Dyskusja do MMP 2017

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

hatara
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 68
Rejestracja: 15 czerwca 2011, 23:35
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: hatara »

Panie i Panowie,to były super zawody!!!!!!Tor mega przemyślany na pierwszy rzut oka wydawał się prosty,a jednak...To co wydaje się proste wcale nie musi takie być.Dla mnie osobiście miejscówka w Łazach jest jedną z najciekawszych w całej Polsce pod względem Ft i HFT.Mega brawa dla wszystkich org z Jury Panie ,Panowie bardzo wam z całego serca DZIĘKUJĘ za wszystko jesteście DE SUPERANCIAKAMI!!!!Brakowało tylko hostess skąpo ubranych które przenoszą nasze zabawki na stanowiska(może kiedyś....)
hatara
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 68
Rejestracja: 15 czerwca 2011, 23:35
Tematy: 0
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: hatara »

Oddzielnie chcę bardzo podziękować moim towarzyszom ,,niedoli" za wspólne dwa dni na torach.I tak na koniec mega,mega ale to mega GRATKI dla wszystkich zwycięzców !!!! Ale w szczególności dla mojego wąsato klapkowego ziomka Jaśka. Bo jak wszyscy wiedzą Janusz Pelucha On was wszystkich ...... Dobra mogę dostać BANA .Ale i tak was wszystkich kolegów i koleżanki po lufie UWIELBIAM. Pozdrawiam Lutek Hatara
Awatar użytkownika
Artur555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 23 września 2016, 17:25
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: Artur555 »

Zawody pierwyj sort! Szacuneczek dla organizatorów za przygotowanie tej, jakby nie patrzeć, potężnej imprezki. Nie powiem, że tor wyjątkowo trudny, bo dla mnie jeszcze każdy tor jest trudny :) Gratulacje dla wzycięzców, podziękowania dla kolegów za kolejne cenne rady i pozdrowienia dla wszystkich. Do następnego!
Braterstwo.eu
Zagorek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 466
Rejestracja: 17 maja 2016, 23:21
Tematy: 17
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: Zagorek »

No cóż. REWELACJA. Szacun dla organizatorów i zawodników za zawody i całą otoczkę.
Walther LGU + Vortex diamondback hp 3-12x42
BMK 40 + Vortex crossfire 6-18x44
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl/index.php
Awatar użytkownika
Ygreg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 539
Rejestracja: 27 marca 2009, 14:40
Tematy: 23
Lokalizacja: Łazy k/Zawiercia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: Ygreg »

"Obsada biura" jeszcze śpi lub pracuje telefonicznie wisząc na telefonie w domu od rana.
Dlatego ostateczne wyniki "póki co" można zobaczyć na pięknych zdjęciach zrobionych na torze i dekoracji przez Tomka.
https://goo.gl/photos/cbJXTKtBXVqfLHsQ8
Awatar użytkownika
Brandon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 61
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 19:14
Tematy: 9
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: Brandon »

Wielkie Podziękowania dla skromnej ekipy Jury, za wielki trud i ogrom pracy którą wykonali organizując te zawody. A wykonali ją świetnie.
Jak napisali koledzy wcześniej, było super, choć sobotni deszcz muszę jeszcze przemyśleć :027:
Oba tory były ciekawe i dawały tyle samo radości jak i złości po swoich strzałach. Zapewne długo będę pamiętał kilka figurek ;laughing:
Podziękowania, także dla sobotnich współtowarzyszy nierównej walki z aurą jak i wesołej dwójki z niedzieli.

GRATULACJE dla wszystkich zwycięzców, szczególnie dla Tomka, Leszka i Jarka - Brawo Wy :piwo:

Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia na torze.

