[Poznań] Ceny na strzelnicach

Moderator: Moderatorzy WBP

kanpa
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 132
Rejestracja: 22 września 2011, 11:27
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kanpa »

Nie, nie jest to "normalna" cena o tyle, że spotykana tylko w Magnum.

Ominąłeś jeszcze dwie strzelnice w Poznaniu:

http://dwor-grunwaldzki.pl/

Tu nie pamiętam dokładnie cen, 9mm w okolicach 1-1,50 + tor na godzinę zdaje się 15-20 zł (proszę mnie poprawić, jeżeli źle pamiętam). Są zniżki dla sympatyków ROMBu (przychodzą jako zorganizowana grupa, dowiedz się kiedy).

WKS:
http://www.wks-grunwald.poznan.pl/wks.p ... ktualnosci

W WKS nauczysz się strzelać sportowo, 25 sztuk .22 lr to 10 zł (a więc cały godzinny trening! Doskonała opieka trenera!). Są oczywiście pistolety 9mm, sztuka amunicji kosztowała 1,20 zdaje się.

Jeżeli złapałeś bakcyla to zapisz się do klubu, zdaj patent, otrzymaj licencję, złóż podanie o pozwolenie na broń sportową. Ew. zaprzyjaźnij się ze strzelcem, taka osoba może na strzelnicy użyczać ci broń albo amunicję.
S. Rysiński, 1618: Daj, Boże, dobrą broń mieć, a nigdy jej nie użyć.
theadam
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2012, 12:50
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: theadam »

Wielkie dzięki! Nie wiem jakim cudem ominąłem te kluby - może przydałaby im się mała pomoc w pozycjonowaniu stron ;)

Mam plan starać się o pozwolenie na broń, ale zapewne najpierw trzeba się zapisać do klubu. Jeszcze raz dzięki.
Thrud
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 963
Rejestracja: 07 października 2012, 19:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Thrud »

W Grunwaldzie trzeba jeszcze doliczyć 200 zł za rok i całe 20 zł wpisowego (jest to klub sportowy i strzelań dla ludzi "z ulicy" jako tako nie prowadzą). A trenerzy faktycznie świetni, tylko zagadać potrafią :-D
To nie karabin czy broń palna. To jednosuwowy silnik cieplny spalania wewnętrznego ze swobodnym tłokiem.
Awatar użytkownika
Sergei
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:18
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Sergei »

Odpowiedz sobie kolego na proste pytanie, czy chcesz się czegoś nauczyć czy masz po prostu parcie na odreagowanie codzienności za biurkiem i musisz się raz w tygodniu wyżyć. Jak Ci opłaty klubowe nie pasują to zawsze na początek możesz się dogadać osobiście z jakimś trenerem albo zapisać do grupy szkoleniowej z fajnymi instruktorami i latać po zawodach wojskowych od Bałkanów po Narvik pokazując co Słowianie potrafią "Za Ojczyznę". Spodoba się i masz parcie na inwestycje w robienie własnego papieru to się zapisujesz do klubu lub odpowiedniego stowarzyszenia w zależności jaka kategoria Cię interesuje. Jak chcesz ofertę to wal na PW.
theadam
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 24 listopada 2012, 12:50
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: theadam »

Nie jestem jeszcze pewien jak duże "pracie" będę miał na starty w zawodach, ale na pewno chcę się "czegoś nauczyć " :)
Wysłałem PW w każdym razie :)
Harry85
Reactions:
Posty: 14
Rejestracja: 30 listopada 2016, 11:57
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [Poznań] Ceny na strzelnicach

Post autor: Harry85 »

Odpowiadasz na post sprzed 5 lat.
Teraz wszystko jest w internecie, ale czy tak też było w listopadzie 2012r to nie pamiętam.
gregg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 328
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 09:24
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: [Poznań] Ceny na strzelnicach

Post autor: gregg »

Pajonk777 dostajesz złotą łopatę ;laughing: ;laughing:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”