c.d. Uwag do niefortunnie opublikowanego Regulaminu

Moderator: Moderatorzy CP

Derek Mak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 998
Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

c.d. Uwag do niefortunnie opublikowanego Regulaminu

Post autor: Derek Mak »

Tadek weź zleź ze mnie. Nie dość, że piszesz co chwile tak, że potem swe wypowiedzi kasujesz to jeszcze insynuujesz mi wypowiedzi których nie ma.

Teraz na dodatek by uniemożliwić sprostowanie Twych insynuacji zamknąłeś jako moderator temat. Na jakiej podstawie Regulaminu Forum to uczyniłeś ?

Nie wiem kolejny raz o co Tobie chodzi ?!
Wpierw publikujesz w złej wersji Regulamin twierdząc, że to jest nowy Regulamin, potem go kasujesz jak tylko zauważyłem, że to nie jest uchwalony przez nas wszystkich obecnych na Walnym tekst nowego Regulaminu a teraz twierdzisz:
Wykasowałem mój post bo po prostu on nie był dedykowany do was !
Wlepiłem go tylko po to żeby mieć podgląd przy wprowadzaniu poprawek a kolega Darek dwie minuty po założeniu tematu od razu zaczął wytykać błędy których notabene już nie było a wyglądało to tak jakby czekał przy kompie żeby wylać żółć! no i udało mu się.
Doskonale wiemy, że Zarząd ma swoje miejsce tajne i nie widoczne dla zwykłych członków Klubu i tam mogłeś to uczynić ale nie, tak nie zrobiłeś.
Popełniłeś błąd co sam teraz potwierdzasz (gdybyś nie opublikował tego pierwszego postu nic by się nie działo) a teraz szukasz winnych i zrzucasz na mnie coś czego nie uczyniłem.

Na koniec sprostuję Twe nieprawdziwe stwierdzenie o mym rzekomym czyhaniu na Twe wypowiedzi. Temat o Nowym Regulaminie założyłeś o 10:43 a mój post prostujący Twój błąd był dopiero o 11:11 (tego jako moderator nie jesteś w stanie wykasować). Z tego widać, że nie minęły dwie minuty tylko 28 i nic tam nie było przez Ciebie zmieniane przez te prawie pół godziny bowiem wytknąłem błędy w pierwszych 10 punktach.

Tadek proszę opamiętaj się chociaż trochę i nie obrażaj mnie za każdym razem jak coś zrobisz źle.


p.s. by nie kusić moderatora do bezsensownej praktyki kasowania postów informuję, że zrobiłem zrzut ekranu i teraz będę zawsze je robił gdy będzie się wypowiadał kolega TadeuszP.
Lorenz, Podewils-Lindner 0,56"
Awatar użytkownika
Tadeusz P.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1514
Rejestracja: 07 marca 2004, 19:15
Tematy: 53
Lokalizacja: Mysłowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: c.d. Uwag do niefortunnie opublikowanego Regulaminu

Post autor: Tadeusz P. »

Derek Mak pisze:Tadek weź zleź ze mnie. Nie dość, że piszesz co chwile tak, że potem swe wypowiedzi kasujesz to jeszcze insynuujesz mi wypowiedzi których nie ma.

Teraz na dodatek by uniemożliwić sprostowanie Twych insynuacji zamknąłeś jako moderator temat. Na jakiej podstawie Regulaminu Forum to uczyniłeś ?

Nie wiem kolejny raz o co Tobie chodzi ?!
Wpierw publikujesz w złej wersji Regulamin twierdząc, że to jest nowy Regulamin, potem go kasujesz jak tylko zauważyłem, że to nie jest uchwalony przez nas wszystkich obecnych na Walnym tekst nowego Regulaminu a teraz twierdzisz:
Wykasowałem mój post bo po prostu on nie był dedykowany do was !
Wlepiłem go tylko po to żeby mieć podgląd przy wprowadzaniu poprawek a kolega Darek dwie minuty po założeniu tematu od razu zaczął wytykać błędy których notabene już nie było a wyglądało to tak jakby czekał przy kompie żeby wylać żółć! no i udało mu się.
Doskonale wiemy, że Zarząd ma swoje miejsce tajne i nie widoczne dla zwykłych członków Klubu i tam mogłeś to uczynić ale nie, tak nie zrobiłeś.
Popełniłeś błąd co sam teraz potwierdzasz (gdybyś nie opublikował tego pierwszego postu nic by się nie działo) a teraz szukasz winnych i zrzucasz na mnie coś czego nie uczyniłem.

Na koniec sprostuję Twe nieprawdziwe stwierdzenie o mym rzekomym czyhaniu na Twe wypowiedzi. Temat o Nowym Regulaminie założyłeś o 10:43 a mój post prostujący Twój błąd był dopiero o 11:11 (tego jako moderator nie jesteś w stanie wykasować). Z tego widać, że nie minęły dwie minuty tylko 28 i nic tam nie było przez Ciebie zmieniane przez te prawie pół godziny bowiem wytknąłem błędy w pierwszych 10 punktach.

Tadek proszę opamiętaj się chociaż trochę i nie obrażaj mnie za każdym razem jak coś zrobisz źle.


Wszystko co napisałem jest prawdą owszem temat założyłem o godz.10,43 a zakończyłem prace nad poprawkami o godz 11.09 gdyż było dużo rzeczy do poprawienia a po dwóch minutach napisałeś że wszystko jest żle ! Jak przeczytałeś cały regulamin w dwie minuty?
Owszem na początku był jeden błąd i Ty go zaraz wychwyciłeś i stwierdziłeś że wszystko było zle co było nieprawdą.Co do blokady tematu,zablokowałem go żeby nie zniknął.
Jedyny błąd to ten-cyt" np. Rozdział I pkt. 8 była uchwalona zmiana
8. Propozycje Regulamin klubu opracowuje zarząd uwzględniając zasadne wnioski i propozycje członków, które zostają poddane głosowaniu."
Reszta kol. Darku to kłamstwa,na których nie raz Cię przyłapałem a Ty zakrywałeś się niepamięcią.

P.S.Kol.Darku rób sobie zrzuty ile tylko chcesz,ja nie mam nic do ukrycia to Wy jesteście agresywni i szukacie byle jakiego powodu do awantury.
Pzd. Tadeusz
CKS Stare Strzelby LOK
Derek Mak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 998
Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Derek Mak »

Dzięki za przyznanie się chociażby do tego jednego błędu.
Reszty nie będę komentował szkoda czasu na udowadnianie, że nie jestem garbaty.
Teraz Moderatorze możesz zamknąć i ten temat z mej strony EOT.
Lorenz, Podewils-Lindner 0,56"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CKS Stare Strzelby”