11 grudnia 2015, 12:42
Tematy: 0
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: arcus »

Diablo83 pisze:Na razie jeszcze nie z oceną ale informacyjnie, że na strzeleckiej mapie pojawiła się nowa lokalizacja. JM Broń&Amunicja w Warszawie na ul. Lewandów.
Niestety strona internetowa sklepu nie jest aktywna - szkoda.
Diablo83
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 38
Rejestracja: 25 kwietnia 2016, 08:53
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Diablo83 »

Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2018, 14:05 przez Diablo83, łącznie zmieniany 1 raz.
Adero
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 15 stycznia 2018, 22:26
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Adero »

Sharg - subiektywna ocena sklepu: przy sprzedaży 5/5 - człowiek odpowiedzialny za czarnoprochowce pomocny, cierpliwy, przy kupowaniu kilku rzeczy można czasem dostać dodatkowy rabat. Odbiór preferowany po wcześniejszym umówieniu.
Trochę gorzej, jeśli wracamy ze znalezionymi w niedoróbkami (rewolwery Pietta). Cierpliwość całego systemu spada powoli od 5/5 do 2/5.
Możliwe, że problemy z jakością pojawiły się przy okazji noworocznej promocji/wyprzedaży.

W sumie pozytywnie, bo sprzęt całkiem dobrze wykonany i spasowany, kilka ciekawych modeli rewolwerów niedostępnych u innych producentów (np. Snubnose), dobre ceny +promocje + czasem dodatkowy rabat. Zdecydowanie wskazane dokładne obejrzenie sprzetu przed zakupem. Wychodzi, że kontrola jakości jest niestety słaba.

Jeśli kogoś interesuje dłuższa historia - jest w wątku "Nowa Pietta - nowa jakość?"
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=55 ... 6#p1768518
zamek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 34
Rejestracja: 09 sierpnia 2016, 21:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: zamek »

sharg
jako detaliste traktują cie jak włóczęgę .bylem ze 3 razy i
za każdym razem coś kupując ale za każdym razem niesmak. ja sobie dalem spokoj z zakupami u nich.
jak ktos nie chce sie parać detalem to niech tego nie robi.
Piotrasun
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 21 listopada 2017, 17:39
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Piotrasun »

Chciałem polecić sklep "Raj dla myśliwego" w Słupsku.
Obsługa bardzo fajna i miła dużo pogadaliśmy, dużo się dowiedziałem ciekawych rzeczy odnośnie czyszczenia i konserwacji broni.
Musiałem dozbierać pieniążki na zakup pistoletu i nie było problemu żeby się dogadać, że w grudniu robiłem przedpłatę na pistolet który poszedł w "odstawkę" i czekał na mnie w ciemnej szufladzie na szczęście już jestem jego szczęśliwym posiadaczem. Raz jeszcze sklep godny polecenia i ja na pewno tam wrócę nie raz.
Sig Sauer P 226 LDC
lemuchr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 397
Rejestracja: 10 maja 2017, 08:45
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: lemuchr »

Kolego
zamek
W pełni popieram. Dodzwonić się to cud a jak już jesteś to stany ze strony nijak do magazynu a i wszyscy patrzą jak na intruza ;/
Midland Gun 30-06, Mosi OWG .308Win, AKM "strzałka w trójkącie" 1974, S&W MP15 .223Rem, Uzkon AS16 12Ga, Fair Sport 2x12Ga, CZ Brno ZH 301 2x16 Ga.

Szafa na broń jest jak telewizor. Nigdy za duża :D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”