Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Spitfire24
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2550
Rejestracja: 20 września 2014, 18:49
Tematy: 26
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Spitfire24 »

sql pisze:To ja może o Szusterze - faktycznie, jak się podjedzie do sklepu to jest bardzo sympatynie i nie ma problemu z testowaniem na sucho broni (bawiłem się krótką), natomiast dalej jest już nieco gorzej.
Byłem zdecydowany na Siga 232 - najpierw dzwonię, odbiera jakiś Pan:
- tak, tak oczywiście, nie ma go w tej chwili, ale niech Pan napisze maila to zamówimy i będzie do odbioru,
OK, wysłałem maila, po kilku dniach jak nie było żadnego kontaktu, to pozwoliłem sobie na powtórny telefon:
- jak Pan wysłał maila, to oczywiście zamówimy, ale trochę rzeczy jest, tak szybko nie reagujemy - proszę się nie martwić, zaraz ktoś się tym zajmie.
No i to było jakiś rok temu i nikt nie znalazł czasu na odpisanie, oddzwonienie i zamówienie.
O to coś jak u mnie. Jak byłem osobiście w sklepie, żeby kupić jakieś drobiazgi do lunety SB to przy okazji pokazano mi Siga P320, omówiono zalety konstrukcji itd. Ponieważ nikt się do mnie nie odezwał pomimo ustaleń, to po 2 tygodniach zadzwoniłem i wysłałem maila. Kolejne podejście było po 4 miesiącach. Znowu wizyta osobista, przemiły Pan poprosił o maila, którego wysłałem jeszcze ze sklepu i znowu cisz :shock: . Ten sklep chyba tak ma.
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
Awatar użytkownika
McMonster
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 772
Rejestracja: 23 marca 2015, 22:47
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: McMonster »

Dorzucę jeszcze kilka groszy co do Domu Łowcy we Wrocławiu. Jeszcze tego lata mają rozszerzyć działalność o sprowadzanie broni z Niemiec. Przybędzie trochę asortymentu i pojawi się możliwość sprowadzania broni wylicytowanej przez eGun. Na pewno przetestuję.
Dumny kolekcjoner staroci na amunicję scaloną i pseudosportowiec
Braterstwo, WKS Śląsk
Awatar użytkownika
Arctic
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 950
Rejestracja: 16 lipca 2004, 00:20
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Arctic »

Astroclasic Poznań, polecam. Kupowałem w poniedziałek M57, pozwolili pomacać, rozebrać, pomierzyć, wybrać z 3 dostępnych sztuk. Patrzyli się dziwnie ale nic nie mówili :-D
Pełne zadowolenie z obsługi, ceny i karabinu który kupiłem.
... ... a jak będziecie grzeczni, to nauczę was robić napalm.
Rasala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 22:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Trójmiasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Rasala »

Ja od siebie polecę Doctor Gun z Lubiszyna (k. Gorzowa Wielkopolskiego). Mega profesjonalne podejście do klienta. Pomoc przy wyborze nie nastawiona na czysty zysk sklepu a klienta który wróci.
CZ 75 SP-01 Shadow | CZ 97B | Mossberg 930 JM PRO | Ruger MK IV Target Stainless | AR-15 Nuova Jager | Anschutz 54
SAKUL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 255
Rejestracja: 08 lutego 2015, 22:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Rudno (Pomorskie)
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: SAKUL »

Colt Krotoszyn. Kupowałem Rugera 556. Wszystko cacy. Kawka, herbatka, obejrzenie w międzyczasie kilku sztuk innej broni. Robota papierkowa szybko i bezproblemowo. Krótka pogawędka i powrót. Polecam.
Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
Glock17, SigSauerP226, Browning BuckMarck 22., Ruger AR556, SLR L1a1, Browning HP, Beretta 92 FS
Gebel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 244
Rejestracja: 25 grudnia 2014, 19:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Gebel »

Magazyn Uzbrojenia Warszawa- aktualne stany amunicji na www, bardzo miła obsługa przez telefon jak i na miejscu, łatwo dostępny parking. Polecam
tomek5
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 372
Rejestracja: 12 sierpnia 2011, 21:19
Tematy: 20
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: tomek5 »

Polecam :
http://www.4shooter.com/
kupowałem przyrządy do glocka 34 i omyłkowo zamówiłem do 43 , przyszły , włożyłem do sejfu i zapomniałem.
Po dwóch tygodniach zorientowałem się w pomyłce , odesłałem nierozpakowany komplet i przysłali mi prawidłowe.
Mam teraz zamontowane te :
http://4shooter.com/truglo-tfx-pro-set- ... letow.html
rewelacja ....
Awatar użytkownika
Stormtrooper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 87
Rejestracja: 11 kwietnia 2017, 20:43
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Stormtrooper »

Dzisiaj robiłem zakupy w dwóch sklepach na terenie Krakowa:

KNIEJA
+ bardzo dobry kontakt mailowy,
+ obsługa na miejscu też bardzo dobra,
+ możliwość negocjacji cen, nawet przy zakupach na niewielką kwotę.
- strona internetowa niezbyt aktualna, należy ją traktować poglądowo a o stany magazynowe pytać mailowo/telefonicznie.

ATENA GUN
+ bardzo dobry kontakt mailowy,
+ bardzo dobra i cierpliwa obsługa na miejscu
+ możliwość negocjacji cen
+ możliwość sprawdzenia broni na strzelnicy, co moim zdaniem przy zakupie broni używanej powinno być normą
+ gwarancja na używane karabiny sportowe (mam nadzieję, że nie będę musiał korzystać)
- strona internetowa niezbyt aktualna, ale przy takiej liczbie sztuk broni oraz kiedy jeden model występuje w kilku lub kilkunastu egzemplarzach to jestem to w stanie zrozumieć,
- płatność tylko gotówką.

