Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Twilight7
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 450
Rejestracja: 29 marca 2017, 11:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Twilight7 »

Wszyscy z 3city polecają Skawińskiego.
Jest "najbliższym" ( 100km ) sklepem ze sporym asortymentem.
Ale od dwóch dni nie mogę się doprosić, żeby sprawdzili dostępność konkretnych modeli broni. Telefon odbierają, obiecują że oddzwonią po sprawdzeniu ... i zapominają :-?
Wygląda na to, że swoją pierwszą broń kupię od kogoś innego :wink:
Nędznie w tym naszym 3city ze sklepami z bronią... :roll:
Gebel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 244
Rejestracja: 25 grudnia 2014, 19:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Gebel »

Moze dlatego ze zalało im sklep podczas ostatniego tornada? Info z FB Miliconu
Awatar użytkownika
Twilight7
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 450
Rejestracja: 29 marca 2017, 11:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Twilight7 »

Niesprawiedliwie oceniłem sklep Skawiński. Dzisiaj dostałem odpowiedzi maliwe, telefoniczne i nawet zdjęcia broni wykonane od ręki. Tak więc sklep trzyma poziom obsługi.
Awatar użytkownika
coper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 150
Rejestracja: 01 lutego 2016, 15:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: coper »

Magazyn Uzbrojenia... no cóż, jakby to delikatnie ująć – koło profesjonalistów to nawet nie staliście :033:
Pozwolę sobie na cytowanie wszystkich wiadomości, żeby nie było oskarżeń o jakaś manipulacje
28.06. wysłałem maila o treści
Dzień dobry,

spodziewacie się Państwo w jakiejś do przewidzenia przyszłości dubeltówki Lupara? Oczywiście wymagane papierki są

No i mam jeszcze pytanie o dostarczenie broni - jakąś trasę (chyba) zrealizowaliście w lutym, brak info o następnych oznacza, że zrezygnowaliście z tego typu handlu? A jak nie, to planujecie jakąś wyprawę w okolice Trójmiasta?
bez odpowiedzi...
parę dni później raczyłem drążyć temat:
no nie wiem... w dobrym tonie byłoby odpowiedzieć. cokolwiek.
odpowiedź była, pan Piotr raczył mnie poinformować, że jest na urlopie. W sumie urlop się należy jak psu buda, dziwne że jedna osoba na urlopie i firma leży, ale nie takie rzeczy już widziałem w polskim biznesie :033:
A to proszę odpoczywać i po powrocie pamiętać o mnie.
Dni lecą, zaczynam zazdraszczać tak długiego urlopu ;), ale widzę, że dziki prężnie na forum działa, to może warto spróbować przez forum (17.07.):
pozwalam sobie na "zaczepkę" przez forum, bo na odpowiedź na maila to już przestałem liczyć... właściwie mam jedno pytanie, które może zdeterminować następne, a mianowicie: czy kontynuujecie akcję sprzedaży z dostawą? bo ze strony ciężko cokolwiek wyciągnąć oprócz tego, że w lutym była jakaś próba.
i błyskawiczna odpowiedź:
Na maile odpowiadamy, musiał nie dotrzeć :/
Dostawy wstrzymaliśmy, zbyt małe zainteresowanie.
Już się witałem z gąską w ogródku, no bo kontakt z baza jest, co może pójść źle? Choć tak kłamać w żywe oczy - ma tupet. Dzień później odpisuje:
Dotarł, dotarł, ale nie ma co drążyć tematu i robić komuś 'pod górkę'
W sumie to chyba po wakacjach będę w Wa-wie, więc może by się udało coś razem pohandlować, a najbardziej interesuje mnie dubeltówka Lupara. Przy okazji pewnie bym wziął coś ze strzelb Doruka i trochę ammo. Oczywiście papierki WPA mam. Wiem że obrzynów teraz nie macie, ale maja ponoć być - coś wiadomo bliżej kiedy?
No i czekam se miesiąc na odpowiedź i tak się zastanawiam, czy może uraziłem czymś Jacka (bardziej pasuje Janusz hahahah) aka dziki, czy może po prostu ma mnie w du*** :) Raczej to drugie, pojadę do Dziemian, dam Skawińskiemu zarobić – pewnie się nie zmartwi chłop.

swóją drogą Twilight7 na jaki adres pisałeś? ten ze strony? bo tam swego czasu był mały miszmasz z tymi adresami ;)
Awatar użytkownika
Twilight7
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 450
Rejestracja: 29 marca 2017, 11:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Twilight7 »

Zapytania o modele broni robilem ze strony sklepu klikając na "zapytaj" pod konkretną ofertą.
Awatar użytkownika
Matthius
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 576
Rejestracja: 24 sierpnia 2014, 20:41
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Matthius »

Sklep "Twoja Broń" w Suchodole

Wcześniej kupowałem tam amunicję oraz korzystałem ze strzelnicy. Zawsze było wzorowo, chętnie też prezentowali różne karabiny i strzelby. Żaden ze sprzedawców nie krzywił się, gdy po raz n-ty prosiłem o pokazanie jakiegoś egzemplarza broni. Nawet, jeśli na koniec kupiłem inny sprzęt w innym sklepie.
Niedawno kupiłem u nich pompkę Fabarma i znów same pozytywy. Nie dość, że czekano na mnie po godzinach, to jeszcze cena była znośna a w prezencie dostałem paczkę śrutu.
Democracies have ever been spectacles of turbulence and contention;
have ever been found incompatible with personal security, or the rights of property;
and have, in general, been as short in their lives as they have been violent in their deaths
glockus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 131
Rejestracja: 21 listopada 2015, 09:18
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: glockus »

Sklep "Broń używana" w Jankach.

