Uwagi do regulaminu opublikowanego po "Walnym" CKS

Moderator: Moderatorzy CP

Derek Mak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 998
Rejestracja: 18 stycznia 2014, 21:44
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Uwagi do regulaminu opublikowanego po "Walnym" CKS

Post autor: Derek Mak »

Ten regulamin nie jest zgodny z tym co wczoraj uchwaliliśmy.

np. Rozdział I pkt. 8 była uchwalona zmiana
8. Propozycje Regulamin klubu opracowuje zarząd uwzględniając zasadne wnioski i propozycje członków, które zostają poddane głosowaniu.

Rozdział III §2 pkt 10 Głosowania są jawne, - został skreślony jako sprzeczny ze Statutem LOK.

I parę innych zmian ale nie mam czasu na przypominanie. proponuję wpierw przeczytać protokół z Zebrania a potem publikować nowy Regulamin.


p.s. proszę Moderatora o nie dokonywanie zmian w mym poście bez zaznaczenia swej interwencji
Mój komentarz dotyczył Regulaminu opublikowanego przez kol. Tadeusza, który był podany jako "nowy Regulamin" a w rzeczywistości był propozycją przedstawioną na Walnym Zebraniu w dniu wczorajszym.
Ostatnio zmieniony 29 marca 2015, 22:43 przez Derek Mak, łącznie zmieniany 4 razy.
Lorenz, Podewils-Lindner 0,56"
guard
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 20:02
Tematy: 16
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: guard »

Mnie zastanawia stan umysłu autora lub redaktora $ 9 pkt 7 o obowiązku przestrzegania kodeksu administracyjnego
Mam podejrzenia ,że autor czy redaktor nie wie o czym pisze , gdyż nie wyjaśnił w tym idiotycznym zapisie o co mu chodzi.
Czy chodzi o prawo administracyjne ustrojowe ?- które określa zasady funkcjonowania administracji publicznej?
Czy chodzi o prawo administracyjne materialne ?- które reguluje prawa i obowiązki organów administracji i obywateli-wzajemnie?
Czy chodzi wreszcie o prawo administracyjne procesowe-regulujące w dużym bardzo uproszczeniu tryb postępowań administracji i obywateli w procesie np. wydawania decyzji budowlanej.
Wg. mojej oceny zaprezentowany " techniczny" projekt jest zbitką gdzieś zasłyszanych określeń qasi -prawniczych (na np. wyżej przytoczonym przykładzie) i nie może być w tej formie przyjęty.
Wnoszę, by zarząd rozważył zlecenie sporządzenia regulaminu radcy prawnemu by uniknąć kolejnych żenujących "technicznych "wpadek.
Awatar użytkownika
Tadeusz P.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1514
Rejestracja: 07 marca 2004, 19:15
Tematy: 53
Lokalizacja: Mysłowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Tadeusz P. »

Proszę o poskromienie swego temperamentu odnośnie do Punktu 2 lit.d, Regulaminu Portalu
bron.iweb.pl.
CKS Stare Strzelby LOK
antek t
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 410
Rejestracja: 02 października 2007, 11:20
Tematy: 0
Lokalizacja: sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: antek t »

Dzisiaj 11:56 Regulamin CKS do dnia 28.03.2015 - (cytat)

Panowie okularki polecam lub szkło powiększające.
Ostatnio zmieniony 29 marca 2015, 21:27 przez antek t, łącznie zmieniany 1 raz.
..."Chroń mnie Panie od przyjaciół,
z wrogami uporam się sam"...
antek t
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 410
Rejestracja: 02 października 2007, 11:20
Tematy: 0
Lokalizacja: sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: antek t »

Nowy, uchwalony regulamin, zostanie przedstawiony po naniesieniu poprawek uchwalonych na walnym zebraniu.

