Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

MarcinD
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2239
Rejestracja: 22 października 2007, 17:16
Tematy: 12
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: MarcinD »

To jak o kaburach mowa to ja zamowilem juz jakis czas temu zewnetrzna w Combattools, pod glocka i latarke olighta, plus ladownice na dwa magi, i bylo sympatycznie, zarowno pod wzgledem 'customizacji' (pytania o preferencje typu kat nachylenia broni, uklad magazynkow itp) jak i kontakt i oczywiscie wyrob. Chwale sobie i polecam.
.177 / .22 / .22LR / 9x18 / 9x19 / 7,62x25 / 5,56x45 / 7,62x39
rzufik1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 01 lutego 2014, 19:10
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: rzufik1 »

[quote="MarcinKr"
4. Atenagun - ) i tutaj mam jedną propozycję - jeden dzień w tygodniu otwarte zamiast 8-17 to 12-20 (myślę że sporo osób miałoby ułatwione życie z zakupem choćby amunicji). POLECAM ![/quote]


OOOOtooo :) i tak gdyby każdy Krakowski sklep jeden dzień w tygodniu miał...
nawet niech ma

15-20 :) to i tak po pracy wpadam kupuje i jestem szczęśliwy :)
na wyposażeniu:) .177 ; .22lr ; 9x18 ; 9x19 ; 38SP ; 357MAG ; .223 ; 6.5 x 55 SE; 12x70.... i trochę CP
Hubert
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwietnia 2005, 22:39
Tematy: 18
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Hubert »

MAGAZYN UZBROJENIA
Zakup hurtowy amunicji na własne potrzeby, której nie było w standardowej ofercie sklepu przeprowadzony WZOROWO. Konkretnie i na temat, bardzo dobry kontakt ze strony właściciela. Przy odbiorze amunicji ekipa, mimo braku obecności właściciela, ogarnęła sutuację bardzo sprawnie oferując pomoc przy załadunku do samochodu.
W trakcie zamawiania amunicji, tak przy okazji, przedstawiono mi ciekawą ofertę wyczynowego pistoletu sportowego - trafna znajomość klienta i jego zainteresowań.
Innym razem dostałem wyczerpujące informacje dotyczące sprowadzania broni.
Warto podkreślić, że właściciel to doświadczony, aktywny, wieloletni strzelec, który zna się na technice strzelania. Ponadto posiada bogatą wiedzę dot. broni.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2017, 20:06 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.
"Uzbrojone społeczeństwo to uprzejme społeczeństwo"
Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Mariusz888 »

Stormtrooper pisze:Dzisiaj robiłem zakupy w dwóch sklepach na terenie Krakowa:

KNIEJA
ATENA GUN
Również w tym tygodniu odwiedziłem oba sklepy i:

KNIEJA
+bardzo dobra obsługa na miejscu
+możliwość negocjacji cen - jeszcze nie kupiłem tego co chcę kupić, ale pierwsze wrażenie na podstawie propozycji ostatecznych kwot jest ok.
+świetna estetyka sklepu - wnętrze jak się to mówi "trzyma poziom" - np dla mnie to ważne.
-faktycznie stroną internetową nie należy się zbytnio sugerować - jest sporo z niej, ale w sklepie jest po prostu więcej + mogą ściągnąć to czego akurat nie ma

Co do maila to nie wiem bo wysłałem ostatnio maila i odpowiedzi nie dostałem, ale wysłałem dosyć obszerne zapytanie ofertowe więc może po prostu jeszcze sami czekają na odpowiedź dla nich.

ATENA GUN
+obsługa cierpliwa i miła
-do negocjacji cen nie doszło jeszcze bo jeszcze muszę przemyśleć temat wyboru, jednak przy dzisiejszych oględzinach zniechęciło mnie hasło "ale niech pan nie przeładowuje bo to się wyciera i ktoś pomyśli, że to używana broń". OK - nie znają mnie tam (bo niby skąd skoro dopiero co dostałem pozwolenie), ale sprawiło, że nabrałem psychicznej bariery do zakupu tam. Ja wiem, że oni sprzedają i nową i używaną i nie chcą być stratni, ale każdy kto chce się przymierzyć do jakiegoś choćby pistoletu chciałby móc sprawdzić jak działa spust, jaki jest reset, jak zamek leży w ręku... Tym bardziej, że to nie market gdzie dziennie ludzie walą tysiącami, żeby każdy wachlował tym zamkiem tam a spowrotem. Tym bardziej, że oglądając łącznie 4 pistolety przeładowałem jeden chyba ze dwa razy i drugi może 1x (a może oba tylko po razie)? CZ znałem więc nawet nie próbowałem, a XDM mi po prostu w ręku nie leżał. Bo jeszcze bym taką uwagę zrozumiał jakbym każdym naparzał ile wlezie.
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1109
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: m2c »

Regiment Warszawa - wizyta to sama przyjemność. Mega uprzejmy Pan wszystko pokaże, odpowie na pytania, porozmawia na różne tematy nie okazując zniecierpliwienia. Nic tylko polecać.

