Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
marekzb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 197
Rejestracja: 17 lipca 2011, 21:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: marekzb »

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat zawodów organizowanych w dniu 06.08.2017 przez ŚKS DSSR w Jaworznie
Zapraszamy do dyskusji.
AA Pro Sport +DOT, HW90, Hawken 0.45, Le Page 0.45
Awatar użytkownika
Leszek Willi Do
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1693
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:51
Tematy: 29
Lokalizacja: Chojnice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: Leszek Willi Do »

Witam.
Proszę o polecenie hotelu.
będzie lepiej
Awatar użytkownika
PawelW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7560
Rejestracja: 26 lutego 2006, 11:40
Tematy: 109
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: PawelW »

Leszku, Pańska Góra, sprawdzone.
----------------------------------------
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla ciebie, zapytaj, czy mógłby tego nie robić
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: TZ »

Wysłałem rezerwację do w/w hotelu, więc wal jak dym Lechu.
Rejestruję się i płacę z posiłkiem jutro rano,
Pozdr,
TZ
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2017, 10:08 przez TZ, łącznie zmieniany 1 raz.
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: TZ »

Przelew puściwszy. Ponieważ w tytule zostało napisane, co miało być rozumiem, że równianie z dwiema niewiadomymi będzie przez was odpowiednio rozwiązane: 60 PLN = X + Y, gdzie X yto PFTA a Y to kotlet - najważniejsza rzecz dla mnie 8-)
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Krzych
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 255
Rejestracja: 04 listopada 2004, 09:20
Tematy: 22
Lokalizacja: Konin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: Krzych »

Dobre Tomek, dobre!!! Myślę, iż jak Chłopaki punkty liczyć potrafią, to i twoją wpłatę dobrze zinterpretują! :-D
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: TZ »

Krzych pisze:Dobre Tomek, dobre!!! Myślę, iż jak Chłopaki punkty liczyć potrafią, to i twoją wpłatę dobrze zinterpretują! :-D
Bo bez kotleta nie jadę !
A tak serio i BTW chciałbym zapytać o zero w sobotę, które opisujecie jako tajemniczy pawilon nr 1. ... Nie byłem tam jeszcze i nie wiem jak wygląda? Czy tam może nie wieje? Jak nie i to jakieś osłonięte 50 metrów, to być może przyjechałbym dobrać sobie śrut, czego od 10 lat już nie robiłem?
Z góry dzięki za info,
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
Awatar użytkownika
Vip63
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 31
Rejestracja: 18 maja 2013, 21:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: Vip63 »

Witaj Tomasz. Strzelnica Jaworzno posiada oś strzelecką o długości 50 m. Stanowiska strzeleckie zlokalizowane są w murowanym budynku składającym się z trzech połączonych ze sobą ,,pawilonów" Strzela się przez okna (trzeba je tylko otworzyć :-D ) Do dyspozycji w każdym ,,pawilonie " jest 6 stanowisk. Osie strzeleckie są ,,pod chmurką" , ale strzelającym nic na głowę nie pada. W sobotę 5-go sierpnia rozgrywane są zawody czarnoprochowe, my ,,przejmiemy'' całą strzelnicę około godziny 16-tej i na osiach rozstawimy RO. Do dyspozycji naszych gości udostępnimy ( oczywiście gratis) instruktorów i broń palną . Amunicja w cenach ,,lokowskich"
Zapraszamy.
FWB 800 FT, Rogers & Spencer, 9x19, 12/76, 9x18, .22 LR, 7,62x39, 5,6 Short, .25 Auto,223 Rem, 45 ACP, .38 Specjal, 22 Mag, .32 auto, 7,62 Nagant , 7,62X25 , 6,5x55 SE, 357 Mag, 38 S&W, 44 Mag Rem
Awatar użytkownika
Szuwarek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 134
Rejestracja: 18 kwietnia 2016, 21:46
Tematy: 11
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: Szuwarek »

Cześć,

Jako, że pojawimy sie w okolicach 15.30 w sobotę, chetnie skorzystam z okazji postrzelania z WBP.

