Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

jacek sygula
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2516
Rejestracja: 22 maja 2005, 18:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: jacek sygula »

Prosze poczytajcie, jak UCZCIWE Niemieckie firmy [ a nie możecie powiedzieć, że tam nie ma rynku] traktują Klientów. I co jest najciekawsze: Niemieckie firmy, zarządzane przez Niemców, nie imigrantów, jak kupiłem u Pani Polki [w Niemczech] nie zdążyłem zrobić przelewu, a kurier dostarczył towar, lepiej zapytajcie dlaczego tak jest-jak jest :-D
MarcinD
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2239
Rejestracja: 22 października 2007, 17:16
Tematy: 12
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: MarcinD »

To pytam, czemu jest jak jest?:))
.177 / .22 / .22LR / 9x18 / 9x19 / 7,62x25 / 5,56x45 / 7,62x39
marcusling
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 119
Rejestracja: 11 kwietnia 2016, 14:30
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: marcusling »

Dla mnie sensowny sklep z bronią to sklep z własną strzelnicą. Przed kupnem mam możliwość próbnego strzelania z każdej broni krótkiej i długiej.
Jest taki w Polsce? Chociaż jeden?
marcusling
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 119
Rejestracja: 11 kwietnia 2016, 14:30
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: marcusling »

jacek sygula pisze:Prosze poczytajcie, jak UCZCIWE Niemieckie firmy [ a nie możecie powiedzieć, że tam nie ma rynku] traktują Klientów. I co jest najciekawsze: Niemieckie firmy, zarządzane przez Niemców, nie imigrantów, jak kupiłem u Pani Polki [w Niemczech] nie zdążyłem zrobić przelewu, a kurier dostarczył towar, lepiej zapytajcie dlaczego tak jest-jak jest :-D
Nie bardzo rozumiem. Traktują dobrze czy źle?
Awatar użytkownika
Bartek78
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 130
Rejestracja: 14 lutego 2016, 18:48
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Bartek78 »

marcusling pisze:Dla mnie sensowny sklep z bronią to sklep z własną strzelnicą. Przed kupnem mam możliwość próbnego strzelania z każdej broni krótkiej i długiej.
Jest taki w Polsce? Chociaż jeden?
Atenagun jest na terenie Pasternika - strzelnica z osiami do 100 m, myśliwska, 50 m, 25 m.

;-)
Awatar użytkownika
sql
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1324
Rejestracja: 03 listopada 2014, 21:00
Tematy: 19
Lokalizacja: Łom-Janki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: sql »

Kaliber na Dawidach też ma strzelnicę.
...jesteśmy niegrzeczne chłopaki, pójdziemy siedzieć do paki...
Awatar użytkownika
Przyjaciel
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 133
Rejestracja: 22 maja 2016, 07:15
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Przyjaciel »

marcusling pisze:Dla mnie sensowny sklep z bronią to sklep z własną strzelnicą. Przed kupnem mam możliwość próbnego strzelania z każdej broni krótkiej i długiej.
Ja jestem ciekaw, kto później będzie chętny do nabycia takiej wystrzelanej przez klientów broni. A może później tak po polsku, wyczyścić, zalać olejem i powstaje taka nówka nieśmigana wielokrotnego użytku :)

Ja bym się osobiście w realiach polskich jak najdalej trzymał od sklepów ze strzelnicami z wyżej opisanego powodu.
Awatar użytkownika
MarcinKr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 958
Rejestracja: 20 lipca 2016, 13:13
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: MarcinKr »

To i ja dorzucę kilka opinii od siebie o krakowskich sklepach:

1. Knieja - Pełen profesjonalizm, ustalenie mailem, telefoniczne, zawsze oddzwaniają i odpisują jeśli tak zostało obiecane. Sprowadzają broń od innych dostawców i sprzedawców więc można zaoszczędzić czasu i paliwa. Zawsze jestem zadowolony. Otwarte dość długo, więc i dostępność wysoka. POLECAM (5 gwiazdek)!

2. Gunshelp - "sklep" dość specyficzny, bo jakby sklepu nie było, więc raczej trzeba wiedzieć po co się przychodzi (oczywiście to moje wrażenie). Niestety mam daleko, a sklep otwarty dwa dni w tygodniu do 15 i w sobotę do 13, więc rzadko mam przyjemność coś zakupić.

3. Sokół - fajny sklep, duży wybór amunicji i szpeja. Raczej dla myśliwych, ale i dla sportowych coś się znajdzie. Przez telefon nic się nie załatwi, natomiast na miejscu można spędzić godzinę i więcej na pogawędce i oglądaniu. To na duży plus, bo zawsze coś się przy okazji zakupi. Niestety skrócone niedawno godziny otwarcia eliminują całkowicie sklep z mojego zasięgu.

