Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

Heniek75 pisze:Magazyn Uzbrojenia - źle wybrałem numer, zamiast do szefa to stacjonarny do sklepu , no i trafiłem na Pana z bardzo wysokim poczuciem humoru. Tak mnie rozbawił swoim poczuciem humoru ze kilka km dalej kupiłem u konkurencji 1000szt 223 o 0,10 pln taniej niż oferta sympatycznego pracownika Magazynu Uzbrojenia. Polecam kontakt tylko z szefem, który szanuje klientów.
Faktycznie, poczucie humoru specyficzne, ale - z racji faktu, iż moje jest kompatybilne - nie mam z tym najmniejszego kłopotu. Zawsze miło, uprzejmie, zabawnie i profesjonalnie. Mogę tylko polecić.

Regiment Warszawa - klasa sama w sobie. Przez kilka miesięcy (zanim się wszystkie papiery "przemieliły") miałem u nich w magazynie własne pudełko z zabawkami :) P O L E C A M! Gigantyczny plus.

Kaliber - Kolbego - kupowałem tam tylko CP. Niby wszystko OK, ale jakoś nie "zabanglało". Nie czuję chęci powrotu -> na tyle, że będąc tuż obok i wiedząc, że mają coś, co chciałem obejrzeć, nie zdecydowałem się na wizytę. Za to byłem na ich strzelnicy (centrum strzeleckie) i w rusznikarni -> to mogę polecić. Sklep internetowy też ok -> wszystko na czas i bez problemów.
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2537
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: adnikauto »

Snipper_is pisze:Nazarr
Jako zwykły człowiek powiem Ci że to co zaproponowałeś jest nierealne . Gdyby w Polsce rynek był jak w USA to można tak robić ale u nas sklepy w 90 % mają pojedyncze egzemplarze broni i utrzymanie dla każdego po jednym do strzelania sucho czyli do złomowania ( po 20 latach takiego pstrykania i okazjonalnego strzelania ) bardzo podnosiło by koszty. Bo kto lub za ile kupił by taki złom? Ja na pewno nie. A Ty?

Pewnie macie racje.... ale istnieje cos takiego jak specyfika lokalna... w malych miejscowosciach w gorze/Upstate Stanu NY gdzie ludzie maja duzo mniejszy dochod a ogromna czesc z mieszkancow regularnie poluje.... w sklepach razej sklepikach lokalnych z bronia sa cale regaly z bronia uzywana...

Jest wyceniona duzo nizej niz cena fabrycznej i w wiekszosci przypadkow ta wlasnie bron najczesciej jest kupowana, bylem swiadkiem jak facet wstawial do sklepu jeden z wlasnych rifles bo potrzebowal pieniedzy- czesto sklep bierze w komis i placi po sprzedazy danej sztuki lub jesli towar jest chodliwy /wiec na pewno pojdzie a Klient jest znajomy/ placi za bron od reki.

W Polsce prawie nie do pomyslenia.... kazdy chce "nowe" a najmniejsza ryska czy wytarty slad dyskfalifikuje "nowosc"...

/Przyklad osobisty- znajomy wlasciciciel takiego sklepu z bronia wzial w komis jedna z moich customowych wiatrowek :!: cena wywolawcza $500 i co? owszem zainteresowanie bylo ale jak za $350 mozna miec palna w slusznym kalibrze to kto przy zdrowych zmyslach i malych dochodach kupi wiatrowke :?: :) /

Nie udalo sie sprzedac a tez kase potrzebowalem....

Jedna z roznic pomiedzy Polska a USA jest duzo wiekszy obrot bronia zarowno nowa jak i uzywana popyt i sprzedaz jest duzo wieksza.

Jest rowniez nastepna rzecz. ktora odroznia Polske i USA to kupno broni przez internet i odbior jej w lokalnym sklepie... tak wlasnie zakupilem Mossberg MVP LR-T Tactical .308 Bolt Action Rifle za $500.00 w Nevadzie bez ruszania sie z domu... :one:

Nastepna sprawa to obnizki ceny broni... w Polsce o ile sa to raczej symboliczne nie o 50% ceny wyjsciowej bo bron i "tak sie sprzeda"... :)
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
kkj
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 27 lutego 2016, 21:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: kkj »

Nie polecam VISMAGu w lublinie, po dwóch miesiącach czekania na naprawę gwarancyjną i słuchania o tym że to dystrybutor odpowiada za naprawy gwarancyjne ale od paru miesięcy nie ma z nim kontaktu, poszedłem z karabinkiem do BUOSu gdzie naprawili mi go od ręki.
dziki_pl
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 1443
Rejestracja: 11 września 2007, 08:45
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: dziki_pl »

kkj pisze:Nie polecam VISMAGu w lublinie, po dwóch miesiącach czekania na naprawę gwarancyjną i słuchania o tym że to dystrybutor odpowiada za naprawy gwarancyjne ale od paru miesięcy nie ma z nim kontaktu, poszedłem z karabinkiem do BUOSu gdzie naprawili mi go od ręki.
Napisz jakiej marki to broń, takie jaja są od kilku miesięcy z mossbergiem.
kkj
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 27 lutego 2016, 21:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: kkj »

Mossberg MMR 2016, poluzowały się śruby klucza gazowego i tłumik płomienia
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1106
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: m2c »