Podsumowując oba sklepy na bardzo duży plus.
Hajdi150
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 08 stycznia 2017, 16:44
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Hajdi150 »

Cześć, czy któryś z kolegów odwiedzał sklep GLI Militaria w Rokietnicy koło Poznania?

Jakieś opinie ?
karolmail
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 139
Rejestracja: 13 marca 2017, 15:25
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: karolmail »

Korzystałem z usług:

Best Hunters - kontakt mailowy, wysyłka, towar, paragon w środku słowem bez zarzutu. Odpowiedź na maila po godzinie, potwierdzenie wysyłki kilka godzin później, paczka na następny dzień u mnie w paczkomacie. Zdecydowanie polecam.

FunnyB (Roman Wesoły) - od forumowego kolegi zamówiłem kaburę typu naleśnik do HK SFP 9. Jakość wykonania, wysyłka - dobrze zapakowana paczka itd - wszystko ok, również zdecydowanie polecam. Wymiana dystansów gumowych na większe pod moje preferencje w ładownicy na magi: jeden mail, jeden telefon aby dopiąć szczegóły za 2 dni części u mnie w skrzynce na listy. Na minus jedynie jest długi czas oczekiwania ale podkreślam, że zdecydowanie warto poczekać.

Progres Broń (Jan Staniszewski) - kontakt telefoniczny taki sobie, tzn. był OK dogadaliśmy wstępnie cenę, termin dostawy, itd. I kontakt się urwał. Po jakimś czasie telefon czy coś już kupiłem czy nie, pan Jan zaproponował jeszcze lepszą cenę. Dostawa po kilku dniach, w danym miejscu i czasie, dosłownie kilka minut spóźnienia. Gotówka, promesa, dowód, sprawdzenie numerów, wypisanie faktury, gotówka i się żegnamy. Chciałbym podkreślić, że zapomniałem wypłacić gotówki wcześniej i bankomat nie chciał wypłacić całości potrzebnej kwoty (przekraczała mój dzienny limit). Myślę sobie trudno, najwyżej wezmę mniej amunicji, ale pan Janek zgodził się bez wielkich negocjacji, że brakującą kwotę przeleję na konto a towar zabieram. Napisał nawet drugiego dnia sms, że dziękuje za przelew. Podsumowując do kontaktu telefonicznego trzeba odrobiny cierpliwości ale cała reszta jak najbardziej zdecydowanie na plus: terminowość dostawy, sprawność transakcji i oczywiście cena. Również polecam Progres Broń.

PS. Nie pamiętam dokładnie ale dzień lub dwa przed planowaną dostawą pan Janek dzwonił i prosił o skan lub zdjęcie promesy na maila.
xkukux
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 204
Rejestracja: 10 czerwca 2014, 15:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: xkukux »

Hajdi150 pisze:Cześć, czy któryś z kolegów odwiedzał sklep GLI Militaria w Rokietnicy koło Poznania?

Jakieś opinie ?
Nie odwiedzałem ich, ale kupowałem od nich amunicję z dowozem w umówionym miejscu.
Zanim zostałem klientem to kojarzyłem chłopaków z zawodów.
Polecam. Kontaktowi, do pogadania ludzie.
lukiglist
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 18 lipca 2017, 23:20
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: lukiglist »

Hajdi150 pisze:Cześć, czy któryś z kolegów odwiedzał sklep GLI Militaria w Rokietnicy koło Poznania?

Jakieś opinie ?
Byłem dzisiaj, trochę trudno było trafić. Chłopaki w sklepie spoko, wiedzą o co chodzi i mają pojęcie, no i auto bez problemu zaparkowałem pod samym sklepem a nie jak w Poznaniu wolne miejsce przy trzecim kółku udaje się znaleźć. Zobaczymy za jakiś czas czy się nie zmanierują!
Awatar użytkownika
AlphaStr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 269
Rejestracja: 17 maja 2017, 22:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: AlphaStr »

Słyszałem. W jednym z waszych sklepów chciałem zamówić dużą ilość amunicji, ale po poczytaniu opinii, odstąpiłem.
Jednak skoro Koledzy z w.w. sklepu są w porządku - podejrzewam, że nic tu nie będzie się zmieniać.

pozdrawiam!
9x19 / 7,62x39 / 5,45x39 / .223 / 12/76
mkw
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 478
Rejestracja: 20 kwietnia 2015, 14:26
Tematy: 0
Lokalizacja: ze wsi
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: mkw »

Po prawdzie nie sklepu recenzja, ale naszego forumowego Kolegi FunnyB.
Jak że kupiłem od Romana trzecią już kaburę i sporo ładownic to wypada podsumować.
Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Nie mam zastrzeżeń.
Cena bardzo konkurencyjna.
Kontakt wzorowy.
Wykonanie zamówienia na coś czego się nie da kupić (przynajmniej w PL) - bezcenne.
Zamawiając trzeba sobie zdawać sprawę że trochę to potrwa bo w końcu jest to ręczna produkcja a nie towar z półki.
Polecam serdecznie, pewnie znowu wrócę.
W czasie pokoju, człowiek roztropny zachowuje miecz u swego boku - Sun Tzu, Sztuka Wojenna.
Awatar użytkownika
Matthius
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 576
Rejestracja: 24 sierpnia 2014, 20:41
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Matthius »

Podpisuję się obiema rękami pod powyższym. Dwie kabury, jedna ładownica - i będą kolejne.
Democracies have ever been spectacles of turbulence and contention;
have ever been found incompatible with personal security, or the rights of property;
and have, in general, been as short in their lives as they have been violent in their deaths
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”