Do zobaczenia.

Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
Szuwarek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 134
Rejestracja: 18 kwietnia 2016, 21:46
Tematy: 11
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: Szuwarek »

Małe pytanie.

Czy ktoś z wybierających się do Jaworzna posiada SWFA SS 16x42?

Bardzo mi zależy na "popaczeniu" przez tą lupkę.

Jestem z tych co lubią duże powiększenia w HFT :roll:

Moje burkowe x14 mogło by byc nieco większe ale chciałbym wiedzieć jak szkłą w SS radzą sobie z takim powiększeniem.

Jeśli kotś posiada bardzo bym prosił o zabranie. Odwdzięczę się bursztynowym trunkiem :piwo:

Pozdrawiam
Maciek
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2017, 15:10 przez Szuwarek, łącznie zmieniany 1 raz.
gabro
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 203
Rejestracja: 08 kwietnia 2014, 11:02
Tematy: 10
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Grupa: RIP

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: gabro »

TZ pisze: Czy tam może nie wieje? Jak nie i to jakieś osłonięte 50 metrów, to być może przyjechałbym dobrać sobie śrut, czego od 10 lat już nie robiłem?
TZ
Niestety czasem wieje, mimo że są wały ziemne dookoła. Potrafi czasem tak niefortunnie wiać, że na większych dystansach zdusza śrut w dół. A jak mocno wieje to się po prostu wewnątrz strzelnicy spore zawirowania powietrza robią.
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: TZ »

No właśnie mi o to chodziło. Dzięki za konkretną odpowiedź. Jeżeli są wały, to du** z jakimkolwiek doborem śrutu i dokładnym zerowaniem. Mam to samo na siekierkach i niestety tam gdzie są wały tam są prądy, zawirowania i duszenie, albo odwrotnie śrucin. Na wały silnych nie ma.
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
tootsi1991
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 31
Rejestracja: 10 czerwca 2017, 20:54
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: tootsi1991 »

Witam Wszystkich
Chciałbym wybrać się na zawody PFTA w Jaworznie 6 sierpnia i dlatego pozwoliłem się zapytać czy może ktoś będzie jechał na rzeczone zawody np z trójmiasta i mógłby mnie po drodze zgarnąć w okolicach grudziądza, oczywiście dojadę w miejsce takie żeby nie zaburzać trasy.
Awatar użytkownika
TZ
Ekspert Wiatrówki
Ekspert Wiatrówki
Reactions:
Posty: 4730
Rejestracja: 30 listopada 2002, 08:15
Tematy: 158
Grupa: Ekspert Wiatrówki

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: TZ »

Skontaktuj się z Leszkiem Domagałą z Chojnic o nicku: Leszek Willi Do. Na Śląsk będzie zapewne walił A1'ką wlatując na autostradę w okolicach Świecia, czyli obok ciebie. Bardzo uczuynny i pomocny każdemu człowiek. Ja mogę cię zabrać, ale jestem z okolic W-wy, więc musiałbyś się jakoś dotelepać w okolice Stolycy a po zawodach z W-wy odtelepać na Grudziądz.
Pozdr,
TZ
PFTA/WKFT więcej wiatru, trochę nitro
tootsi1991
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 31
Rejestracja: 10 czerwca 2017, 20:54
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Dyskusja na temat 06.08.2017 - VI zawody eliminacyjne PFTA - organizowane przez ŚKS DSSR

Post autor: tootsi1991 »

Dziękuję za podpowiedż , pisałem do Majechy bo też jest zapisany ale jak na razie się nie odezwał , biorę się za PW do Leszka Domagały a jeśli Leszkowi nie będzie pasowało to chętnie zabiorę się z wa-wy , do stolicy mam 200 km a do Jaworzna ponad 400 więc i to wielka pomoc.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”