Jak usunąć kulę z bębna

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
Dragon1x1
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 04 stycznia 2017, 10:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Dragon1x1 »

odnośnie szkoleń .... hmmm.... takie szkolenia to co ? jak nie założyć stringów żony na lewo ?
pierdzielicie tu na tym forum różne farmazony.... raz lepsze , raz gorsze! Wczoraj wieczorem zobaczyłem jak na you tube strzela z sharps....... wczoraj zobaczyłem a w pononiedzialek będę dobijał transakcji. ....
Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Toost »

Dragon1x1 pisze:odnośnie szkoleń .... hmmm.... takie szkolenia to co ? jak nie założyć stringów żony na lewo ?
pierdzielicie tu na tym forum różne farmazony.... raz lepsze , raz gorsze! Wczoraj wieczorem zobaczyłem jak na you tube strzela z sharps....... wczoraj zobaczyłem a w pononiedzialek będę dobijał transakcji. ....
Napisz jak Tobie się będzie strzelać.
Na YT jest dużo, ale nie wszystko. Poza tym trzeba umieć oddzielić oszołomów od fachowców.
Na ZKSie widziałem gościa co przyszedł z sharpsem, pewnie też widział na YT, ale przez godzinę strzelił może z raz, a może w cale. Wkurw... na maksa zapakował karabin w folie i pojechał do domu.
Raptor pewnie pamięta jak gość tego sharpsa z folii odwijał bo zwrócił mu uwagę, że taki transport to nie najlepszy pomysł.

Nie unoś się, akurat ci co tu pisali to fachowcy i ich rady można stosować w ciemno. Od Zbyszka sam wiele się nauczyłem, a jeszcze kilka rzeczy zamierzam zanabyć, choćby kontrole postawy postawy przy pistolecie, na która się umówiliśmy i którą mam nadzieję niebawem zrealizuję.

Szkolenie CP na ZKS to był bardzo dobry pomysł, skorzystało na tym kilka setek ludzi, a i bezpieczniej się strzela w porównaniu z tym co było jeszcze rok czy dwa temu jak zieloni rewolwerowcy przychodzili i wywijali remingtonami na prawo i lewo.
Ja przynajmniej skorzystałem (byłem na pierwszym szkoleniu) a dalsze rady kolegów powodują, że kulki lecą w tarcze coraz bliżej środka czarnego.
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
Raptor.red
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 172
Rejestracja: 01 lutego 2015, 18:31
Tematy: 3
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Raptor.red »

luck-ek pisze:
Na żadnym szkoleniu nie byłem, zdaje się że nie ma takiego obowiązku, dlatego nie wiem skąd takie założenie, że byłem?
Swoją drogę chętnie bym się wybrał na jakieś szkolenie, albo spotkał kogoś z mojego rejonu, zajmującego się strzelaniem z broni CP...

A co do rozumienia tematu to proszę go najpierw przeczytać (ze zrozumieniem oczywiście), a potem mnie pouczać!
Nie odnosiłem się do ostatnich wypowiedzi, wydawało mi się że moją wypowiedz powinni wszyscy zrozumieć, ale widać muszę pisać "większymi literami", bo nie wszyscy zrozumieli...

Kaszki nasypałem za dużo, bo nie miałem doświadczenia, bo to było moje pierwsze ładowanie rewolweru w życiu.
Wcześniej czytałem wpis jakiegoś doświadczonego kolegi(?), że kaszkę sypie do zapełnienia komory, a potem wciska kulę.
Pomimo tego, że chcąc być ostrożny, nie dowierzając do końca temu co przeczytałem, wsypałem mniej kaszki, a kuli nie udało mi się jednak wepchnąć bo komory.
A kula była dobrej średnicy .454 do Remingtona Army od Uberti, jak zalecał sprzedawca.
Kolego
szkoda że w twoim rejonie nie robią takich szkoleń, u nas na ZKS-ie wprowadzili taki przymus i chwała klubowi za to, ci co przychodzą strzelać chociaż teorii trochę nabyli,i czujemy się z tym po prostu bezpieczniej. Jak ja zaczynałem strzelać z CP, to takich szkoleń nie było, więc sam przy pierwszej wizycie na strzelnicy poprosiłem strzelającego tam gościa by mi wszystko objaśnił. To też rodzaj szkolenia, a trafiłem dobrze bo na instruktora. Co do rozumienia tematu to się nie unoś, bo dobrze wiem o czym jest ten temat, kiedy się zaczął i jak skończył. Kotleta odgrzał wczoraj Dragon1x1, ale na temat wysuwającej się kuli w czasie strzału, więc twój post miał się jak pięść do oka. Stąd sugestia byś czytał ze zrozumieniem. Problemy z wsypaniem za dużo kaszy, przechodził każdy z nas, bo doświadczenie przychodzi z czasem, jak się ćwiczy, i słucha bardziej doświadczonych od siebie, Więc nie unoś się tak honorem, tylko słuchaj i czytaj ze zrozumieniem.

