Strzelnica z osiami 15 i 20 m w Kielcach

Forum ŚKS

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
ninor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 57
Rejestracja: 18 czerwca 2016, 20:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica z osiami 15 i 20 m w Kielcach

Post autor: ninor »

mirek123 pisze:Ja bym się pisał na pneumatyka 10m jakby by była taka możliwość , no i cena przystępna . Jakieś 4-5 razy w tyg trenuje

przystępna cena?! 10,20,30,40!?
...Jesteśmy średniakami historii. Bez celu, bez miejsca. Nie przeżyliśmy wielkiej wojny, ani wielkiego kryzysu. Naszą wielką wojną jest wojna duchowa. Nasz wielki kryzys to całe nasze życie...
Awatar użytkownika
mirek123
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1736
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:16
Tematy: 0
Lokalizacja: scyzorownia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica z osiami 15 i 20 m w Kielcach

Post autor: mirek123 »

Cały sprzęt mam swój wiec tylko bym płacił za zajęcie miejsca no i używanie tarczo-ciągu bo mam nadzieje , że takowy by był + oświetlenie.
Nie wiem ile za godzinę sobie życzą więc nie odpowiem . Jak będzie strzelnica to pewnie ustalicie ceny - a ja albo się dostosuje albo będę dalej trenował w domu.
Czyli ten tego popyt-podaż itd,itp :103:
FEG GPM-01
Awatar użytkownika
ninor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 57
Rejestracja: 18 czerwca 2016, 20:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica z osiami 15 i 20 m w Kielcach

Post autor: ninor »

Dlatego pierw rozpytujemy sie ale po odzewie ciemnosc, ciemnosc widze...... albo strzelcy sie ukrywaja albo.... pozostaje komercha.
...Jesteśmy średniakami historii. Bez celu, bez miejsca. Nie przeżyliśmy wielkiej wojny, ani wielkiego kryzysu. Naszą wielką wojną jest wojna duchowa. Nasz wielki kryzys to całe nasze życie...
Awatar użytkownika
mirek123
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1736
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:16
Tematy: 0
Lokalizacja: scyzorownia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica z osiami 15 i 20 m w Kielcach

Post autor: mirek123 »

Jak macie jakiś budynek i możliwości coby coś zdziałać to inaczej niż komercha nie da rady .Ciężko będzie własnym kosztem zrobić i wyposażyć strzelnice i utrzymywać ją dla własnej przyjemności .

Szansy upatrywał bym w tym :
ptuk pisze:Pewnie i by znalazło się trochę osób co by chciało "puknąć" kilka razy. W Kielcach jako tako nie ma takiej możliwości, aby wejść z ulicy i wystrzelić paczkę amunicji np. z Glocka.
Ale ... ja palnej nie lubię chociaż chętnie bym sobie dla własnej przyjemności pyknął .Kolega "ptuk" to myślę ,ze trafił w sedno z tym ,że właśnie ale ... jakoś dziwnie bym się czuł w obecności gościa-gości wchodzących na strzelnice których nie znam a stoją obok mnie i dostają za parę zł broń palną do ręki .
Może mam podejrzliwe myślenie ale w dzisiejszych czasach ... znaczy kredyt mam duży i chciałbym go spłacić ;laughing:
FEG GPM-01
Awatar użytkownika
ninor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 57
Rejestracja: 18 czerwca 2016, 20:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica z osiami 15 i 20 m w Kielcach

Post autor: ninor »

Nie ma się czego obawiać. Każdy "puka" na swoim stanowisku i jest ok. Instruktor or dwóch jest na miejscu z procą przy boku dla bezpieczeństwa.... A od oszołomów, no cóż....... nigdy się nie ucieknie.
W przyszłości zapewne powstałoby stowarzyszenie które by dało profity potencjalnym strzelającym (członkom) w postaci bonusów, promocji.
Z czasem wszyscy by się poznali..

Jestem pełen wiary i nadziei ze ani krzty już nie zmieszczę ;)
...Jesteśmy średniakami historii. Bez celu, bez miejsca. Nie przeżyliśmy wielkiej wojny, ani wielkiego kryzysu. Naszą wielką wojną jest wojna duchowa. Nasz wielki kryzys to całe nasze życie...
Awatar użytkownika
spap1111
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 88
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 16:27
Tematy: 2
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica z osiami 15 i 20 m w Kielcach

Post autor: spap1111 »

Pytam Mirku bo jest w LO Głaczyńskiego strzelnica pneumatyczna z tarczociągami. Tylko nie wiem jak z dostępnością. Przymierzam się do kpnu bo ciuch w domu jest karabin w ciągu miesiąca. Jedynie warunki mam piwniczne.... ciemność. 8-)
Anschutz 1813 Supermatch, Hammerli Sp 20 .22lr/.32wc, Benelli .32 wc, Feinwerkbau P8x, Steyr LP1, Matchguns mg5e, CZ SP 01 Shadow, Walther Ssp, Matchguns mg2, Matchguns mg4,Walther PDP, Stag 10,5, Drulov du10, Aeron b98, Vostok mc55-1
Awatar użytkownika
mirek123
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1736
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:16
Tematy: 0
Lokalizacja: scyzorownia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica z osiami 15 i 20 m w Kielcach

Post autor: mirek123 »

No niby jest i pewnie to widziałeś :

"Można mieć nadziej, że wpłynie to korzystnie na rozwój strzelectwa sportowego w naszym mieście, a same obiekty będą dobrze służyły młodzieży oraz środowisku lokalnemu i mieszkańcom Kielc.

Strzelnica otwarta jest:

Wtorek od 1430 – 1700;
Środa od 1330 - 1700;
Piątek od 1330 - 1600.
Od stycznia 2011 r. strzelnica otwarta będzie również w soboty od godz. 1000 do 16.00 "

Dla mnie nie pasuje . Pracuje w trybie 3zm więc ... no chyba ,żeby się coś zmieniło teraz bo info jest z 2010 roku.
Po 3 mędrcach przekręcę tam i może się coś dowiem .
Jeszcze tutaj jest ale piszą ,ze dla uczniów :
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... -P0d9_aE9w
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2017, 17:35 przez mirek123, łącznie zmieniany 1 raz.
FEG GPM-01
Awatar użytkownika
spap1111
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 88
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 16:27
Tematy: 2
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica z osiami 15 i 20 m w Kielcach

Post autor: spap1111 »

Uuuuu... ten obiekt mam niemalże po sąsiedzku. Spróbuję się dopytać.
Anschutz 1813 Supermatch, Hammerli Sp 20 .22lr/.32wc, Benelli .32 wc, Feinwerkbau P8x, Steyr LP1, Matchguns mg5e, CZ SP 01 Shadow, Walther Ssp, Matchguns mg2, Matchguns mg4,Walther PDP, Stag 10,5, Drulov du10, Aeron b98, Vostok mc55-1
Luke1990
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 17:15
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Strzelnica z osiami 15 i 20 m w Kielcach

Post autor: Luke1990 »

Coś tam się dzieje na tej strzelnicy???
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Świętokrzyskie Towarzystwo Strzeleckie”