Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Stoeger

Co kupić ? Co do czego i z czym....

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

jkp44jkp
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Stoeger

Postautor: jkp44jkp » 2018-11-08, 22:06

Co mysla panowie o stoegerze w porownaniu z podobnymi cenowo karabinkami popularnymi w Polsce . Ani stoeger ani z tego co widze gamo ( te modele sa praktycznie identyczne ) nie sa u nas popularne . Czy wynika to z faktu ze wszelkiego rodzaju niemki i czeszki sa po prostu bardziej dostepne i przez to bardziej popularne czy jednak w tej polce cenowej jednak od nich lepsze. Moim pierwszym karakinkiem byl stoeger x20 i jest to calkiem dobry karabinek szczegolnie za ta cene . NIe mialem jednak mozliwosci strzelac z innej sprezyny poza swoim pro sportem . Chcialbym jednak wiedziec jak taki stoeger prezentuje sie na tle innych dostepnych wiatrowek do 500zl . Nie chcialbym wprowadzac przyszlego wlasciciela w blad twierdzac cos co mija sie z prawda. Z gory dziekuje.
Pro Sport , FX Royale 400

Awatar użytkownika
czemar
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stoeger

Postautor: czemar » 2018-11-08, 22:45

Jeden z wielu Chìńczyków klonów Gamo .
Gamo teraz to plastik i droga na skróty czyli mówiąc wprost wyścigi z Chińczykami kto zrobi taniej a sprzeda drożej .
Moim zdaniem obie firmy to nabijanie klienta w d.....
Na placu boju ze sprężyn zostały tylko AA i HW starsze Diany , no może jeszcze Walther się wstrzelił , reszta osculuje wokół Chińszczyzny i cenowo i wykonaniem .
A to , że niektórzy cenią sobie takie plastikowe zabawki naście razy więcej niż są warte to ich sprawa i prawo rynku .Masz Air Armsa i sam widzisz jak wygląda jakość i wykonanie .
M.

jkp44jkp
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: jkp44jkp » 2018-11-08, 22:55

Porownania nie ma zadnego , to jak zestawiac poloneza z bmw . Chodzi mi o to jak w opini kogos kto uzywal wielu z tych wiatrowek do 500zl wypada wlasnie taki stoeger . LUdzie ktorzy kontaktuja sie ze mna w sprawie kupna stoegera zawsze pytaja jak ma sie on wzgledem slavi czy dianki . JA nie wiem co im odpowiedziec gdyz nigdy z nich nie strzelalem . Do 500 zl nie mozna oczekiwac cudow , to w mojej opini sa tylko karabinki wprowadzajace do zabawy .
Pro Sport , FX Royale 400

Awatar użytkownika
czemar
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: czemar » 2018-11-08, 23:57

Stoeger to tylko brand jeden z wielu ze stajni Umarex.
Poziom taki jak Crosman czy Hatsan czyli lepiej niż B2 z targowiska .Slavia czy ZVS też mają swoje niedoskonałości .
Generalnie największą robotę robi lufa i spust i tu niestety Umarex odpada z klonami bo większość tych wytworów ma ograniczenia nie pozwalające strzelać ambitnie na 50m .Czasami trafi się lepsza sztuka z miotu ale ....to nie jest nic pewnego .Z pudełka można próbować strzelać Rugerem bo oparty jest na mechanice Diany .Czy są to oryginalne części czy kopie wzorowane na oryginałach to wie tylko producent .Lufki są ładne i moim zdaniem lepsze od ZVS czyli licencyjnej Slavii wiem bo mialem i strzelałem .Stoegera widziałem ale dłużej nie miałem jednak moim zdaniem to Chińczyk jak Crosman benjamin itp...gwint w lufie bardziej jak kbks i twardy spust .Wybrał bym Rugera potem Slavie czy Hatsana a potem od biedy Stoegera .
M.

Wróć do „Piaskownica czyli pierwsze pytania...”