Bogdan - nieobecni nie maja głosu - trzeba było być i wnosić wnioski. Dziś jest po temacie.
..."Chroń mnie Panie od przyjaciół,
z wrogami uporam się sam"...
guard
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 20:02
Tematy: 16
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: guard »

Panie Antku! Pana wpis o okularkach jest ni z gruchy ni z pietruchy.Moderator usunął kompromitujący zapis i stąd ma Pan pole do popisu. Witam PANA po kilku latach Pańskiej nieobecności w klubie oraz na tym forum i pozdrawiam. Gwoli usprawiedliwienia mojej nieobecności na walnym. Jestem po hospitalizacji i nie mogę podróżować co nie pozbawia mnie prawa do zabierania głosu na naszym forum.\ Zwłaszcza wtedy gdy ktoś pisze pierdoły i dotyczy to klubu, którego byłem współzałożycielem./ Jeśli moja opinia kogoś uraziła to jest sam sobie winien. Przypominam, że usunięty przez Czarną Rękę zapis w tzw.technicznym projekcie regulaminu zapis zobowiązywał członków CKS Stare Strzelby do " przestrzegania prawa administracyjnego "
Proponuję , by zamiast tego zapisu wprowadzić zapis o przestrzeganiu porządku prawnego i będzie ok.
A po za tym Panowie!
Więcej luzu i otwartości na uzasadnioną krytykę albo stwórzcie sobie Klub Wzajemnej Adoracji i Nieomylności!
(Powyższe dotyczy tylko Tych, którzy węszą wszędzie spisek i zamach na swoją omnipotencje)
antek t
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 410
Rejestracja: 02 października 2007, 11:20
Tematy: 0
Lokalizacja: sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: antek t »

guard pisze:Panie Antku! Pana wpis o okularkach jest ni z gruchy ni z pietruchy.Moderator usunął kompromitujący zapis i stąd ma Pan pole do popisu. Witam PANA po kilku latach Pańskiej nieobecności w klubie oraz na tym forum i pozdrawiam. Gwoli usprawiedliwienia mojej nieobecności na walnym. Jestem po hospitalizacji i nie mogę podróżować co nie pozbawia mnie prawa do zabierania głosu na naszym forum.\ Zwłaszcza wtedy gdy ktoś pisze pierdoły i dotyczy to klubu, którego byłem współzałożycielem./ Jeśli moja opinia kogoś uraziła to jest sam sobie winien. Przypominam, że usunięty przez Czarną Rękę zapis w tzw.technicznym projekcie regulaminu zapis zobowiązywał członków CKS Stare Strzelby do " przestrzegania prawa administracyjnego "
Proponuję , by zamiast tego zapisu wprowadzić zapis o przestrzeganiu porządku prawnego i będzie ok.
A po za tym Panowie!
Więcej luzu i otwartości na uzasadnioną krytykę albo stwórzcie sobie Klub Wzajemnej Adoracji i Nieomylności!
(Powyższe dotyczy tylko Tych, którzy węszą wszędzie spisek i zamach na swoją omnipotencje)

