Koniec strzelanka w Pleszowie (Meksyk)

Moderator: Moderatorzy CP

MaciekSz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4535
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 16:22
Tematy: 162
Lokalizacja: Krakow
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: MaciekSz »

Darlon pisze: a co do moda który mi się tak ładnie wpisał w post to mógł by się chociaż przyznać który to :)
A co, to niby jakas tajemnica? Jest jeden moderator lokalny.

Ja bym na Twoim miejscu nie marudzil, tylko sie cieszyl, ze nie dostalem przedluzenia krawata.

Jesli chcesz podyskutowac na temat mojej oceny Twoich pogladow, to zapraszam na priv. Tutaj sobie daruj.
Maciek
.62 i .69
Awatar użytkownika
marekpajer
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 512
Rejestracja: 17 maja 2010, 21:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: marekpajer »

Wczoraj pogadałem z prezesem tego klubu.Specjalnie podjechałem na trening (są w środę i piątek od 16tej). Po niedzieli zapisuję się: 30 wpisowe+25/mc składka. I wszystko będzie zgodne z zasadami.
PCP-ki i CP-ki
MaciekSz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4535
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 16:22
Tematy: 162
Lokalizacja: Krakow
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: MaciekSz »

marekpajer pisze:Wczoraj pogadałem z prezesem tego klubu.Specjalnie podjechałem na trening (są w środę i piątek od 16tej). Po niedzieli zapisuję się: 30 wpisowe+25/mc składka. I wszystko będzie zgodne z zasadami.
Ale po ewentualnym zapisaniu sie strzelac mozna bedzie tylko w te dni, w tych godzinach?
Maciek
.62 i .69
silenty
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 121
Rejestracja: 06 stycznia 2006, 20:58
Tematy: 0
Lokalizacja: Opolskie/ Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: silenty »

W środy i w piatki to strzela młodzież z klubu z kbks-ów wiec hałasowanie w tych godzinach z innych kalibrów jest niewskazane bo 1. miejsca nie ma(nie wiedziałem że tyle jeszcze dzieciarni garnie do broni serce me to bardzo ucieszyło :-D ) i 2. wiadomo trening młodzieży. ale w pozostałe dni mozna strzelać . Poza tym ceny amunicji 0,22 " dla klubowiczów sa całkiem przystepne powiedziałbym , wiec i ja sobie na ostatnim treningu z kbks-u popykałem ku ogólnemu ubawieniu MarkaP tak siałem po tarczy oj musze potrenować :-? Czyżbys sie Macku wybierał na meksyk?
MaciekSz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4535
Rejestracja: 04 czerwca 2006, 16:22
Tematy: 162
Lokalizacja: Krakow
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: MaciekSz »

Jesli nie bedzie innej opcji...
Maciek
.62 i .69
barbie
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 182
Rejestracja: 13 lipca 2009, 10:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: barbie »

to akurat średnia opcja dla mnie.

Nie bawi mnie pykanie ze rozklekotanych akm'ow albo leciwych radomek.
Nie bawi mnie tez strzelanie bocznym zapłonem na 50 m...


Więc z mojej perspektywy srednio bymbył tam mniej więcej raz w miesiącu, Uśredniając... czyli wychodzi ok 27 zł za wejście.

Nie ma zadaszenia, nie dostaję tarcz, nie ma nawet za bardzo do czego przyczepić tarczy...
//---------------------

Nie chodzi mi o to ze chciałbym tam wchodzić za frajer. Chętnie bym pomógł, bo łopata, kilof i taczka mi nie obca.

Chętnie bym zapisał się do loku i odprowadzał te składki dla LOKu na rzecz utrzymania strzlnicy, tylko zeby nie były za poziomie 30 miesięcznie... 10-15 zł miesięcznie jeszcze ujdzie.
Crosman 1760 + Simmons 3-9x50
Zouave .58
silenty
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 121
Rejestracja: 06 stycznia 2006, 20:58
Tematy: 0
Lokalizacja: Opolskie/ Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: silenty »

Barbie nic ci na to nie poradze, ale akuratnie HTS LOK to ku mojemu wiekiemu zasmuceniu kbks-u wz 48 znaczy sie Radomki na stanie nie ma ( takie mam zboczenie że lubie rózne "legendarne " konstrukcje strzeleckie które niekoniecznie na miano sprzetu wyczynowego zasługuja ), są inne bardziej wyczynowe karabinki bocznego zapłonu , margoliny i pewnie jeszcze pare ciekawostek. Wiata na strzelnicy jest całkiem solidna ale faktycznie trzeba by przywozic z soba tarcze i stoliki , krzesełka itp co tam komu potrzebne do obsługi swoich zabawek. ja zapłaciłem 30 zł jednorazowego wpisowego i składke miesieczna 25 zł no ale takie sa stawki dla starych grzybów :) młodzi zawodnicy na pewno maja taniej. Na podymienie zawsze poza tym mozna sie umówic w parę osób i wiadomo jak ktos jedzie samochodem to i troche infrastruktury sie przywiezie. Do niczego nikogo tu nie będę przeciez namawiał , poza tym nie mam w tym interesu , zawsze każdy z was moze zadzwonic do prezesa klubu telefon pojawił sie juz w tym temacie w poscie Markaj
itp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 23:39
Tematy: 9
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: itp »

Witam.
Byłem tam wczoraj i jest OK. Trawa krótka, śmieci nie ma, kartka wisi :)
Czy 25zł/mies. to dużo? I tak i nie. Dla tych co zawsze narzekają to na pewno.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Grupa Małopolska”