Szafa S1

Moderator: Moderatorzy WBP

LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7495
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: LARPAK »

Poczytaj sobie regulamin na temat wklejania linków, poczytaj sobie nieco na temat tego jak postrzegane jest na różnych forach internetowych "świeże konto, na którym ktoś w pierwszym poście wrzuca link do oferty sklepu niby z pytaniem co o tym sądzicie".

Zapytałeś o tak oczywistą rzecz, którą najpierw sam mogłeś sprawdzić, a do tego jeżeli uważasz zwrócenie uwagi o tym, że masz dość leniwe i roszczeniowe podejście za "PRL" to przykro mi, ale mi to trąci młodzieżą, która wszystko musi mieć podane na tacy, a sama już nic nie znajdzie nawet jak wystarczy kliknąć kilka razy.
Awatar użytkownika
Przyjaciel
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 133
Rejestracja: 22 maja 2016, 07:15
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Szafa S1

Post autor: Przyjaciel »

LARPAK pisze:Poczytaj sobie regulamin na temat wklejania linków, poczytaj sobie nieco na temat tego jak postrzegane jest na różnych forach internetowych "świeże konto, na którym ktoś w pierwszym poście wrzuca link do oferty sklepu niby z pytaniem co o tym sądzicie".
Zapytałeś o tak oczywistą rzecz, którą najpierw sam mogłeś sprawdzić, a do tego jeżeli uważasz zwrócenie uwagi o tym, że masz dość leniwe i roszczeniowe podejście za "PRL" to przykro mi, ale mi to trąci młodzieżą, która wszystko musi mieć podane na tacy, a sama już nic nie znajdzie nawet jak wystarczy kliknąć kilka razy.
Widzę, że LARPAK postanowił zrobić chlew na Forum we wszystkich wątkach, w których tylko się da. Samozwańczy Moderator się ujawnił ;laughing: . Radzę Szanownym Kolegom nie odpowiadać na jego oszalałe posty. Najlepsza metoda.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: KG92RS »

Przyjaciel pisze: Widzę, że LARPAK postanowił zrobić chlew na Forum we wszystkich wątkach, w których tylko się da. Samozwańczy Moderator się ujawnił ;laughing: . Radzę Szanownym Kolegom nie odpowiadać na jego oszalałe posty. Najlepsza metoda.
Mistrzu, porównaj sobie jego 4000 postów na tym forum i Twoje 136...
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7495
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: LARPAK »

KG92RS pisze:
Przyjaciel pisze: Widzę, że LARPAK postanowił zrobić chlew na Forum we wszystkich wątkach, w których tylko się da. Samozwańczy Moderator się ujawnił ;laughing: . Radzę Szanownym Kolegom nie odpowiadać na jego oszalałe posty. Najlepsza metoda.
Mistrzu, porównaj sobie jego 4000 postów na tym forum i Twoje 136...
Dzięki, że zacytowałeś to bo mi nie wyświetla tych postów i to z pewnością przez "jakość tych 136 postów", gdzie znaczna część to tylko niemerytoryczne i nie na temat atakowanie kogoś jak na zacytowanym fragmencie bo nie ma żadnych argumentów na poparcie swojej tezy...
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: KG92RS »

Przyjaciel pisze:
4000 postów bicia piany ? Cóż nawet najlepszym się zdarza, że występuję u nich najzwyklejsze zmęczenie materiału.

Chorobliwe czepianie się wszystkich i wszystkiego oraz uważanie się przez LARPAKA za najmądrzejszego wśród stada baranów, nie świadczy dobrze o jego kondycji 8-)
Moja ostatnia uwaga na ten temat jest taka: jestem na tym forum dosyć krótko, bo dopiero rok, ale na posty LARPAK-a natykam się praktycznie non-stop. To jeden z najbardziej merytorycznych użytkowników, jakich miałem okazję tu spotkać.

Twoich postów jakoś nie widziałem... I już raczej nie zobaczę, bo własnie trafiasz na moją czarną listę.

I mała rada na koniec: wstrzymaj konie, bo krytykując w taki sposób, tak cenionego tutaj człowieka, jakim jest LARPAK, tylko o sobie świadczysz...

