Sig Sauer P320

Moderator: Moderatorzy WBP

szafix
Reactions:
Posty: 10
Rejestracja: 04 grudnia 2008, 11:06
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: szafix »

Było już wcześniej ale przypomnę. W niektórych sklepach w komplecie są trzy magazynki i przyrządy trytowe, ponadto do kupienia jest wersja carry a nie compact (nie ma wielkiej różnicy ale jednak jest).
pozdrawiam
benek215
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 27 marca 2017, 20:13
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: benek215 »

Kajetan dzięki za fotki :one:
Przeglądałem arsenał warszawskich strzelnic ale nigdzie nie znalazłem P320, muszę chyba podzwonić,może się ukrywają i nie chcą się pochwalić.
BigBartBS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 23 października 2015, 13:16
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: BigBartBS »

Może kogoś zainteresuje opinia tego jegomościa :)



Całkiem ciekawie powiedziane.
Kalantris
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 25 lutego 2016, 15:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: Kalantris »

BigBartBS pisze:Może kogoś zainteresuje opinia tego jegomościa :)



Całkiem ciekawie powiedziane.
Jako fanboj P320 już się chciałem obruszyć, że koleś nie cierpi, ale obejrzałem do końca ;).

Niestety jedyna wada, jaką pragnę zaznaczyć, to wkurzająco mało opcji kabur dostępnych w naszym pięknym kraju. Tak przy okazji - ktoś ma jakiś namiar na dobrą kaburę IWB do tego cacka? Idzie lato, trzeba coś wykombinować, bo kurtka niedługo pójdzie do szafy.

Pozdrawiam,
Aleksander
Kalantris
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 25 lutego 2016, 15:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: Kalantris »

No to w kwestii osprzętu sprawa wygląda tak:

Przyrządy - TruGlo #8#8 do P320 w kalibrze 9mm, to pozostałych #6#8. Można dostać światłowody za ok. 350, a światłowody + tryt za ok. 650 (na ebay na przykład, w sklepie widziałem w 4shooterze, ale za 900).

Kabura IWB - Najfajniejsza wydaje mi się On your 6 Design, ale nie wysyłają do Polski. Tylko jak ktoś ma kumpla w USA. Koszt kabury w tej chwili poniżej 30 dolarów, bo można wdusić kod promocyjny sale15 gdzieś do końca kwietnia. Wysyłają i akceptują kasę tylko z USA. Jeśli ktoś nie ma takiego szczęścia albo nie korzysta z Amerykanos, zostaje INCOG Eclipse, ale to już ok. 450zł. Wysyłają normalnie do Polski. Dla osób, które lubią większą płetwę w IWB (np. do noszenia na plecach albo boku), można próbować Alien Gear Cloak Tuck 3.0, ale ja osobiście wolę nosić z przodu. Z Alienem jest ten problem, że mają w standardzie FBI cant i nie można tego za bardzo zmienić (jest regulacja, która pozwala prawie wyprostować broń, ale i tak z 5 stopni kąta zostaje).

Kabura OWB - jeśli komuś nie pasuje stockowa kabura (moim zdaniem jest bardzo dobra), to może wymienić np. na IMI Defense normalnie dostępne w sklepach w Polsce, ale zaznaczam, że nie różni się od stocka praktycznie wcale (prócz standardowego dla IMI przycisku zwalniającego). IMI robi też kabury Duty, ale tu trudniej z dostępnością i nie wiem, jak wygląda jakość wykonania. Safariland robi holstery duty z autolockiem, ale koszty większe, wiadomo.

Alternatywne szkielety - Można dostać w wielu miejscach. Przypomnę tylko, że wskaźniki laserowe są już w pełni legalne, więc np. Lima 5 można legalnie sobie ściągnąć. Dostępne m.in. na Opticsplanet. Kosztuje trochę, ale mniej niż wskaźnik laserowy + kabura. Ciekawe kolorowe można dostać np. na selwayarmory.

Pozdrawiam,
Aleksander
Ostatnio zmieniony 31 marca 2017, 12:43 przez Kalantris, łącznie zmieniany 1 raz.
Kajetan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 17 marca 2017, 09:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: Kajetan »

benek215 pisze:Kajetan dzięki za fotki :one: Przeglądałem arsenał warszawskich strzelnic ale nigdzie nie znalazłem P320, muszę chyba podzwonić,może się ukrywają i nie chcą się pochwalić.
Nie ma problemu :) Jeśli chodzi o test to trzeba dzwonić :/

Mały offtopic: Jeśli ktoś szuka Siga z większą ilością magazynków w zestawie jest ciekawa opcja ( ͡º ͜ʖ͡º)

Obrazek
Kalantris
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 25 lutego 2016, 15:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: Kalantris »

benek215 pisze:Kajetan dzięki za fotki :one:
Przeglądałem arsenał warszawskich strzelnic ale nigdzie nie znalazłem P320, muszę chyba podzwonić,może się ukrywają i nie chcą się pochwalić.
Jak chcesz popykać z 320 w Warszawie, to możemy się ustawić gdzieś na strzelnicę, możesz popykać z mojego. Nie ma problemu.