Pzdr
Brandon
DGST BEAVER
"Secreti ac Efficaces"
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: mrpgxx »

Wyniki (nieoficjalne) za całe MMP 2017 znajdziecie na stronie www mistrzostw:
http://mp2017.pl/

Wyniki szczegółowe za drugi dzień może jeszcze dzisiaj wieczorkiem.
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
Tomek_tom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 25 lipca 2013, 22:06
Tematy: 0
Lokalizacja: Sanok
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: Tomek_tom »

W imieniu swoim jak i w imieniu Bimber Team dziękuję za świetne zawody. Wprawdzie pogoda w niedzielę nie rozpieszczała (za gorąco i w ogóle za dużo słońca), ale za to w sobotę niemal perfekcyjne warunki w naszym sporcie: super temperatura, brak rażącego słońca zabierającego kontrast i ostrość, super wiatrowskazy w postaci delikatnego deszczu i mżawki w pełnym zakresie odległości od palika do celu, o nocniku nie wspomnę bo było idealnie (szkoda że tak wielu zawodników zrezygnowało). Dziękuję wszystkim współtowarzyszą z grup w sobotę, na nocniku i w niedzielę: zwłaszcza Victorii (prawdziwa kobieta: od śmiechu do płaczu i odwrotnie w 2 sekundy - gratuluję zwycięstwa;)), Bartoszowi (ostoja spokoju, nie ważne czy trafił czy nie - gratuluję wicemistrza ;)). Gratuluję również wszystkim zwycięzcom w poszczególnych kategoriach, świetna robota (nie przyzwyczajajcie się ;laughing: )!!! Dzięki również moim kolegą z Bimber Team za najlepsze towarzystwo (zresztą jak zawsze :piwo:) .

P.S pozdrawiam również Panią z kateringu obsługującą ręczny dozownik złotego napoju chłodzącego :wink:
P.S 2 dziękujemy z a darmowy basen, po tych super warunkach w sobotę trzeba było się trochę................... ogrzać w saunie ;laughing: ;laughing: ;laughing:
P.S 3 Jak się dowiem kto mi pociął nożem pokrowiec na karabin to z przyjemnością urwie mu głupi czerep. :evil:
krystianzach
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 197
Rejestracja: 23 lipca 2014, 19:49
Tematy: 2
Lokalizacja: Zachełmie/Goleniów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: krystianzach »

Tomek_tom dziękuje za ofiarowanie "płynu celowniczego" który pomógł ogrzać się po sobotnim zimnym deszczu.
Podziękowania dla organizatorów za fajny tor, dla współtowarzyszy z sobotniej oraz niedzielnej grupy.
Koledzy strzelający hft2 następny razem więcej uśmiechu na twarzy :-D :-D :-D i nie przyjmujcie pokerowych min ;| ;|

Ps. Majecha brały te pstrągi? :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2017, 14:57 przez krystianzach, łącznie zmieniany 1 raz.
Było: Hatsan 90 --->Daystate X2 -->HW97--> Walther Lg Dominator
Jest: Diana 75 03'82 i coś jeszcze 8-)
Awatar użytkownika
Leszek Willi Do
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1693
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:51
Tematy: 29
Lokalizacja: Chojnice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: Leszek Willi Do »

Organizacja zawodów: Pełna profesja i zawodowstwo.
Niby nic , ale :
1) Scena pod daszkiem .
2) Nagłośnienie.
3) Karty startowe na stanowiskach i info w necie - kto , gdzie startuje.
4) Specjalne i bardzo poręczne stojaczki do sekundników .
5) Stanowiska tak rozplanowane , że nie było zatorów.
6) Tory bardzo przemyślane , nie łatwe i pełne pułapek.

W przyszłym roku mają odbyć się MŚwiata organizowane w Kanionie. Jestem spokojny o najwyższy poziom światowy.
Składam gratulacje i podziwiam za ciężką pracę , rozum i wspaniałą organizację Mistrzostw.
Gratuluję Zwycięzcom i wszystkim Zawodnikom za wspaniałą atmosferę i walkę.
Być u Was , to przyjemność i wyzwanie do dalszych treningów.
Do zobaczenia.:-)
będzie lepiej
Awatar użytkownika
red5555
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 września 2009, 15:09
Tematy: 8
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: red5555 »

Chyba już wszystko zostało powiedziane w kierunku Organizatorów ! :-D Dołączam się do podziękowań ! :one:

Osobiście w szczególności jeszcze chciałem podziękować kolegom z niedzielnej grupy nr 6: Józefowi i Jirkowi oraz kolegom z sąsiedniej grupy. Tylko dzięki ich pomocy (praktycznie przez całe zawody) mogłem je ukończyć pomimo odniesionej kontuzji !!!! Dziękuję i pozdrawiam !