ps. i nie ufaj zbytnio zaleceniom sprzedawcy bo na pewno, dobrze na tym nie wyjdziesz.
Raptor.red
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 172
Rejestracja: 01 lutego 2015, 18:31
Tematy: 3
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Raptor.red »

Dragon1x1 pisze:odnośnie szkoleń .... hmmm.... takie szkolenia to co ? jak nie założyć stringów żony na lewo ?
pierdzielicie tu na tym forum różne farmazony.... raz lepsze , raz gorsze! Wczoraj wieczorem zobaczyłem jak na you tube strzela z sharps....... wczoraj zobaczyłem a w pononiedzialek będę dobijał transakcji. ....
Lubisz zakładać stringi żony ??? ;laughing: ;laughing: ;laughing: no cóż różne są gusta, :516: my pierdzielimy ale stringów nie przymierzamy, mówisz zobaczyć, znaczy wiedzieć. :583: No cóż..... miejsce nad kominkiem masz ?... Nie... ? to ktoś zarobi, bo taniej odkupi. :532:
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2017, 23:06 przez Raptor.red, łącznie zmieniany 1 raz.
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Marek- »

Dragon1x1 pisze:odnośnie szkoleń .... hmmm.... takie szkolenia to co ? jak nie założyć stringów żony na lewo ?
pierdzielicie tu na tym forum różne farmazony.... raz lepsze , raz gorsze! Wczoraj wieczorem zobaczyłem jak na you tube strzela z sharps....... wczoraj zobaczyłem a w pononiedzialek będę dobijał transakcji. ....

Ledwo prochu powąchałeś a już wpadasz w mentorski ton, jeżeli ci się nie podoba to możesz przestać pisać.
Awatar użytkownika
Dragon1x1
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 04 stycznia 2017, 10:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Dragon1x1 »

Raptor.red pisze:
No cóż..... miejsce nad kominkiem masz ?... Nie... ? to ktoś zarobi, bo taniej odkupi. :532:
Raptor... kiedyś musiałem nauczyć się chodzić......, mówić..., trzymać łyżkę i widelec, jeździć na nartach, wyjść z samolotu i otworzyć spadochron... więc wydaje mi się że strzelanie z sharpsa też ogarnę. Nie w tydzień to w miesiąc , nie w miesiąc to w rok! A gdyby jakimś cudem nie wyszło to miejsce nad kominkiem jest , będzie ozdobą ;) w końcu piątka to nie jakiś majątek życiowy .
Chodzi mi o to że w postach robicie z igły widły, jak by to było niemożliwe , nie osiągalne, tylko dla paru wybrańców. Nie, jest osiągalne dla każdego tak samo jak każdy może to kupić jak kilogram cukru. Jest osiągalne dla każdego , dla jednego w tydzień dra drugiego w rok ale jest ;) Pozdrawiam serdecznie ;)
Awatar użytkownika
stangret
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1675
Rejestracja: 15 lutego 2010, 15:07
Tematy: 38
Lokalizacja: Wielka Brytwanna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: stangret »

Za grosz pokory :090:
"And don't forget. That isn't your Martini you have. It belonged to others before you and will belong to others after you are gone. Look after it, and pass it on with pride. It deserves it." Malcolm Cobb, The Martini Henry Note-book
Raptor.red
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 172
Rejestracja: 01 lutego 2015, 18:31
Tematy: 3
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Raptor.red »

