WPA Poznań

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
kulfon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 222
Rejestracja: 04 września 2017, 17:43
Tematy: 7
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: kulfon »

na taborowa 22
9x19 9x18 7.62x39 8x57 7.62x25 45acp 223rem
kejkej
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 04 marca 2015, 01:10
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: kejkej »

kulfon pisze:na taborowa 22
Bóg zapłać!
Teofil
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 07 marca 2017, 06:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: Teofil »

Stefan12 pisze:
jasiu226 pisze:Jest już ktoś kto dostał decyzję bez podziału w WPA Poznań? Albo chociaż decyzje o zmianie na "bez podziału" ?
Ja złożyłem wniosek o zmianę na bez podziału i właśnie dostałem pozytywną decyzję.
Czy miałeś już promesy? Ja dostałem pozwolenie na sport - 5 z podziałem, a chciałbym zamienić na wersję "bez podziału". Czy teraz mogę to jeszcze zrobić?
Awatar użytkownika
mic-ek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 312
Rejestracja: 29 września 2016, 20:02
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: mic-ek »

Możesz, napisz. Teraz wszystko dają bez podziału.
.22 lr,.32 s&w long, 7,62x25, 9x18 makarov, 9x19, 7,62x54R, .308win, 7,62x39, 12/70, 16/70, 7,62x39, 5,56x45
Awatar użytkownika
Stefan12
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 lipca 2016, 11:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: WPA Poznań

Post autor: Stefan12 »

Ja promes nie zmieniałem.
Zapewne możesz zmienić, ale musisz zapłacić za wydanie nowych w miejsce starych z podziałem.
zbrojownia.org
Procjon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2016, 14:16
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: Procjon »

Ja w przyszłym roku będę się starał o pozwolenie. Będę miał ok 10 startów w tym praktycznie same starty z bocznego zapłonu, plus jakieś 3 pneumatyki. Czy nie mając startu z centralnego dostanę choć jedną promesę ma centralny, czy bez startu choćby w jednej konkurencji nie ma szans? Nie startuje w centralnym bo nie podchodzi mi ta konkurencja, ale nie wykluczam tego gdybym miał swoją broń.
.17, .22, .32, 9 mm, .223, 7,5x55, 12/76
Awatar użytkownika
Logos82
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 148
Rejestracja: 10 października 2016, 18:57
Tematy: 2
Lokalizacja: Toruń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: Logos82 »

Procjon pisze:Ja w przyszłym roku będę się starał o pozwolenie. Będę miał ok 10 startów w tym praktycznie same starty z bocznego zapłonu, plus jakieś 3 pneumatyki. Czy nie mając startu z centralnego dostanę choć jedną promesę ma centralny, czy bez startu choćby w jednej konkurencji nie ma szans? Nie startuje w centralnym bo nie podchodzi mi ta konkurencja, ale nie wykluczam tego gdybym miał swoją broń.
Poznań daje 5 promes bez podziału więc wydasz na co chcesz :502:
Teofil
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 07 marca 2017, 06:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: Teofil »

Jak to było... Dobra Zmiana (R)? ;)
Awatar użytkownika
VIS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1131
Rejestracja: 01 czerwca 2003, 21:28
Tematy: 21
Lokalizacja: Hufiec ZHP Braniewo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: VIS »

Kolego Procjon. Co z tego że nie podchodzi. Mi też nie podchodził z początku. Zrób starty nie po to by podchodziły ale po to aby miec dodatkową sztukę w decyzji. Start jest startem. Wyniki będziesz robił jak będziesz miał swojego.
9x19 CZ 75B; Anschutz 1907, Hammerli 215, TOZ-35; kbk AK; Taurus PT-51 6,35 Br.; Carl Gustafs 6,5x55 SE; Ruger GP 100 357 mag; 12GA( Augusto Francotte, TOZ-34, Mossberg 500, Francolin Pomarina); TT wz.33; CZ 557 Varmint, SA 24 VZ. 48; Astra 44mag;
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: KG92RS »