Piotr / red5555
Steyr Challenge FT, Steyr LG110, FWB 300S, Diana 75 HV, Anschütz Match 380, Kandar P10, Morini CM 162MI, Steyr LP50, HW40
wenflon
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 68
Rejestracja: 04 maja 2017, 10:42
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: wenflon »

Ze smutkiem czytam wasze wypowiedzi ale tylko dlatego ze smutkiem bo nie mogłem być z wami, gratuluję wszystkim bez wyjątku a w szczególności zwycięzcom Eli i Tomkowi , i reszcie ferajny z WSST za wysokie miejsca. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się bawić razem z wami.
Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 586
Rejestracja: 17 czerwca 2012, 21:57
Tematy: 12
Lokalizacja: Zalesie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: Januszpelle »

Dziękuję bardzo za wspaniałe zawody.
Wreszcie pierwszy raz zawitałem do Kolegów z Jury i zostałem bardzo miło przywitany. Nie spodziewałem się aż tylu „suwenirów” :-D
Za ogrom roboty szacun Panie i Panowie!

Obrazek

Kilka fotek https://goo.gl/photos/2TSEqYT83QxEtSXe8
Kilka innych ujęć https://goo.gl/photos/QAMqTjSQZiSoAVPJ6
Było dobre HW 100, teraz będzie FTP 900.
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: mrpgxx »

Na stronie www pojawiły się już oficjalne wyniki MMP 2017.

I tutaj niestety ze smutkiem stwierdzam, że nie udało się nad wszystkim zapanować w 100%. Przejdę teraz do przeprosin ;|
1) Różnica w pkt wśród Najlepszej Kobiety w niedzielę była tak duża, że ze względu na czas nie liczyliśmy karty ręcznie (tym bardziej, że zwycięstwo miało przypaść osobie, która przyjechała tylko na 1 dzień i nie została na dekorację, aby oklaskiwać pozostałych zwycięzców). Niestety był to błąd, bo suma punktów na tej karcie była zawyżona o aż 3 oczka! W tym miejscu chciałbym bardzo przeprosić Danusię Markisz, która tym samym nie znalazła się na scenie podczas dekoracji za zmagania w niedzielę - Danusia nadrobimy to przy najbliższej okazji! Złoty medal będzie na Ciebie czekał (mam nadzieję, że tylko do Mikstatu). Mam nadzieję, że zwycięstwo w losowaniu nagród trochę Ci to wynagrodziło ;)
2) Namieszane zostało również w klasie Juniorów Starszych - o ile miejsca zajęte za 2 dni zmagań nie ulegają zmianie, o tyle dzieje się tak w poszczególnych dniach (przepisy PFTA wymagają nagrodzenia zawodników za każdy dzień zmagań osobno). Niestety nie udało nam się ustawić wszystkich Juniorów na tym samym torze (opiekunami bywali zawodnicy HFT2), co było przyczynkiem naszego błędu, ponieważ Oliwia Sroga miała co prawda wpisywane wyniki z dni które faktycznie strzelała, ale niestety była ustawiona na innym torze niż jej rówieśnicy (torów, jakie by nie były, porównać się nie da, dlatego w tym nietypowym przypadku dni nie grają roli, bo z powodu różnych trudności toru byłoby to niesprawiedliwe). W tym miejscu chciałbym przeprosić właśnie Oliwkę oraz Martę Laskowską i Marie Kvapilovą. Ostatecznie na torze żółtym 3. miejsce zajęła Marta Laskowska, a za podium uplasowała się Oliwia. Natomiast na torze białym Oliwia wystrzelała 2-gi (a nie 3-ci) wynik, a za nią znalazła się Marie. Bardzo Was dziewczyny przepraszam - mam nadzieję, że w wolnej chwili przy naszym następnym spotkaniu uda się ten błąd naprawić!