Dragon1x1 pisze:
Raptor... kiedyś musiałem nauczyć się chodzić......, mówić..., trzymać łyżkę i widelec, jeździć na nartach, wyjść z samolotu i otworzyć spadochron... więc wydaje mi się że strzelanie z sharpsa też ogarnę. Nie w tydzień to w miesiąc , nie w miesiąc to w rok! A gdyby jakimś cudem nie wyszło to miejsce nad kominkiem jest , będzie ozdobą ;) w końcu piątka to nie jakiś majątek życiowy .
Chodzi mi o to że w postach robicie z igły widły, jak by to było niemożliwe , nie osiągalne, tylko dla paru wybrańców. Nie, jest osiągalne dla każdego tak samo jak każdy może to kupić jak kilogram cukru. Jest osiągalne dla każdego , dla jednego w tydzień dra drugiego w rok ale jest ;) Pozdrawiam serdecznie ;)

Dragon1x1, z twojej autoprezentacji wynika że jesteś wybitnie uzdolniony, stąd pewnie ten lekceważący stosunek do innych, czemu najwyraźniej dajesz wyraz swoimi postami. Sharps, jak najbardziej jest osiągalny dla wszystkich, i może mieć go każdy kto zechce, wszak jest ogólnie dostępny, życzę ci powodzenia w jego ujarzmianiu, potrzeba tu jednak trochę pokory, w którą najwyraźniej natura cię nie wyposażyła, dlatego cieszę się, że masz to miejsce nad kominkiem. Życzę słońca, bo ty najwyraźniej błądzisz we mgle.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Willie357
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2774
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: RIP

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Willie357 »

Nie wiem czy to atak mrozu, czy sie starzeję, ale czuję się w obowiązku raptorze wreczyc Ci wirtualną. flaszke :piwo:
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów
Raptor.red
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 172
Rejestracja: 01 lutego 2015, 18:31
Tematy: 3
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Raptor.red »

Willie357 pisze:Nie wiem czy to atak mrozu, czy sie starzeję, ale czuję się w obowiązku raptorze wreczyc Ci wirtualną. flaszke :piwo:
A więc, Twoje zdrowie :piwo:
Awatar użytkownika
Dragon1x1
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 04 stycznia 2017, 10:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Dragon1x1 »

Willie357 ...... leśnym dziatką dziękujemy......rośnie młode pokolenie i mimo wielkich staran nie wejdziecie w te szeregi ...... no chyba że jakiś dziadek znajdzie jakiegoś szczawika który będzie pisał do niego mistrzu...... banał ......
Zaczniecie pisać normalnie to zostaniemy i będziemy konwertować .... jeżeli nadal będziecie robić beton forum to kiedyś zostaniecie w 4 z piętnastoma szczawikami po 20 kilka lat co będą do was pisać " mistrzu" i lody robił, ale tak czy tak i tak nie długo zejdziecie z tego świata i może wówczas oświetli się czas na strtzelanie, bez was co piszecie że tak trudno strzelac!!!! LEŚNYM DZIATKOM DZIĘKUJEMY .........
Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Toost »

Jakie te gimbusy teraz wyszczekane ...
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
Raptor.red
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 172
Rejestracja: 01 lutego 2015, 18:31
Tematy: 3
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Raptor.red »

Żenada, ja tam pozwoliłbym opuścić mu to forum na zawsze, " konwertacja" z nim nie ma sensu
Awatar użytkownika
Toost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1428
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 08:00
Tematy: 5
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Toost »

A po co? Olać gimbusa i będzie szczekał sam se sobą. Zapyta o coś to pewnie teraz dostanie fure porad i gotowych rozwiązań
pozdrawiam Tomek
36, 9x19, 22LR, 6.5x55SE, 45ACP, 38Spec, 223Rem, 308Win, 44Mag, 12/76, 357Mag, 7.62x39, 9x18, 7.62x25
Awatar użytkownika
Willie357
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2774
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: RIP

Re: Jak usunąć kulę z bębna

Post autor: Willie357 »

OT,ale chyba juz nie.......
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń - CP”