Broń Janki - Bardzo pozytywnie. Można porozmawiać, obmacać broń nową i używaną, nie czuje się że jest się nieproszonym gościem.

4Shooter - Hmm, sam nie wiem. Zrobiłem zakupy, porozmawiałem chwilę. Stanowczo łatwiej było rozmawiać po zrobieniu zakupów :P Ogólnie chyba pozytywnie, zobaczymy następnym razem. Myślę że gdybym nic nie kupował to opinia mogłaby wyglądać trochę inaczej...
Awatar użytkownika
bartek75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 618
Rejestracja: 23 listopada 2007, 22:28
Tematy: 47
Lokalizacja: Kościan
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: bartek75 »

Ja mogę napisać same superlatywy o sklepie Hubertus Białystok. Potrzebowałem konkretną amunicję o którą pytałem w kilku sklepach wystawiających ją na swoich stronach internetowych. Większość nie miała interesującej mnie ilości lub próbował mi opchnąć to co im zalegało (często w kosmicznych cenach). W Hubertusie Białystok potraktowano mnie tak profesjonalnie jakbym był co najmniej przedstawicielem CZ-tki. Nie dość że nikt mnie nie spławił (rozmowa telefoniczna) to jeszcze umówiono mnie z p. Tołczykiem wracającym z Czech w wybranym przeze mnie miejscu aby przekazał mi amunicję. Spotkanie przebiegło co do minuty, pełen profesjonalizm i na dodatek bezgotówkowo. Przelew wpłyną do nich dopiero po tygodniu - nie było i z tym żadnego problemu. Kolejnym szokiem była zaproponowana cena amunicji (szokiem pozytywnym!). Są w Polsce świetni i profesjonalni sprzedawcy broni i amunicji. Jak ktoś nie wierzy radzę skierować wzrok na Białystok :-D
CZ-75SA, IŻ-35M, Ural-2, Walther GSP, RT 47, Glock 17, PM Makarow, Anschutz 54 i 1813, Toz-35, Hammerli 280, Howa 1500, Beretta 92FS, Erma 85
Artur Lipowski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 80
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 11:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków, KS KVG
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Artur Lipowski »

Hubertus Pro Hunting
Spytałem o dostępność drobnej części do karabinu Savage i (szybko) dostałem odpowiedź: powinniśmy mieć - sprawdzimy. Na drugi dzień: mamy, proszę przelać 6 zł.
Cześć dotarła. Dodam, że jak dotąd kupiłem tam tylko jakąs popierółkę, więc uznanym klientem na pewno nie jestem.
Jak dla mnie postępowanie mocno na plus.


Parabellum
Jak dotąd (4 zamówienia) wszystko perfekcyjnie, włącznie z dowozem prochu i spłonek.
Szybko i kompetentnie udzielane są opowiedzi emajlowe.
Heniek75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 154
Rejestracja: 18 marca 2015, 07:19
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Heniek75 »

Darz Bór Szczecin - miła i sprawna obsługa, chciałem kupić lunetę, ale miała paprochy wewnątrz szkieł, właściciel już zamówił nową i czekam na sygnał kiedy odebrać

Besthunters - tu nic sie nie zmienia, szybko sprawnie, amunicja z rabatami.

Magazyn Uzbrojenia - źle wybrałem numer, zamiast do szefa to stacjonarny do sklepu , no i trafiłem na Pana z bardzo wysokim poczuciem humoru. Tak mnie rozbawił swoim poczuciem humoru ze kilka km dalej kupiłem u konkurencji 1000szt 223 o 0,10 pln taniej niż oferta sympatycznego pracownika Magazynu Uzbrojenia. Polecam kontakt tylko z szefem, który szanuje klientów.
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1109
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: m2c »

Wycieczek po sklepach ciąg dalszy.

Besthunters: Dzwoniłem o coś zapytać - poczułem się jakbym w czymś przeszkadzał...
Mimo wszystko pojechałem osobiście odwiedzić sklep kilka dni później. Na miejscu obsługa bardzo miła, cierpliwa i rzeczowa. Wyszedłem bardzo zadowolony.
Najwyraźniej nie zawsze warto się od razu zrażać. Na pewno tam wrócę i to nie raz.
Awatar użytkownika
longer
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 504
Rejestracja: 02 kwietnia 2007, 11:19
Tematy: 4
Lokalizacja: zDragona
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: longer »

znowu porcja informacji po zakupach:

1. FunnyB - ładownice do AR-15. Z Romanem to czysta przyjemność:) Jakość super, kontakt super, ceny super. Polecam!!!
2. Gunfire - idealnie. Cały system funkcjonuje bez precedensu w naszym świecie strzeleckim. Polecam:)
3. Gun Monkey (hubertech) - super. Naprawdę dają radę i ceny ok.
Rule #4 – Identify your target, and what is behind it.
emwaw
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 24 sierpnia 2016, 10:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: emwaw »

Polecam http://sklep.semperfi.pl/ :)

Dziękuję za cierpliwość, elastyczne podejście przy zakupie pierwszej broni :) Właściciel znalazł czas, by odpowiedzieć na wiele pytań początkującego, zaprezentować inne produkty i udzielić informacji na temat formalności.

