Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2014 - Dyskusja

Ważne informacje i dyskusje dotyczące zawodów, imprez i innych okazji.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator informacji o zawodach

Awatar użytkownika
Klub WKFT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 07 stycznia 2013, 18:28
Tematy: 28
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Klub WKFT »

Dzięki za odwiedziny, przyjedziemy z re-wizytą :)


Braci Strzelecka! Wyniki miały małe przekłamania, zostały skorygowane i już teraz wszystkie pliki są prawidłowe. Dzięki za nadesłane informacje - czasem nie umieliśmy liczyć a czasem nas dziwiło czemu karty nie są wypełnione :)

Natomiast Spinner zwrócił naszą uwagę na pewien poważny błąd przez nas popełniony. W wynikach drugiego dni dwaj seniorzy mieli taką samą ilość punktów. My niestety nieprawidłowo odczytaliśmy count-back w wyniku czego nagrody nie otrzymał właściwy zawodnik.

Wszem i wobec informujemy, że drugiego dnia zmagań najlepszym seniorem był Antoni Kąkolewski - Tolek. Bardzo przepraszamy za pomyłkę i gratulujemy zwycięstwa ;)
Zostało domówione z Januszem, że przekaże statuetkę przy najbliższej okazji.


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i naprawdę bardzo, bardzo doceniamy Wasze pozytywne opinie!
pozdrawiamy,

Klub WKFT
www.wkft.pl
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Post autor: mrpgxx »

Obrazek

Publikuję aktualny ranking Pucharu PFTA po MMP 2014:

XLS - KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU PFTA 2014 (5/8)

W tym MIEJSCU można natomiast podejrzeć, jakie odznaki i komu należą się po zawodach w Białobrzegach.

Dodam także, że na stronie głównej Stowarzyszenia znajdziecie także newsa o ostatnich MMP wraz z kilkoma ciekawostkami na temat niektórych medalistów.

Jednocześnie podrzucam także linka do kompilacji wyników z MMP 2014 w znanym formacie i w jednym pliku zbiorczym:

XLS - WYNIKI MMP 2014 (20-22.06)
XLS - Suma po dwóch dniach MMP 2014
XLS - Drużyny - 1 dzień
XLS - Drużyny - 2 dzień

Wszelkie reklamacje dotyczące rankingu Pucharu PFTA oraz odznak proszę przesyłać wyłącznie na PW!
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
Łysa
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 18 stycznia 2008, 11:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: Łysa »

W rankingu pucharu chyba wkradł się błąd - drugiego dnia MMP najlepszy wynik HFT2 był 89 a nie 82pkt.

Edit - no chyba że osoba, która uzyskała 89 nie jest w pfta ;)
Ale wtedy wyniki drużynowe są chyba źle - także powinny być liczone tylko w ramach PFTA?
ŁGS "ORZEŁ"
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Post autor: mrpgxx »

Łysa pisze:Ale wtedy wyniki drużynowe są chyba źle - także powinny być liczone tylko w ramach PFTA?
Zasada została przyjęta taka, że w kwestii wyników drużynowych liczymy maxy w ramach danych zawodów całościowo, a nie tylko wśród członków PFTA. W przeciwnym wypadku wyniki drużyn zostałyby całkowicie wypaczone i nie pokazywałyby faktycznego poziomu poszczególnych członków drużyn, a przez to całej drużyny na danych zawodach.
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2014, 14:45 przez mrpgxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 53
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MASZOT »

Paweł. Z całym szacunkiem, ale nic nie rozumiem z tego co napisałeś. Rozumiem za to punkt 6. Regulaminu klasyfikacji drużynowego Pucharu PFTA na rok 2014.
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2014, 14:46 przez MASZOT, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Post autor: mrpgxx »

Gdybyś powołał się na punkt 9 tego regulaminu, to dla odmiany do mnie dotarłaby całość przekazu ;)

Żałuje, że nie zauważyłem tego zapisu wcześniej (czyli tak na prawdę w kwietniu 2013 roku), bo już rok temu było to liczone na tej zasadzie, którą podałem wyżej (czyli defacto w oparciu o sprawiedliwe wyniki, bo historia niejednokrotnie pokazywała, że zwycięzcą Mistrzostw Polski wcale nie musi być członek PFTA, co ma ogromne przełożenie na zmianę liczenia wyników drużyn).

Było minęło i w tym roku niestety trzeba dopasować się do tego nieszczęsnego punktu regulaminu...

Do ewentualnej dyskusji zapraszam zainteresowanych do właściwego działu, żeby nie śmiecić w wątku o MMP.