Zawsze jak mam okazję tam zaglądam. Podejścia do klienta mógłby się uczyć niejeden ze sprzedawców. Wejść łatwo, wyjść trudniej... Ostatnio byłem po dość nietypową ammo. Nie było jej na miejscu, ale jestem przekonany, ze jak ponownie tam zawitam będzie.
Bardzo pozytywne podejście, pozdrawiam załogę... :piwo:
.22LR; 5,45x39; 7,62x25; 7,62x39; 7,62x53R; 7,62x54R; .308 Win.; 8x20 (8 mm K); 9x18 Mak.; 9x19 Para; 9x22 (9 mm P.A.); 12/70; 16/70; 26;
Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 926
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Dariusz DC »

Potwierdzam opinię o Broń Janki. A jeszcze biorąc pod uwagę ich plany to .. może być bezapelacyjnie najlepszy sklep w Polsce.
I coś się szykuje na 30go września - pierwsze takie wydarzenie w Polsce, ale na razie obiecałem, że nie mogę zdradzić szczegółów ..
DC jeszcze nie 9
glockus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 131
Rejestracja: 21 listopada 2015, 09:18
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: glockus »

@Dariusz DC

Jak klauzula "tajności" będzie już nieaktualna proszę o info. o ich planach?

Pozdrawiam
.22LR; 5,45x39; 7,62x25; 7,62x39; 7,62x53R; 7,62x54R; .308 Win.; 8x20 (8 mm K); 9x18 Mak.; 9x19 Para; 9x22 (9 mm P.A.); 12/70; 16/70; 26;
Awatar użytkownika
longer
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 504
Rejestracja: 02 kwietnia 2007, 11:19
Tematy: 4
Lokalizacja: zDragona
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: longer »

Dariusz DC pisze:Potwierdzam opinię o Broń Janki. A jeszcze biorąc pod uwagę ich plany to .. może być bezapelacyjnie najlepszy sklep w Polsce.
I coś się szykuje na 30go września - pierwsze takie wydarzenie w Polsce, ale na razie obiecałem, że nie mogę zdradzić szczegółów ..

mod... to co robisz to kryptoreklama
Rule #4 – Identify your target, and what is behind it.
Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 926
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Dariusz DC »

To jest moja prywatna opinia, jestem klientem Broń Janki od kilku lat. Nie jestem, nie byłem zawodowo związany z jakimkolwiek sklepem ( zajmuję się telefonią komórkową ) nigdy nie czerpałem żadnych zysków z jakiejkolwiek współpracy z firmami zajmującymi się handlem bronią, nie mam tam udziałów etc
Nie jest to więc żadna reklama, tylko moja opinia jako klienta sklepu, klienta który tam sporo zakupił i który dzięki temu jest pierwszy powiadamiany o nowościach i planach
DC jeszcze nie 9
Awatar użytkownika
Garfield
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 927
Rejestracja: 27 czerwca 2013, 00:19
Tematy: 0
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Garfield »

Broń Janki - może i mają plany ale u mnie mają dwa duże minusy. Byłem tam dwa razy aby nabyć drogą kupna produkt rzekomo będący na stanie ( wg ich strony internetowej). Nie nabyłem nic - raz chodziło o jakiś drobiazg a raz o broń. BTW ich strona to jakiś koszmar, zwłaszcza jeżeli chodzi o amunicję.
"Zły - być może, dobry - a czemu??"
"Kasandrą byłem, jestem i zostanę..... .....obym się mylił."
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3223
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: biper »

Sprzetmilitarny.pl - zakup kolimatora. Niestety wbrew temu co sugerowały zdjęcia, koli bez mocowania QD. Procedura zwrotu towaru i pieniędzy na konto bez problemów. Za niezgodność towaru z opisem niewielki minus (właściwie to mogli nawet nie wiedzieć, bo koli zapakowane), a za obsługę klienta WIELKI pozytyw.

Olimp-Arms koło Bygdoszczy - kilka RAKów do wyboru (kolejne są szykowane pod semi), przerobione tak, że z zewnątrz nie ma śladów (nitów, spawów, kołków za spustem), atrakcyjna nawet cena (pełen komplet), miła obsługa - firma z rodzinnymi tradycjami. Polecam.
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2017, 09:28 przez biper, łącznie zmieniany 1 raz.
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
szacho998
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 18:21
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: szacho998 »

Skawiński Dziemiany duży wybór, dobre ceny przy zakupie broni rabaty na amunicję na samej broni też można coś urwać. I wspaniała obsługa przez córkę właściciela :) Polecam kontakt telefoniczny a nie mailowy
Hubert
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwietnia 2005, 22:39
Tematy: 18
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Hubert »

Magazyn Uzbrojenia - zakup amunicji, szybko, łatwo i przyjemnie.
"Uzbrojone społeczeństwo to uprzejme społeczeństwo"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”