Pozdrawiam :),
Aleksander
Kajetan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 17 marca 2017, 09:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: Kajetan »

benek215 pisze:Kajetan dzięki za fotki :one:
Przeglądałem arsenał warszawskich strzelnic ale nigdzie nie znalazłem P320, muszę chyba podzwonić,może się ukrywają i nie chcą się pochwalić.
Potwierdzona informacja, jest możliwość sprawdzenia Sig Sauerów P320 Full Size i Compact w BH DEMO Center.
benek215
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 27 marca 2017, 20:13
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: benek215 »

Kalantris pisze:
benek215 pisze:Kajetan dzięki za fotki :one:
Przeglądałem arsenał warszawskich strzelnic ale nigdzie nie znalazłem P320, muszę chyba podzwonić,może się ukrywają i nie chcą się pochwalić.
Jak chcesz popykać z 320 w Warszawie, to możemy się ustawić gdzieś na strzelnicę, możesz popykać z mojego. Nie ma problemu.

Pozdrawiam :),
Aleksander
Dziękuję za odzew. Byłem w Best Hunters .Obejrzałem ,przymierzyłem się, nie strzelałem ale muszę przyznać ,że bardzo pasuje mi P320, zwłaszcza Full Size .
Teraz tylko muszę znaleźć dostawcę-sprzedawcę. W sumie BH oferuje tego Siga ale z dwoma magazynkami (gdyby dorzucili trochę pestek na początek to pewnie już bym go łyknął).

Kalantris, a czy możesz mi powiedzieć z której strzelnicy korzystasz? Otwarta,zamknięta? Osobiście wolę strzelać w plenerze ale czytając opinie o warszawaskich strzelnicach to bywa różnie.
I jeszcze jedno pytanko- jakiej amunicji używasz? Czy P320 jest jakoś szczególnie wrażliwy?
Awatar użytkownika
ziko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 13 stycznia 2017, 13:00
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: ziko »

Szukam osoby z Wroclawia lub okolic ktora posiada P320 bo chcialby testowo wystrzelac z niej paczke ammo.
Kalantris
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 25 lutego 2016, 15:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: Kalantris »

benek215 pisze:
Kalantris pisze:
benek215 pisze:Kajetan dzięki za fotki :one:
Przeglądałem arsenał warszawskich strzelnic ale nigdzie nie znalazłem P320, muszę chyba podzwonić,może się ukrywają i nie chcą się pochwalić.
Jak chcesz popykać z 320 w Warszawie, to możemy się ustawić gdzieś na strzelnicę, możesz popykać z mojego. Nie ma problemu.

Pozdrawiam :),
Aleksander
Dziękuję za odzew. Byłem w Best Hunters .Obejrzałem ,przymierzyłem się, nie strzelałem ale muszę przyznać ,że bardzo pasuje mi P320, zwłaszcza Full Size .
Teraz tylko muszę znaleźć dostawcę-sprzedawcę. W sumie BH oferuje tego Siga ale z dwoma magazynkami (gdyby dorzucili trochę pestek na początek to pewnie już bym go łyknął).

Kalantris, a czy możesz mi powiedzieć z której strzelnicy korzystasz? Otwarta,zamknięta? Osobiście wolę strzelać w plenerze ale czytając opinie o warszawaskich strzelnicach to bywa różnie.
I jeszcze jedno pytanko- jakiej amunicji używasz? Czy P320 jest jakoś szczególnie wrażliwy?
Korzystam z trzech strzelnic: Na Warszawiance, na Kocjana i Galileusza. Dwie otwarte, jedna zamknięta. Zamknięte mają niestety ten feler, że nie bardzo chcą pozwalać strzelać z kabury, a dla mnie jest to poważny problem, bo po co mam robić pół ćwiczenia, jak mogę robić całe :).

Korzystam z cięższej amunicji - Geko i Fiocchi. Tak, P320 jest czuły na amunicję w tym znaczeniu, że musi ona być w komorze, żeby padł strzał. Mieli bydlak wszystko, co ma napisane "około 9mm", nie zaciął mi się nigdy, wliczając w to trening w śniegu, mocno ujemnej temperaturze z lufą do połowy wypchaną śniegiem. Cięło się wszystko - Glocki, HK i XDMy, a mój Ziggy wciąż pracował bezbłędnie :).

Pozdrawiam,
Aleksander
sig1986
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2017, 11:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: sig1986 »

Wiam! Mam pytanie do wszystkich uzytkownikow forum ze slaska - czy ktos zna badz posiada siga p320??? Chce kupic pistolet ale nie znam nikogo kto by posiadal .... konkretnie chodzi mi o to zeby goscinnie strzelic z tego pistoletu .... dzieki z gory za pomoc pozdrawiam wszystkich ! :cry:
Frank_Underwood
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 17 listopada 2016, 13:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: Frank_Underwood »

Szukamy ładownic do P320 compact, macie coś sprawdzonego?
Ghostdog
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 924
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 11:02
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: Ghostdog »

Magazynki to w miarę standardowe rozmiary ( 9mm double stack ). Blackhawka ładownica jest ok ( regulacja śrubką ). Black Point Tactical robi bardzo fajne ładownice, ale po pierwsze drogie, po drugie nie po tej stronie oceanu, po trzecie trzeba czekać miesiącami ;)
I love my SIGs.
Frank_Underwood
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 17 listopada 2016, 13:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sig Sauer P320

Post autor: Frank_Underwood »

Dzięki. Kupiłem IMI na dwa magi z regulacją kąta nachylenia.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”