Procjon pisze:Ja w przyszłym roku będę się starał o pozwolenie. Będę miał ok 10 startów w tym praktycznie same starty z bocznego zapłonu, plus jakieś 3 pneumatyki. Czy nie mając startu z centralnego dostanę choć jedną promesę ma centralny, czy bez startu choćby w jednej konkurencji nie ma szans? Nie startuje w centralnym bo nie podchodzi mi ta konkurencja, ale nie wykluczam tego gdybym miał swoją broń.
Wybacz, ale nie potrafię zrozumieć takiego "dziubania" -> mamy teraz taką sytuację, że wiele "się da", ale - ze względu na prace przy ustawie - nie wiadomo, czy za jakiś czas nie będzie gorzej/trudniej.
Może być łatwiej, może być trudniej, a może być DUŻO trudniej, jak się weźmie pod uwagę niektóre wypowiedzi polityków PIS-u.
Konkludując -> jak można nie starać się zrobić maksimum tego, co można, póki można?? "Bo da się potem rozszerzyć" -> a jak tak pozmieniają, że się nie da? Zostaniesz z tymi swoimi kilkoma sztukami, jak - nie przymierzając - Himilsbach z angielskim (prawie)...

Masz perspektywę "w przyszłym roku", więc sporo czasu i tylko 10 startów? Sprawdź, co możesz maksymalnie uzyskać w swoim WPA w pierwszym podejściu i jakie warunki musisz do tego spełnić i - po prostu - je spełnij... Poniesiesz tylko koszty dodatkowych startów w zawodach -> potraktuj to jako zwykły trening i nie nastawiaj się na wyniki (ja w jednej konkurencji "zrobiłem" taki wynik, że po wsze czasy będę pierwszy od dołu...).
ferb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 21
Rejestracja: 18 sierpnia 2017, 09:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: ferb »

Nie ma to jak dobrze rozpocząć tydzień...
W poprzedni weekend minęły przepisowe 30 dni na wydanie decyzji. Dziś dzwonię drugi raz i okazuje się, że cały czas nie ma papierów od dzielnicowego właściwego dla mniejsca zameldowania (Wilda) :angry: Dziwne bardzo, bo drugi dzielnicowy (Rataje) był u mnie już ze trzy i pół tygodnia temu. Od telefonu z jego strony do wypełnienia papierów i odebrania świstków o rozpoczęciu procedury administracyjnej minęło 5 godzin. Dobrze, że chociaż pani po drugiej stronie telefonu bardzo kontaktowa, i na moją sugestię, że zadzwonię ze tydzień, sama zaproponowała, żeby dzwonić w środę.
Uprzedzając sugestie - dopóki nie dostanę decyzji, nawet nie zamierzam pisać skargi :wink:
Teofil
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 07 marca 2017, 06:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: Teofil »

ferb pisze:Nie ma to jak dobrze rozpocząć tydzień...
W poprzedni weekend minęły przepisowe 30 dni na wydanie decyzji. Dziś dzwonię drugi raz i okazuje się, że cały czas nie ma papierów od dzielnicowego właściwego dla mniejsca zameldowania (Wilda) :angry: Dziwne bardzo, bo drugi dzielnicowy (Rataje) był u mnie już ze trzy i pół tygodnia temu. Od telefonu z jego strony do wypełnienia papierów i odebrania świstków o rozpoczęciu procedury administracyjnej minęło 5 godzin. Dobrze, że chociaż pani po drugiej stronie telefonu bardzo kontaktowa, i na moją sugestię, że zadzwonię ze tydzień, sama zaproponowała, żeby dzwonić w środę.
Uprzedzając sugestie - dopóki nie dostanę decyzji, nawet nie zamierzam pisać skargi :wink:
Jeśli to jest Pani A.K., to bardzo dobrze trafiłeś. Konkretna komunikacja i bardzo miły kontakt.
Maniusel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 809
Rejestracja: 03 kwietnia 2011, 11:13
Tematy: 13
Lokalizacja: Swarzędz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: Maniusel »

Za to współpraca z panią A.M. to porażka na całej linii, nie wiem czy można zmienić prowadzącego sprawę, ale jakby co to gorąco polecam zmienić. Po miesiącach męczenia się z nią to teraz bym chyba wycofał wniosek i złożył ponownie z nadzieją że ktoś inny dostanie moją sprawę.
Compro...
ferb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 21
Rejestracja: 18 sierpnia 2017, 09:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: ferb »

Prowadząca sprawę to I. P. Na kontakt nie narzekam.
Teofil
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 07 marca 2017, 06:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: WPA Poznań

Post autor: Teofil »

ferb pisze:Prowadząca sprawę to I. P. Na kontakt nie narzekam.
Good luck! :568:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Prawo i broń - WBP”