Na pewno będzie to pierwszy sklep, który wezmę pod uwagę podczas wyboru kolejnej jednostki :)
jacek sygula
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2516
Rejestracja: 22 maja 2005, 18:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: jacek sygula »

ATENAGUN- Można płacić przelewem!!a co do przeładowywania [niektórych!!!!!] rodzaji broni na sucho: zauważyliśmy że strzelby [chodziło o strzelbe-prawda?] szczególnie droższe po paru przeładowaniach [na sucho] zaczynają mieć wytarcia, a jak sprzedajemy NOWĄ BROŃ- to kto chce kupić wytartą? :-D , a jeżeli ktoś ma aż takie fobie, że nie potrafi tego zrozumieć-no cóż? mamy jednego Hatsana [nowego] do testów- można sobie go na sucho przeładować 1000000000 razy!, rzecz dotyczy broni typu: pompka, pistolety, AR-y itp. nie ma problemu, nieraz na tym forum poruczana była kwestia przestrzeliwania broni przed zakupem, jak sprzedajemy NOWĄ BROŃ-Klient kupuje NOWĄ sztuke! Często mamy UŻYWANĄ BROŃ -która wystrzeliła np.50 razy, jest na gwarancji, ale jej cena jest sporo niższa od nowej, Klient płaci za "dziewictwo" :shame: a co do otwarcia sklepu na Pasterniku, od miesiąca Wrzesnia, jeden dzien [pewnie czwartek] bedzie sklep otwarty od 11 do 19 :-D
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2017, 08:48 przez jacek sygula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Mariusz888 »

jacek sygula pisze:a co do przeładowywania [niektórych!!!!!] rodzaji broni na sucho: zauważyliśmy że strzelby [chodziło o strzelbe-prawda?] szczególnie droższe po paru przeładowaniach [na sucho] zaczynają mieć wytarcia, a jak sprzedajemy NOWĄ BROŃ- to kto chce kupić wytartą? :-D , a jeżeli ktoś ma aż takie fobie, że nie potrafi tego zrozumieć-no cóż? D
Nie - nie chodziło o strzelbę tylko o pistolety. Porównując to do kupowania ciucha to ciucha mogę przymierzyć czy mi leży czy nie, a w broni chodzi o coś więcej niż tylko o to jak leży w ręku (chociaż to jest podstawowa kwestia). Ze wszystkim obchodzę się bardzo ostrożnie - w tym i z bronią i jestem z tych co obchodzą się z nią aż nazbyt delikatnie, a mimo to zostałem upomniany. Ja rozumiem, że sprzedajecie i nową i używaną i nie chcecie być stratni, ale jakoś nigdy nie czytałem by ktoś tutaj pisał, że w innych miejscach kogoś tak upomniano. Wręcz przeciwnie - wydaje mi się że możliwość sprawdzenia pracy spustu to jedna z podstawowych rzeczy która sprawia, że dana broń nam odpowiada bądź nie. Myślę, że po prostu że nie ma co przesadzać, że 1-2 DELIKATNE przeładowania wytrą nam broń. Gdyby ona wycierała się tak szybko to po kilkunastu paczkach amunicji nie byłoby już czego trzymać w ręku. I nie - nie mam z tym żadnej fobii.
jacek sygula
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2516
Rejestracja: 22 maja 2005, 18:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: jacek sygula »

Pół godziny Pan sobie sprawdzał-co chciałi ile chciał! przy strzelbie nasz Kolega wyjasnił Panu, dlaczego unikamy przeładowywania "na sucho", tak jak wyjaśniałem, sprzedajemy: "NÓWKI", BROŃ NIE ZUŻYWA SIE PO PARU PACZKACH AMUNICJI-ALE NABIERA CECH BRONI UŻYWANEJ!
jak Pan tego nie rozumie: żegnam!
Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Mariusz888 »

jacek sygula pisze:Pół godziny Pan sobie sprawdzał-co chciałi ile chciał! przy strzelbie nasz Kolega wyjasnił Panu, dlaczego unikamy przeładowywania "na sucho", tak jak wyjaśniałem, sprzedajemy: "NÓWKI", BROŃ NIE ZUŻYWA SIE PO PARU PACZKACH AMUNICJI-ALE NABIERA CECH BRONI UŻYWANEJ!
jak Pan tego nie rozumie: żegnam!
Wydaje mi się, że Pan kojarzy kogoś innego i opisuje zupełnie inną sytuację, bo ja byłem w sklepie może z 10 min, a na pewno nie więcej. I nie nie oglądałem ŻADNEJ strzelby.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”