EOT
Awatar użytkownika
Przyjaciel
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 133
Rejestracja: 22 maja 2016, 07:15
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Szafa S1

Post autor: Przyjaciel »

KG92RS pisze: I mała rada na koniec: wstrzymaj konie, bo krytykując w taki sposób, tak cenionego tutaj człowieka, jakim jest LARPAK, tylko o sobie świadczysz... EOT
;laughing: Lepszego dowcipu dawno nie słyszałem , bardzo Koledze Dziękuję :piwo:
Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 926
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Szafa S1

Post autor: Dariusz DC »

 ! Message z: Dariusz DC
OSTRZEGAM , a Przyjaciel miał już kilka ostrzeżeń i urlopów więc ręka mi nie zadrży
DC jeszcze nie 9
Awatar użytkownika
sql
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1321
Rejestracja: 03 listopada 2014, 21:00
Tematy: 19
Lokalizacja: Łom-Janki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Szafa S1

Post autor: sql »

Mnie się wydaje (tak po stylu i treści pisania), że kolega Przyjaciel, to nowe wcielenie Filozofa i Derwisza...
Ale to tylko moje niezobowiązujące przypuszczenia :).
...jesteśmy niegrzeczne chłopaki, pójdziemy siedzieć do paki...
Awatar użytkownika
Mariusz Jurga
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 28 grudnia 2017, 18:42
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Mariusz Jurga »

Przepraszam nie wiedziałem że mój post wywoła taką burzę. Niestety to jest prawda wielu wkleja linki z konkretnymi ofertami sklepów i nie są żadnymi przedstawicielami handlowymi. Szczerze powiedziawszy to również nim nie jestem. Nie miałem zamiaru nikogo obrażać. Tyle tylko że wydaje mi się, iż takie uwagi powinny być kierowane do wszystkich nie tylko tych świeżych użytkowników. To wygląda trochę słabo tz. idziemy falowo ? :) Starzy i koty hehehe. Ok czekam na obcinkę :-D :-D :-D
LARPAK czekam z zaciekawieniem na Twoje podobne sugestie wobec "starych" wyjadaczy na forum.
Tymczasem pozdrawiam i życzę dalszych porządkowych sukcesów.
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7495
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: LARPAK »

Różnica pomiędzy nowym, a starym użytkownikiem wrzucającym linki jest taka, że ten drugi korzysta z forum, a nowy czasami wrzuca link i tyle go widzieli.
Awatar użytkownika
Mariusz Jurga
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 28 grudnia 2017, 18:42
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Mariusz Jurga »

Ok spoko nie jestem na tym forum dla jałowych dyskusji. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku
TomKaz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 08 października 2017, 16:27
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: TomKaz »

ja tez wrzuciłem link z opisem szafy, którą kupiłem, ale całe szczęście patrząc na zaistniałą sytuację mój post został usunięty :)
Awatar użytkownika
Jka
Zasłużony dla forum
Zasłużony dla forum
Reactions:
Posty: 5704
Rejestracja: 25 lipca 2003, 11:39
Tematy: 120
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Jka »

sql pisze:Mnie się wydaje (tak po stylu i treści pisania), że kolega Przyjaciel, to nowe wcielenie Filozofa i Derwisza...
Lub "wyspiarz-a"

Ktokolwiek to był nie wykorzystał danej mu szansy.

Admin
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.....
Awatar użytkownika
Spitfire24
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2550
Rejestracja: 20 września 2014, 18:49
Tematy: 26
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Spitfire24 »

Odświeżę trochę temat.
Czy ktoś wie czy są do zakupienia uchwyty piankowe na broń (trzymają lufę) takie jak producenci dają do szaf, ale o większym rozstawie otworów, czy też trzeba samemu kombinować ?
Ostatnio zmieniony 05 września 2018, 20:44 przez Spitfire24, łącznie zmieniany 1 raz.
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: KG92RS »

Spitfire24 pisze:czy są do zakupienia uchwyty piankowe na broń (trzymają lufę) takie jak producenci dają do szaf, ale o większym rozstawie otworów
Nigdy nie spotkałem się z czymś takim w czyjejkolwiek ofercie. Nie szkoda miejsca w szafie? Z doświadczenia wychodzi mi, że zawsze da się znaleźć taką konfigurację sprzętów, żeby wszystko weszło i nic się nie "haczyło". W szafie na 10 szt. długiej, upchnąłem 14 i jeszcze było miejsce na 2...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”