Szanowny Panie Bogdanie, o ile sobie przypominam, byliśmy po imieniu i nic mi nie wiadomo aby to uległo zmianie. Ale skoro taka Pana wola możemy przejść na PAN.
Martwię się stanem Pańskiego zdrowia i jest mi przykro z powodu dolegliwości .Życzę szczerze szybkiego powrotu do zdrowia fizycznego. Wystarczyło przeczytać tekst ze zrozumieniem tam był data Regulamin CKS do dnia 28.03.2015
Po cóż więc uwagi do tematu , który jest już przeszłością i uwagi odnośnie stanu psychicznego autora?
Co się tyczy tzw współzałożyciela klubu w Pańskiej osobie jakoś dziwnie sobie nie przypominam Pana w tym gronie. Ja osobiście zakładałem sekcję czarnprochową w DSSR
a następnie wraz z kolegą Kurdzielem, Wróblewskim, Ociessą, Bartkiewiczem, Pałysiewiczem założyliśmy klub. Pana W tym okresie nie kojarzę a posiadam legitymacje z numerem 1.
Wiem, sukces lubi wielu ojców i wielu lubi się pod nim podpisywać, ale na to musi Pan zaczekać aż pomrą faktyczni świadkowie.
Temat Wzajemnej adoracji i nieomylności:
Jeżeli coś zostało uchwalone i przegłosowane, większością osób którzy myślą podobnie to w sposób demokratyczny należy to przyjąć i uszanować wolę większości.
Pańskie słowa na ten temat, kojarzą mi się z pewną opcją polityczna która, uważa że wszystko co nie pochodzi od niej uważa za sfałszowane, chociaż jest w mniejszości.
A jeśli ktoś nie chce przyjąć woli większości zawsze może zmienić barwy klubowe. Mamy demokracje i wolny wybór.
Więcej luzu i otwartości na decyzje większości.
Dygresja : nie używajmy terminów których nie rozmiemy.
Omnipotencja - zdolność komórek do zmiany swego przeznaczenia.
Jeżeli bardzo wcześnie w rozwoju embrionalnym pobierzemy komórkę z jednego miejsca i przeniesiemy do innego to, będzie się ona rozwijać ze swoim nowym miejscem. Potem jest to już niemożliwe. W późniejszych stadiach, jeżeli nie wyspecjalizowana komórka zostanie przeniesiona z jednego miejsca w embrionie do innego, to rozwinie się w typ komórki właściwy okolicy, z jakiej została pobrana.

pozdrawiam i życzę Dużo Zdrowia.
..."Chroń mnie Panie od przyjaciół,
z wrogami uporam się sam"...
guard
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 20:02
Tematy: 16
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: guard »

Dalej mówimy o róznych wersjach zaprezentowanego tekstu regulaminu.Ja-o tzw.technicznym-usuniętym wczoraj =Ty Panie Antku o obowiązującym do 28 marca.
Na pamięć o tym jak to było z DSSR=em i założeniem CKS Stare Strzelby polecam Bilobil lub inny lek na kłopoty z zapamiętywaniem.
W tej kwestii proszę sięgnąć do archiwalnych zapisów z założycielskiego zebrania CKS a także przeglądnąć listę członków DSSR- a w razie niemożności dostępu do tych zapisów -do wglądu moje legitymacje z DSSR=i CKS -Ojcze Założycielu Amen :-D :-D (omnipotencja- również wszechmoc i wszechwiedza w poczuciu danego osobnika. Pozdrawiam i za zyczenia zdrowia dziękuje.
Awatar użytkownika
Tadeusz P.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1514
Rejestracja: 07 marca 2004, 19:15
Tematy: 53
Lokalizacja: Mysłowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Tadeusz P. »

Obowiązujący regulamin będzie ogłoszony przez Sekretarza Klubu CKS.
Regulamin ten będzie ogłoszony w formie przyjętej i przegłosowanej przez Walne Zebranie Członków w dniu 28.03.2015 w Jaworznie.
CKS Stare Strzelby LOK
antek t
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 410
Rejestracja: 02 października 2007, 11:20
Tematy: 0
Lokalizacja: sosnowiec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: antek t »