---------------------------

Jednocześnie chciałbym bardzo podziękować całej ekipie KSP JURA. Kasi za prowadzenie biura, wyniki, ogarnięcie grup i niezmordowaną pracę na równi z facetami od czwartku do niedzieli na Kanionie, Radkowi za masę czasu poświęconą na przygotowanie całego sprzętu oraz liczne wizyty w Kanionie na długo przed mistrzostwami, Gabrysiowi za wyszkolenie klubowych juniorów ;) i całą jego pracę poświęconą podczas organizacji samych mistrzostw, Markowi za nieocenioną pomoc przy układaniu oraz zbieraniu toru pomimo tego, że nie mógł pojawić się na samym zawodach z powodów zawodowych a mimo to znalazł czas żeby być z nami na Kanionie, Tomkowi stawiającemu karierę zawodową i budowę domu na włosku ;) że mimo tego udało mu się przyjechać na weekend, gdzie nie miał czasu pospać zostając ze mną również na nocnym, naszym młodocianym, czyli Bartkowi i Viki, którzy spędzili z nami przez cały ten długi weekend mnóstwo czasu i byli gotowi w każdej chwili pomóc nam we wszystkim, Joli za ogarnięcie dedykowanych tabliczek stanowiskowych, numerków, identyfikatorów etc., mojemu dobremu przyjacielowi Kubie, który wpadł pomóc w czwartek rano i pomógł ustawić figurki w najtrudniejszych miejscach, no i oczywiście tacie za każdą z tych wyżej wymienionych rzeczy, bo bez niego ta impreza nie miałaby szansy się odbyć. I na koniec skromnie mnie samemu - że mi się chciało :)

I jeszcze link do zdjęć Radka zarówno z zawodów jak i przygotowań ;)
https://goo.gl/photos/zcnwLnnvtajpuFuU6
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
Ygreg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 539
Rejestracja: 27 marca 2009, 14:40
Tematy: 23
Lokalizacja: Łazy k/Zawiercia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Dyskusja do MMP 2017

Post autor: Ygreg »

Nawiązując do podziękowań dla klubowiczów od Pawła pozwolę sobie przedstawić każdego z nich (nie ma nas wielu więc to nie będzie trudne :-D )
Od lewej: Marek, Jola, Gabryś, Viki (jr), Tomek, Bartek (jr), Kasia, Paweł, Grzegorz, Radek i brak na zdjęciu Kuba - na zdjęciach z przygotowań toru miał fantazyjne, czerwone okulary.

Obrazek

Ale generalnie chciałbym podziękować Wszystkim uczestnikom MMP 2017 HFT/FT za przyjazd, zmagania z niesprzyjającą aurą w sobotę, sportową rywalizację, wspaniałą atmosferę, uśmiech i miłe słowa na forum wpisane po zakończeniu zawodów. Gratulacje dla Wszystkich aktualnych Mistrzów Polski, nagrodzonych i wyróżnionych.

Obrazek

Składam również specjalne podziękowania dla:
- Burmistrza Miasta Łazy i władz samorządowych
- Dyrektorowi OSiR Adrianowi Kała za pomoc w przygotowaniach
- Sponsorów
- Strażakom z OSP za zabezpieczenie terenu podczas zawodów
- Kolegom z klubu WKFT za udostępnienie całego sprzętu do Silhouette
- Kolegom z klubu Hunter Team za udostępnienie figurek dla HFT na tor biały
- Kolegom z klubu DSSR za udostępnienie figurek do FT na tor żółty oraz przenośnego nagłośnienia użytego podczas nHFT.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”