W najbliższym czasie pojawią się skorygowane wyniki.
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2014, 15:06 przez mrpgxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 53
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MASZOT »

OK. Mnie osobiście to nie przeszkadza. Poza tym, do składów drużyn, podani są zgodnie z regulaminem, jedynie członkowie PFTA (choć nie wiem czy ktokolwiek to weryfikował). Nie ważne. Rywalizacja w Białobrzegach była na bardzo wysokim poziomie i dla mnie nie było znaczenia kto, gdzie przynależy. To było Święto Strzeleckie grona przyjaciół z całej Polski i tak zawsze to odbieram.

P.S. Jest mała pomyłka w rankingu MMP za sobotę, w kategorii sylwetki-karabin. Dogrywkę o 3. miejsce wygrał Mirek Maciejewicz i Jacek Jakimowicz był czwarty.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Post autor: mrpgxx »

MASZOT pisze:Poza tym, do składów drużyn, podani są zgodnie z regulaminem, jedynie członkowie PFTA (choć nie wiem czy ktokolwiek to weryfikował).
Weryfikowałem to i niestety z jednym zawodnikiem wciąż jest problem, ale liczymy, że się nawróci, co też obiecał jakiś czas temu 8-)

Wyniki zostały zweryfikowane (weryfikacji wymagał także wynik z pierwszego dnia, gdzie "źle" były policzone wyniki zawodników FT) ;)

Informuje, że zwycięzcy się nie zmienili, ale druga drużyna zamieniła się z trzecią miejscami ;) Niżej już nie patrzyłem podczas sortowania. Drużynowa klasyfikacja w Pucharze PFTA także została zweryfikowana ;)

Temat uważam za zamknięty ;)
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
Staszek_83
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 146
Rejestracja: 09 listopada 2009, 16:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Staszek_83 »

Łysa pisze:...drugiego dnia MMP najlepszy wynik HFT2 był 89 a nie 82pkt.

Edit - no chyba że osoba, która uzyskała 89 nie jest w pfta
Zgadza się, nie jest :wink: . Dlatego w klasyfikacji będzie 82pkt.
RWS 100, CZ 200,Walther LG90
Awatar użytkownika
=Ola=
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 235
Rejestracja: 29 kwietnia 2012, 21:55
Tematy: 36
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Moderatorzy PFTA

Post autor: =Ola= »

Ode mnie również podziękowania dla organizatorów za super zawody, jak i również dla osób, z którymi miałam zaszczyt strzelać w grupie.
Wielkie gratulację dla Weroniki, oby tak dalej :)
I też trochę zdjęć ode mnie.
Zdjęcia
Awatar użytkownika
TOMEK K
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1317
Rejestracja: 13 sierpnia 2008, 19:39
Tematy: 109
Lokalizacja: KRAKÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: TOMEK K »

Wywiad z Mistrzem Polski Silhouette karabin 2014 - jeszcze raz wielkie gratulacje Krzysiek!!!!
Awatar użytkownika
Michael_Grey
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 228
Rejestracja: 18 września 2011, 21:47
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Michael_Grey »

Hej.

Bardzo dziękuję organizatorom! Było super.
Dopiero teraz ale MMP połączyłem z urlopem i stąd zwłoka.

Zajrzałem też do wyników i chciałbym zgłosić pomyłkę.
Błąd jest niewielki ( na moją korzyść ) ale poważny moim zdaniem, bo doszło do przekłamania na podium Mistrza Polski w Silhouette PPN.

W drugim dniu zawodów Jacek Jakimowicz ma wpisane moje punkty ( 12 + 17 )
a ja mam naliczone punkty Jacka ( 14 + 17 )
Pomyłka skutkuje zamianą naszym finalnych pozycji w rankingu w drugim dniu zawodów, oraz w generalnej punktacji o Mistrzostwo Polski.

Proszę o poprawienie, Jacek JOT jest niesłusznie pokrzywdzony moją skromną osobą :)

Ps. Nagrody pucharowe rozdano prawidłowo - błąd musiał pojawić się po fakcie...

EDIT: miałem pliki z wynikami sprzed kilku dni - widzę, że poprawki już wprowadzono.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
M_G
Obrazek
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 53
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: MASZOT »

Michał.
Podium jest fajne ale teraz to i tak nie istotne kto był pierwszy, a kto drugi. Za to co pokazaliście w rywalizacji należą się Wam najwyższe laury. To była czysta przyjemność popatrzeć jak Wy to robicie. Jeszcze raz gratulacje.
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dyskusje o zawodach”