4. Atenagun - trzeba wpaść będąc na strzelnicy. Wybór broni używanej zawsze duży, ostatnio też broń nowa w coraz większym wyborze (z CZ i HS jest już chyba wszystko, z innych firm coraz więcej). Każdą używaną broń można od razu sprawdzić 20 metrów dalej. W sklepie można marudzić, oglądać wszystko po raz ósmy w miesiącu, targować się i wybrzydzać. Wszelkie ustalenia, nawet te "na gębę" są w mocy. Oczywiście jest też trochę szpeja do czyszczenia, okulary itp., chyba też spory wybór broni CP. Sklep czynny do 17 i w soboty (czasem w niedzielę jak są zawody) i tutaj mam jedną propozycję - jeden dzień w tygodniu otwarte zamiast 8-17 to 12-20 (myślę że sporo osób miałoby ułatwione życie z zakupem choćby amunicji). POLECAM !
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2017, 21:33 przez MarcinKr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LordKitaKul
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 512
Rejestracja: 03 sierpnia 2015, 20:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: LordKitaKul »

Skawiński w Dziemianach ma własną strzelnicę pod sklepem. Broń dostałem czystą, a po przestrzeleniu jeszcze mi ją wyczyszczono przed spakowaniem do pudełka.
Nawet jeśliby ostatniego flagowca zdobędzie bezwarunkowo zaledwie kwarta spośród nich, owoc wysyłce będzie szampański, zwykle, że setki figur zamówi go aleją cybernetyczną!
Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 929
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Dariusz DC »

 ! Message z: Dariusz DC
Aby posprzątać ten bałagan,który narobiliście musiałem poświęcić pół godziny na przeczytanie kilku stron w większości bzdurnych przepychanek - nie nastroiło mnie to przyjaźnie więc Przyjaciel otrzymuje urlop od forum a każdy nastepny kto tu nabałagani też dostanie urlop
DC jeszcze nie 9
Awatar użytkownika
LordKitaKul
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 512
Rejestracja: 03 sierpnia 2015, 20:32
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: LordKitaKul »

O, przypomniało mi się - Arma przy Witkiewicza w Warszawie. Kupowałem trochę amunicji w bardzo korzystnej cenie, wszystko bezproblemowo, ale płatność tylko gotówką. Stronę internetową za to mają tragiczną :-D.
Nawet jeśliby ostatniego flagowca zdobędzie bezwarunkowo zaledwie kwarta spośród nich, owoc wysyłce będzie szampański, zwykle, że setki figur zamówi go aleją cybernetyczną!
RKjordi85
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 141
Rejestracja: 08 sierpnia 2016, 16:58
Tematy: 0
Lokalizacja: Legnica
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: RKjordi85 »

myśliwski złotoryja super ceny i dużo fajnego sprzętu i miła obsługa naprawde polecam
Mars2
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 21 marca 2017, 08:46
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Mars2 »

Szuster - lepiej być nie może, dawno tak sympatycznie nie byłem obsłużony.
Awatar użytkownika
sql
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1324
Rejestracja: 03 listopada 2014, 21:00
Tematy: 19
Lokalizacja: Łom-Janki
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: sql »

To ja może o Szusterze - faktycznie, jak się podjedzie do sklepu to jest bardzo sympatynie i nie ma problemu z testowaniem na sucho broni (bawiłem się krótką), natomiast dalej jest już nieco gorzej.
Byłem zdecydowany na Siga 232 - najpierw dzwonię, odbiera jakiś Pan:
- tak, tak oczywiście, nie ma go w tej chwili, ale niech Pan napisze maila to zamówimy i będzie do odbioru,
OK, wysłałem maila, po kilku dniach jak nie było żadnego kontaktu, to pozwoliłem sobie na powtórny telefon:
- jak Pan wysłał maila, to oczywiście zamówimy, ale trochę rzeczy jest, tak szybko nie reagujemy - proszę się nie martwić, zaraz ktoś się tym zajmie.
No i to było jakiś rok temu i nikt nie znalazł czasu na odpisanie, oddzwonienie i zamówienie.
Mail był bez żadnego zawracania głowy rabatami - prosto i po żołniersku zamówione.
Gdybym sobie po 2 tygodniach nie zadzwonił gdzie indziej, to bym dalej na Siga czekał...
...jesteśmy niegrzeczne chłopaki, pójdziemy siedzieć do paki...
Revolut
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 426
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 15:03
Tematy: 17
Lokalizacja: RSA
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Revolut »

Edex - Warzyce k/Jasła - bardzo dobre ceny, co prawda maja tylko nową broń, ale jak czegoś nie mają, to są w stanie dużo zamówić.

Praktycznie po wejściu z ulicy przemiły Pan wrzucił mi na stół G17, 2 wersje XDM, CZ i pytał czy coś jeszcze przynieść :D

O promesy pytali dopiero jak wybrałem co chcę kupić.

Ceny elastyczne i w zasadzie na poziomie internetowym, zapytałem o gratisa przy kupnie to dostałem paczkę ammo, a na wyjście jeszcze olejek do broni, tak na sam koniec rozmowy.

Wpisałem się w kolejkę na P-10, tak więc sklep na pewno odwiedzę ponownie :D
Wiatr, CP, Nitro.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”