guard pisze:Dalej mówimy o róznych wersjach zaprezentowanego tekstu regulaminu.Ja-o tzw.technicznym-usuniętym wczoraj =Ty Panie Antku o obowiązującym do 28 marca.
Na pamięć o tym jak to było z DSSR=em i założeniem CKS Stare Strzelby polecam Bilobil lub inny lek na kłopoty z zapamiętywaniem.
W tej kwestii proszę sięgnąć do archiwalnych zapisów z założycielskiego zebrania CKS a także przeglądnąć listę członków DSSR- a w razie niemożności dostępu do tych zapisów -do wglądu moje legitymacje z DSSR=i CKS -Ojcze Założycielu Amen :-D :-D (omnipotencja- również wszechmoc i wszechwiedza w poczuciu danego osobnika. Pozdrawiam i za zyczenia zdrowia dziękuje.
Szanowny Panie Bogdanie widzę, że nie tylko bilobil by ci się przydał ale, sądząc z agresywnego tonu twoich wypowiedzi, należałoby jeszcze zażyć Prozac w celu odzyskania równowagi.
Co dotyczy założenia klubu, proszę o przypomnienie mi ile razy byłeś u dyrektora Kasprzyka ( dla niewtajemniczonych dyrektora zarządu wojewódzkiego lok ) w Katowicach, lub chociażby u sekretarki, czy głównej księgowej, w celach organizacyjnych związanych z powołaniem klubu. Ja z Lesławem bywaliśmy tam kilkakrotnie ale ciebie jakoś nie kojarzę, Lesław również. Przyjście na zebranie, gdy wszystko jest gotowe, odebranie legitymacji, to jeszcze nie współzałożycielstwo.
A gdybyś mógł przypomnieć ileż to godzin przepracowałeś społecznie na potrzeby klubu?
Jeśli chodzi o wypowiedzi na temat regulaminu wszelkie dywagacje są bez sensu, ponieważ sugerujecie jakoweś zmiany w regulaminie, który właśnie 28.03.2015 przestał obowiązywać.
A nawet dyskusja nad nowym, uchwalonym na walnym zebraniu nie ma podstaw bo jeszcze nie został opublikowany a poza tym dyskusja i poprawki odbyły się w trakcie zebrania i tam można było składać dowolna ilość wniosków i uwag. Po przegłosowaniu i zatwierdzeniu nie ma już żadnych prawnych możliwości do jakichkolwiek zmian.
Proponuję szklaneczkę zimnego napoju w celu ostudzenia emocji.
Ten temat uważam za zakończony.
..."Chroń mnie Panie od przyjaciół,
z wrogami uporam się sam"...
vojtekzet
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 22:51
Tematy: 0
Lokalizacja: Jaworzno
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: vojtekzet »

Witam szanownych Kolegów.

Proszę o cierpliwość, nowy regulamin z uwzględnieniem poprawek, które zostały przyjęte na sobotnim walnym zebraniu zostanie wkrótce opublikowany.

Wojtek Zymon
guard
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 20:02
Tematy: 16
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: guard »

Nie twierdziłem,że zakładałem osobiście klub chodząc po różnych instytucjach.Nie robiłem tego osobiście. Nie byłem też taki wyrachowany by spisywać godziny pracy na rzecz klubu.
Antek!
Piszesz nieprawdę,że chodzi o regulamin który obowiązywał do 28 marca. Perwszy post w tym temacie , który wyparował w niebyt po uwadze Darka i mojej, dotyczył właśnie tych niefortunnych wyrażeń o których piszę.
Praktyka umieszczania postów a potem gdy się okażą do d...y ich usuwania , prowadzi właśnie do takich spięć
Dla rozładowania negatywnych emocji proponuję sobie coś strzelić .Np. Mariette.- :103:
Awatar użytkownika
Tadeusz P.
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1514
Rejestracja: 07 marca 2004, 19:15
Tematy: 53
Lokalizacja: Mysłowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Tadeusz P. »

guard pisze: Perwszy post w tym temacie , który wyparował w niebyt po uwadze Darka i mojej, dotyczył właśnie tych niefortunnych wyrażeń o których piszę.
Praktyka umieszczania postów a potem gdy się okażą do d...y ich usuwania , prowadzi właśnie do takich spięć
Ciekawe co zrobisz jak te "niefortunne wyrażenia" będą opublikowane w Nowym regulaminie.

Wykasowałem mój post bo po prostu on nie był dedykowany do was !
Wlepiłem go tylko po to żeby mieć podgląd przy wprowadzaniu poprawek a kolega Darek dwie minuty po założeniu tematu od razu zaczął wytykać błędy których notabene już nie było a wyglądało to tak jakby czekał przy kompie żeby wylać żółć! no i udało mu się.

Tadeusz
CKS Stare Strzelby LOK
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „CKS Stare Strzelby”