Byłem dziś w Strefie Celu. Myślę że inne sklepy powinny brać przykład jeżeli chodzi o podejście do klienta.
emwaw
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 24 sierpnia 2016, 10:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: emwaw »

Best Hunters - mam mieszane uczucia... Sobota, było kilka osób i odniosłem wrażenie, że zamiast poświęcić chwilę i doradzić Pan sprzedający chciał mnie spławić jak najszybciej. Jedyne na czym się skupił, to wciskanie chemii... Żeby nie było - zostawiłem kilka stówek, więc nie zawracałem głowy samymi pytaniami...
mast6ermoli
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 14
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 21:32
Tematy: 5
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: mast6ermoli »

hej
zakupiłem w VISMAG- u G17 + 2 dodatkowe magazynki + amunicja...
+ kontakt telefoniczny, mailowy i smsowy świetny
+ cena G17 + magazynki bardzo dobra, są skłonni do rozsądnych negocjacji
+ odebrałem towar w drodze właścicieli na wakacje!!! wszystko było przyszykowane
+ kontakt bezpośredni super bardzo sympatyczni ludzie
- brak, ale nie kupowałem na miejscu wiec nie wiem jak jest w sklepie
pozdrawiam Jacek
Karkolomny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 104
Rejestracja: 09 lipca 2017, 13:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Karkolomny »

m2c pisze:Byłem dziś w Strefie Celu. Myślę że inne sklepy powinny brać przykład jeżeli chodzi o podejście do klienta.
Potwierdzam. Kupiłem tam swoją pierwszą sztukę. Cierpliwi i wyrozumiali zwłaszcza dla nowicjuszy ;) Ceny lekko wyższe niż u konkurencji ale na późniejsze zakupy jest książeczka rabatowa. Wybór też niezły. Odwiedzę ich ponownie, tym bardziej, że niedługo będą mieli w ofercie BULa.
origanum_vulgare
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 14 lipca 2017, 06:58
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: origanum_vulgare »

Hubertech - robiłem u nich zakupy w lipcu - bardzo pozytywne wrażenie - byłem kilka razy - podczas pierwszej wizyty merytoryczna rozmowa i doradztwo. Sprawdzenie dostępności broni o które pytałem i zwrotna informacja mailowa w ciągu 1 dnia. Podczas kolejnych 2 wizyt cierpliwie odpowiadali na pytania i wątpliwości, pokazywali, trochę się potargowałem i ostatecznie kupiłem - generalnie dobre podejście do klienta już od kontaktu telefonicznego.
afterclouder
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 08 grudnia 2015, 19:20
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: afterclouder »

Cześć
Mała żółta karteczka dla BUOS za brak info o nieczynnym sklepie w dniu 14.08(poniedziałek).
Człowiek leci prosto z WPA, z "magicznymi kartkami" w ręku, żeby zakupy zrobić a tu drzwi zamknięte. :cry:

Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
Twilight7
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 450
Rejestracja: 29 marca 2017, 11:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Twilight7 »

Mam już własne "magiczne papierki" i szukam mobilnego sklepu typu POLARMS, który sprzeda mi Baikal 442 ( lub podobnego Makarova) oraz CZ P10C ( jestem już na dwóch listach oczekujących na P10 w sklepach w Trójmieście, ale dopiero we wrześniu ma być dostawa ) :-D
Awatar użytkownika
denver
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 57
Rejestracja: 12 lipca 2007, 15:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: denver »

Ja niedawno w sobotę wybrałem się przymierzyć do zakupów.
Salon Myśliwski Dudra bardzo sympatyczna obsługa, doradzą, pokażą co mają na stanie.
Vismag - zamknięty, pojechali na urlop. Na stronie info że nieczynne od 7 do 15 a okazało się że już 5 mieli zamknięte.
Progres miał być czynny do 16, więc wylatuję z Lublina. Po drodze dzwonię ... dzwonię, dobrze że właściciel dodzwonił to daleko nie pojechałem. Okazało się że też zamknięte.

Teraz jak będę miał gdzieś jechać to najpierw zadzwonię czy otwarte.
Awatar użytkownika
PaRa09
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 243
Rejestracja: 07 maja 2017, 22:03
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: PaRa09 »

11.08 odebrałem decyzję i promesy, a że miałem trochę czasu odwiedziłem 2 sklepy :

http://www.buos.com.pl/
http://strefacelu.pl/

w obu obsługa sympatyczni i cierpliwa w stosunku do " amatora ", bez problemu moglem pooglądać i przymierzyć się do broni. W obu sklepach namawiano mnie na pistolet XDM i odradzano zakup Mossberga MMR Tactical ( lepiej kupić coś lepszego / droższego ).
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Bombel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 422
Rejestracja: 04 maja 2014, 19:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Bombel »

ŁAZIK Kalisz - chciałem kupić używaną dwururkę i przy okazji skorzystać z ich rusznikarni. Chodziło o skrócenie luf w dubeltówce pod rekreacje / CAS i odmówiono mi wykonania usługi. Tłumaczenie:
nie wykonujemy takich usług
jakby to była jakaś zbrodnia, mając do dyspozycji całe zaplecze rusznikarskie :) no nic, niestety dwururki nie kupiłem.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”